Пъзели 42

  • 23 084
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 447
Чудесни пъзели, момичета!
Аз наредих един Равенсбургер от 500 части. Беше подарък, сама нямаше да го избера, но в процеса на редене страшно ми хареса.

Свети в тъмното.
Скрит текст:
Но като го снимам с телефона, излиза така:

Sweat Smile

# 46
  • Мнения: 6 868
Медчо Пух, не си много далеч от моето парче, а иначе аз първо направих лилавите Grinning

Птичарката, много е готин пъзелът със зеленчуците Blush

Ето малко прогрес от слънчогледа


Аз си започнах от рамката като пич Sunglasses После ме грабнаха белите и сините отгоре и наредих тях, а след това слязох и на зелените. Чак след това реших да почна питата и после вече го карам отвътре навън.

# 47
  • Мнения: 454
Един на нула за мен.

# 48
  • София, България
  • Мнения: 5 573
Момичета, прекрасни пъзели!
Бях в Джъмбо,  освен че има супер яки летни шапки по 7-10 лева, се оказа че има и наистина намалени пъзели на Трефл, щом имаше по 2000 части за 12 лева и то 5-6 вида, имаше и по 1500 и 1000 и 500, разбира се. Аз си взех само един от 500 с Хари Потър

# 49
  • гр. София
  • Мнения: 1 559
Чудесни пъзели Simple Smile И днес не можах да редя, но скоро ще се поправя Simple Smile Поръчах една книга за моята племенница и реших да си добавя пъзел и след колебания кой да бъде, аха да си поръчам повече си поръчах пъзела с кучето на Black sea с 24процента отстъпка Simple Smile

# 50
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 285
Привет и Честит празник 🤗
Наредих Оригамито. Благодарско за тази възможност💐
Покрай един супер лъскав Ravens, който редих преди 2-3 години дори не поглеждам марката в Озон, много неприятно чувство ми остави. А картинката е със сантимент😏, но този няма нищо общо.
Ако вече всички са такива, ще почна да не ги отбягва.
Искам да вметна, че има няколко парченца дето са почналии да се отлепят, но нямах нищо вкъщи да ги подлепя леко.
Ето ми последното парченце.
Скрит текст:
Вълка и Дамата с дракона са чудни😍
Mimok, да ти метна ли утре Оригамито?

# 51
  • София
  • Мнения: 8 519
Ghibli, тъмната снимка едва не ме ослепи - то контур, то чудо Joy Ама е красив!
Птичарката, поздравления - на мен ми изглежда доста труден пъзелът, но New York поне са качествени, та дано е бил удоволствие Simple Smile

Моя милост днес завърши този Heye, на който частите си влизаха само на мястото, а по плътност приличаха на Шмидт. Ще ходи при sali скоро, да зарадва и нея Simple Smile


И започнах крайбрежния Равенсбургер, ще гледам по-чевръсто да го свърша и да го пратя по веригата.

# 52
  • Мнения: 454
Радвам се, че ви хареса. Моя вкус е по-особен от вашите и все си мисля, че не се харесват.

# 53
  • Мнения: 6 868
Покрай един супер лъскав Ravens, който редих преди 2-3 години дори не поглеждам марката в Озон, много неприятно чувство ми остави. А картинката е със сантимент😏, но този няма нищо общо.
Аз нали направих световен проблем когато открих лъскавите Равенсбургер Joy Защото аз пък не бях попадала на такъв. Редя си готините и изведнъж бам, лъскав Flushed Зори самоотвержено ми помагаше в разгадаването на мистерията кои са лъскави и кои не и не мога да кажа, че сме я разгадали на 100%, но се оказа, че всички лъскави имаха адрес написан на кутията. Само едно изключение открих, но беше втора употреба от Англия ако не се лъжа и малко по-особен.
По принцип всички такива, които намерихме бяха малко по-стари като година написана на кутията, най-новите бяха 2017-2018 мисля.
Но продължавам да оглеждам свръх внимателно всяка кутия която хвана Joy

Радвам се, че ви хареса. Моя вкус е по-особен от вашите и все си мисля, че не се харесват.
То ако всички редяхме едно и също щеше да е много скучно. Това е готиното, че сме различни, и можем да разгледаме най-различни неща в темата Hug

Тони, много ме радва това Хейе Grinning

# 54
  • София
  • Мнения: 268
Тони, пъзелът на New York си беше пълно удоволствие! Първо наредих текста отдолу, после отделни зеленчуци (оранжево-червените), след това рамката (знам, че би трябвало да се започва с нея, но ми е трудно така) и накрая различните марулки. При тях малко се позатрудних, та по-често поглеждах кутията, но хубавото беше, че имаше много малко чисто бели части. А качеството наистина е много добро! Сега ще съм взискателна към другите марки, след като се поглезих. Wink

# 55
  • Мнения: 749
Най- накрая и аз с нареден пъзел

Bluebird 1000части. Много приятен за редене, нищо че аз месец го редих 😄 На живо е по красив. Сега нямам търпение за нов,  на планетата земя е, но ще го почвам от средата на юли, много задачи ми се насъбраха и само ви чета.

# 56
  • Мнения: 6 868
Много е тихо тук, верно ли цяло лято няма да редите…
Винаги си спомням как миналото лято редих цял месец онова проклето бъфало Joy

Малко инстаграм.
Карън си е взела онзи чисто бял пъзел с липсваща част Joy
Скрит текст:




499 от 500 парчета са включени Joy


Относно кръглите пъзели очите ми останаха в този
Скрит текст:


# 57
  • гр. София
  • Мнения: 1 559
Много е хубав, аз не спирам да редя. Няма за мен такова нещо като последен за сезона. Нямах време тези дни, но се надявам все пак да редя днес Simple Smile
Забравих да споделя, този светещия с вълка го имам, голям мерак ми беше да го взема Simple Smile Много харесвам вълци Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 268
Това с липсващото парче е опасна работа. Представете си: пишете например на Озон за рекламация, че ви липсва едно парче от цял пъзел и ви отговарят: А, значи сме ви продали от тези с едно по-малко, луксозните. В такъв случай има да доплатите! Laughing

# 59
  • София, България
  • Мнения: 5 573
Ааа, няма такива работи като спиране на пъзелите за сезона. Аз даже ще започна да редя по повече. Даже почти съм наредила количките, просто имам много работа сега, но се надявам скоро да понамалее.
Бухтичка, ти сега какво редиш?

Общи условия

Активация на акаунт