Пъзели 42

  • 24 765
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 307
Аз редя, но нещо нямам време напоследък. Пътуващият Pomegranate  е в мен от една седмица и не съм даже и до половината, моля да ме извините за което Grinning. Мога да се отчета само с нещо старо, непоказвано

# 61
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Този бял пъзел си е чист мазохизъм Scream
Трябва да ви снимам новия ни офис проект от 3000 части Rolling Eyes ,който върви доста по-бързо от вълците.

# 62
  • Мнения: 6 904
Ухаа, искам да видя 3000 Grinning

Моят 3000 май е в Габиели от понеделник, заедно с останалите, обаааааче, нямам път натам да го взема. То па и да го взема нямам къде да го прибера Joy

sali, много е готин Grinning Показвайте стари пъзели, дори и да са показвани Grinning Или накрая ще отида да изчета старите теми Joy

Мона Лиза, даже със снимка се отчетох, пътуващия слънчоглед редя Flowers Sunflower Още малко ми остава, но са само жълти части и не става толкова бързо колкото си мислех Satisfied

# 63
  • Мнения: 321
Бухтичка, като спомена кръгли пъзели, виж аз на какъв попаднах

Има го и в правоъгълна форма
https://melaninful.net/collections/jigsaw-puzzles/products/figur … nt=39315839877285
Страшно много ми хареса, но не съм склонна да дам толкова пари за пъзел Joy

# 64
  • Варна
  • Мнения: 711
Бързам да завърша едни виолетови китки-кученца. Ако не успея до края на седмицата ще трябва да чакат 2 седмици, защото заминаваме с внука за Трявна.

# 65
  • София
  • Мнения: 8 564
Аз наредих крайбрежния, супер е пъзелът; признавам си, че бях подценила марката до скоро Simple Smile Мисля да го дам на sali, ама тя дали няма да ме прокълне - не знам. Жената бърза да реди един пътуващ и няма време, аз ще й давам следващ... Ама нали към нея имам ходене, така или иначе - ще ме търпи, къде ще ходи (знам я къде живее) Grinning
Нали не ги бързаме пътуващите, все пак? И аз все на юурш, да не бавя другарчетата, ама май не е наложително да бързаме чак толкова - всички сме напазарували, пък као някой остане без пъзели, забелязвам, че все се намират добри души да го снабдят Simple Smile
Скрит текст:

# 66
  • Мнения: 4 032
Аз се завърнах от провинцията и довърших започнатоя си пъзел. Grandma’s attic, 1000 части на Ravensburger. Доста ме затрудни

# 67
  • София
  • Мнения: 8 564
Интересно, не съм забелязала да те затрудянват малки детайли. Кое беше трудното?

# 68
  • Мнения: 6 904
Много забавно като влизаш в кръгово кръстовище да ти звънне алармата за изтичащ търг в ибей Smile После на светофара спокойно наддадох, но в последните секунди ме надцакаха. Продължавам да дебна Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 2 307
Тони, чакам те. Широка ми е душата, много пъзели побира Joy

# 70
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Най-сетне го снимах, пак не е много добра снимката, но ще го развалям Simple Smile

Последна редакция: ср, 25 май 2022, 19:58 от Olia T

# 71
  • Мнения: 4 032
Интересно, не съм забелязала да те затрудянват малки детайли. Кое беше трудното?
Ами като видя едно парче, нямах идея от къде е. Някак ми бяха половината части еднакви. Наредих пода и вратата в дясно, тавана и прозореца, бялата къщичка, и от там нататък си беше трудно.

# 72
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Ето ни 3000-ка. Трябваше да съберем две бюра 😄
Скрит текст:

# 73
  • Мнения: 76
Аз също не спирам да редя, просто редя по половин-един час на ден Grinning със сигурност няма да спирам лятото, тоолкова пъзели ме чакат Heart Eyes яд ме е, че не започнах да редя още миналото лято, тогава бях доста по-свободна.
Аз наредих чашата с кафето и започнах поничката, определено върви по-бързо! Интересно ми е дали след този пъзел с нестандартни и едноцветни части ще започна да редя по-бързо обикновените пъстри пъзели със стандартни части Joy
И аз се надявам, че не бързате с пътуващите, тъй като след поничката се захващам с моливите и сигурно ще отиде още една седмица...
П.п. Тони, твоята снимка на крайбрежния е много по-хубава Joy моите не се получават толкова хубави, трябва да се постарая малко Laughing

# 74
  • Мнения: 1 979
Ghibli, и аз съм пробвала да снимам светещи пъзели на тъмно и досущ, като твоята снимка ги докарвам Satisfied

Olia T, много е хубав кръглия пъзел. Виждам, че се побира в папката, което е супер.

FloridaM, и аз ще ходя в Трявна, но в края на месеца(така де, края на юни месец исках да кажа) Simple Smile

Редя целогодишно, но наблягам на съботно-неделното редене. През седмицата рядко успявам да стигна до пъзел.

Последна редакция: ср, 25 май 2022, 21:55 от vox

Общи условия

Активация на акаунт