Пъзели 42

  • 24 847
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • София, България
  • Мнения: 5 609
Отиваме две коли, и участваме във всички категории, индивидуално, по двойки и по отбори по 4ри. Така участваме и квалификация и финал, след като първите двама от страна са на финал във всички дисциплини, ще е забава. Animal Dog

Весе, ето това е приказка. Joy

Neita, аз съм ЗА! Само да ви предупредя да не се чудите, специално за този пъзел четох, че някой по чужбинските групи се оказа, че единия цвят цветя липсват, въпреки че са на корицата и някой друг беше обяснил, че ги има всичките, но на пъзела от 1000 части, а на този от 500 - не. Много се впечатлих и го запомних. Може да е била случайна партида.

П.П. А багажниците на колите ще са пълни с пъзели от всички кръгове на състезанието.

# 676
  • Мнения: 129
Най-накрая успях да си отделя малко време за редене и аз. Не бях редила от дървените пъзели Close
Много интересни части, супер забавно е реденето. Trefl, Crazy shapes Hands Ok Hand


Оля, как съм го пропуснала това Клементони, много ми харесва, ще гледам да си го купя по някое време!
Мона Лиза, този го имам, ако искаш - ще ти го дам да го наредиш.

# 677
  • гр. София
  • Мнения: 1 592
Да, за този с цветята имаше нещо. Липсваха розите мисля.
Аз ще съм публиката Joy

# 678
  • Мнения: 6 930
Отиваме две коли, и участваме във всички категории, индивидуално, по двойки и по отбори по 4ри. Така участваме и квалификация и финал, след като първите двама от страна са на финал във всички дисциплини, ще е забава. Animal Dog
Мен от кола ще ме извадите в насипно състояние, нямам никакъв шанс да преживея толкова часа път Joy

Пъзела с цветята имаше дефектна партида наистина, липсваха някои от цветовете, но мисля, че вече са ок.

# 679
  • гр. София
  • Мнения: 1 592
Забравих, има код за 20%намаление на пъзели Black sea
https://www.facebook.com/288845098319/posts/pfbid037EfqPnRZtqH5T … UhyWfg9C6pZi43rl/

# 680
  • Мнения: 4 070
Ах, Olia T, да беше забравила за постоянно. Сега как да устоя на винарната. Някой не мисли ли да си я вземе и после да се разделя с нея, че вече пуснах поръчка от това намаление. А и вече нямам място за пъзели и последните три си стоят на леглото от горе, чакат да наредя нещо за да направя място за тях.

# 681
  • гр. София
  • Мнения: 1 592
Ако искаш ще го изтрия, ти се престори, че не си го видяла Joy

# 682
  • София, България
  • Мнения: 5 609
Emjay, благодаря ти, ще се възползвам като се върна в София.

Сега ще смятам аз колко излиза един пъзел с това ново намаление.

# 683
  • Мнения: 424
Отиваме две коли, и участваме във всички категории, индивидуално, по двойки и по отбори по 4ри. Така участваме и квалификация и финал, след като първите двама от страна са на финал във всички дисциплини, ще е забава. Animal Dog
Мен от кола ще ме извадите в насипно състояние, нямам никакъв шанс да преживея толкова часа път Joy

Пъзела с цветята имаше дефектна партида наистина, липсваха някои от цветовете, но мисля, че вече са ок.

Няма страшно! И да се насипеш, ще те наредим за време Joy
И аз мисля, че няма да има проблеми с цветята. Все пак на световно го дадоха - очевидно искат да го реабилитират.
Ioana_g, и аз много харесвам винарната, ама си мисля, че все ще дойде някое по-голямо намаление и може да се поизчака.

# 684
  • Варна
  • Мнения: 36 779
Тука всичките сме откачени...

# 685
  • София
  • Мнения: 2 328
Чаках намаление на Black sea  за да купя винарната  и да я пусна в пътуващи. Желаещи  за редене ще има ли?

# 686
  • Мнения: 129
Чаках намаление на Black sea  за да купя винарната  и да я пусна в пътуващи. Желаещи  за редене ще има ли?
ще има, ще има Innocent

Последна редакция: пт, 24 юни 2022, 17:57 от emjay

# 687
  • Мнения: 2 426
Луди колкото искаш😂

# 688
  • София
  • Мнения: 2 328
Има-няма желаещи, поръчвам (даже два Joy)за спорта (да ми се зачете, че не купих онзи "надрусан" Шмид Grinning)

# 689
  • Мнения: 6 930
Няма страшно! И да се насипеш, ще те наредим за време Joy
Ще ме умориш JoyJoyJoy

1 квалификационна група двойки реди в момента


Линк - https://www.youtube.com/watch?v=CP3GCsivIn4

Общи условия

Активация на акаунт