Пъзели 42

  • 24 816
  • 742
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 468
Тони, докато HighSpeed е във временна пауза, май ти ще си новата Светкавична на темата. Браво, страхотно изглежда.

Бухтичка, страхотно звучи твоята идея с изненадата, благодаря за хубавите емоции Simple Smile

На Зори пъзелът с Алиса е много интересен, чудесен е.

А пътуващият Pomegranate има такова красиво синьо, всеки път като го показвате му се радвам.

# 136
  • Варна
  • Мнения: 36 754
HighSpeed пише кодове и псува, псува... Обаче ви чета Simple Smile Скоро ще се върна в правия път.

# 137
  • Мнения: 702
Ох, аз след толкова задължително редене трябваше да си поема малко въздух, та вчера наредих един от Master pieces 500 , благодарности на Мона Лиза



И днес захванах Уницефа 1200 част, много ми харесва.

Нямам търпение за изненадата на Бухтичка и за Pomegranate пъзела.

# 138
  • Мнения: 2 460
Утре започвам, с нетърпение! ❤

# 139
  • Варна
  • Мнения: 390
...
А пътуващият Pomegranate има такова красиво синьо, всеки път като го показвате му се радвам.

И стълбичките по алеите и към лодките са интересни.
Добавяй се да го редиш, хубав е Wink Пъзел, пъзел, ПЪЗЕЕЕЕЛ. Animal BlowfishAnimal BlowfishAnimal Blowfish

# 140
  • София
  • Мнения: 2 319
Наистина е хубав Pomegranate-то. След като преди около месец зарязах един,  от този съм приятно изненадана и като части, и като сглобка, и като цветове. Какъв съм капацитет само Laughing  малко като " Кога стана коминочистач, кога му почерня ... (извинете) Laughing

# 141
  • София
  • Мнения: 2 344
И мен Бухтичка ме изненада с коментар от юни 2019 Simple Smile даже не помня да съм писала, но не съм и била толкова активна в темата и редовна в реденето, колко сега Blush За мистериозната кутия се записах с кеф.

Та сега да си кажа - понеже съм много благодарна на всичките момичета, които ми дават да се докосна до нови марки и да редя различни неща от тези, които харесвам традиционно, бях купила една Магнолия да я пускам за пътуващ. Изчаквах да намалеят малко, но така като гледам страниците във файла само се увеличават без обратната тенденция, та добавям и пъзела на Magnolia от 1000 части - Чай с Алиса https://www.ozone.bg/product/pazel-magnolia-ot-1000-chasti-tea-time-with-alice/
Ще се опитам да го наредя следващите дни и който има желания да се записва да го пускам  Simple Smile

Иначе аз съм на нова работа и времето ми е кът, чакам ученикът да замине лятна ваканция и да видим времето за пъзели дали ще се увеличи Joy

# 142
  • гр. София
  • Мнения: 1 588
Записах се, ще е интересно да пробвам марката Simple Smile

# 143
  • София, България
  • Мнения: 5 605
Еейй, Happy eyes, благодаря ти! Ще се запиша с удоволствие!

# 144
  • Мнения: 6 922
Тони, докато HighSpeed е във временна пауза, май ти ще си новата Светкавична на темата. Браво, страхотно изглежда.
И аз това си помислих, докато покаже картинката и хоп...нареден Flushed

Roo Roo, много симпатичен изглежда Blush

vox, това е MiaDi, нали? Направи ми впечатление на мен, че ми допаднаха доста от пъзелите й Grinning Но като цяло и тогава сякаш не е била супер активна. Ако я изнамериш, ще е супер Grinning

Happy eyes, страхотно, и аз много ще се радвам да го наредя Hug

Взех Вретеното аз - троянска керамика. Не е много лесно, но върви. Засичам си от любопитство колко ще ми отнеме, засега ми изглежда, че ще е около 5 часа.

# 145
  • Мнения: 2 000
Бухтичка, да. На MiaDi писах Simple Smile

Happy eyes, благодаря за възможността. Харесвам много Алиса.
Редила съм тази, това което е видяла и Бухтичка назад
Скрит текст:

А тази ме очаква Wink
https://www.ozone.bg/product/pazel-master-pieces-ot-1000-chasti- … onderland-1000pc/

# 146
  • Мнения: 1 406
Записах се за Мистериозната кутия! Първа! ...ама отзад напред. Joy
Вчера чета поста на Бухтичка и викам записвааам сееее...и...стана време да ставам, да будя децата да ходя на работа...родителски срещи....и се записах, ама днес Joy

Напоследък с тази работа никакво време нямам за пъзели Cry. Седят си десетина кутийки и само ги местя....Синчето ме чака с Макуин панорамния, а аз дори не мога да си представя кога ще му дойде времето.
Редя с детето някакви малки по 100-200 и то дореждам, за да видя има ли липси.
Вечер сме вън до късно и после ядем ( ако съм сготвила) и умирам.
Остава събота вечер или на село като си идем да влача папката с мен. Но не ми е много кеф там. В стария ни апартамент пък все си намирам някаква работа.
Как се организирате лятото?
Happy eyes, благодаря за Алиса. И за нея се цопнах...

# 147
  • Варна
  • Мнения: 714
Успях да наредя пъзела, че хич не ми се искаше да го оставя недовършен. Сигурно и при вас е така, но колкото по-малко парченца остават, по-бързо се реди.

Да допълня: сребърната лъжичка е толкова реалистична, че на няколко пъти се хванах как се опитвам да я "махна" от пъзела.

Последна редакция: сб, 28 май 2022, 09:21 от FloridaM

# 148
  • Мнения: 2 405
Vox, слънчогледа е при мен, благодаря за подаръчето вътре ❤️
Happy eyes, записвам се с удоволствие. Тъкмо ще пробвам марката. Благодаря за възможността 💐
Бухтичка, много ми е интересно какво си измислила:) Аз определено нямам намерение да спирам да редя през лятото. Това ми е времето за разпускане.
FloridaM, винаги когато останат малко парченца и не ми се спира. Някак реденето е точно заради този момент, когато всичко си идва на мястото си😉
Някой похвали я предните страници Pomegranate(нещо не мога да открия поста) и в крайна сметка реших да пробвам и него😁

Последна редакция: сб, 28 май 2022, 09:53 от Hot Summer

# 149
  • София
  • Мнения: 1 918
Бухтичка супер е идеята за мистерията записах се.
Happy eyes благодаря за възможността да пробваме и магнолия.
Аз съм в творческа пауза само купувам, а нямам време да редя.

Общи условия

Активация на акаунт