Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 5 тема

  • 22 482
  • 783
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 389
Море, и аз мисля като Кристал, че само в талията са широки. Иначе надолу няма как да стоят различно, защото самата кройка на късите панталонки на Алеса е такава- по-широки са при бедрата.
Затова и в предния коментар писах за къси дънкови, изглеждат ми като че ли те са по-тесни надолу и стоят по крака. Или тях поне можеш да си ги подгънеш и пак да са ти по крачето.🙂

# 16
  • Мнения: 219
Море, може ли снимка и мнение за новите блузки от плетиво 🙂

# 17
  • Мнения: 2 886
Хубави са тениските от плетиво , но не стават за топло време , скъпички са и по-добре някоя тениска за лятото .

# 18
  • Мнения: 1 595
Ето я блузката, нещо снимките не искаха да ми се получат добре, цвета на живо е много по-наситен, да знаете. Но бях останала с идеята, че е червена с по-винен и студен подтон, ако има смисъл това, което казвам, хаха, а тя е по-скоро червена с леко по-топли оранжеви нотки. И с тези бели неща се чувствам малко като мартеничка. Много е мекичка и хубава, за лятото не е, за пролетта става. Може да пробвам да си взема розовата, детайлите по врата и ръкавите са по-дискретни и не са в контрастен цвят.

# 19
  • Мнения: 389
Момичета, някога имало ли е тази пола, но в другия yacht принт- бежавия?



Това лято го преоткривам принта, но този със синьото нещо не ми допада, изглежда ми като на петна някак.А така да искам дълга пола и дълга рокля, която да може да се носи със сутиен, без да се вижда всичко 😁

Пс. Супер изглежда блузката с късото ръкавче! Classy everyday стил и стои красиво ♥️

# 20
  • Мнения: 1 595
И аз съм я търсила тази пола в бежовия цвят, но не съм я виждала никога, което ми е малко странно. Но съм клиент от септември само и може да е имало и да съм я пропуснала. За блузката съм 50:50, много ми е скъпа, но пък е много мекичка и удобна, белите неща малко ме разколебават...честно казано не знам. Много ми е трудно да реша! 😓 Харесаха ми почти всички цветове, в които се предлага и сега не мога да реша кои искам повече, защото не мога да си купя всички 🤣 Много ми харесват тези маратонки, но ги има само в 36 размер и знам, че ще ми стискат и ще ме убиват, но пък толкова ми допадат...яд ме е! Даже сега съм си обула други Алеса маратонки в 37 и се опитвам да преценя имам ли празно и дали ще се навра в 36 🤣🤣

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 913
За мен, когато давам пари за толкова скъпи дрехи е недопустимо да ги преправям. Редно е продавачът да има добра кройка и точни размери. Ако нещо не ми е ОК просто ще го върна.

# 22
  • Мнения: 1 103
Момичета, а за какви бутони в сайта става въпрос?

Аз имам полата - но в синьо. Много приятен плат е..

# 23
  • Мнения: 391
Аз мисля че коментираната пола никога не я е имало в бежово! от тази серия помня че имаше разлика в изделията: има топове, ризи и панталони в двата цвята, но дългата пола и късата ръфълс рокличка са само в синята гама. В бежово пък имаше дълга рокля, която я няма в синия цвят. Може би за това не я намирате Simple Smile А ако пък нещо съм се объркала ще ме поправите Simple Smile

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Цитат
  Диди, няма логика да е само за Мораното, явно при теб по-бавно става, защото когато другите момичета коментираха бутоните тук, аз още ги нямах. И по телефона ми казаха, че явно на системата и трябва време да се актуализира или нещо такова....ще се появят.
А то е само за мобилни устройства, така ли? То наистина няма логика да е за уеб, защото там се билдва версия и се пуска директно за всички и затова предположението ми беше, че е промяната е за конкретен вид юзъри. Но то и за мобилни приложения няма много логика да зависи от версия, защото то не е апликейшън, на който да са му нужни дадени ресурси за да се инсталира... не знам, странно е.
Относно плетените тениски и рокли, моето мнение е, че изглеждат добре, но не знам в кой сезон се вписват.

# 25
  • Мнения: 3 376
Аз ги имам бутоните.
Вчера видях едно момиче с плетената розова рокля от новата колекция на живо. Ами най - обикновена рокля. Не смятам,че си отговаря за парите !

А относно синята гама , аз се радвам, че е в синьо,   а не бежово. Много е нежен цвета и приятна материя е  , много красота !
Бежовото не ми харесва, много постно ми идва и съвсем ще те изгубя в бежовото.
И не е вярно , че стои на петна синьото !

# 26
  • Мнения: 1 595
Какво мислите за тези маратонки? Да си ги взема ли? 😊 Изчерпани са, едно момиче ги продава с етикет в моя размер. От другите маратонки, които купих от Алеса съм адски доволна!

# 27
  • Мнения: 2 886
Хубави са .

# 28
  • Мнения: 4 246
Аз имам активни поръчки и история, но поръчка взета в събота днес още стоеше със статус изпратена, а тя е доставена, така че ми се наложи пак да звъня за заявка за куриер. За по-стари поръчки имам опция за връщане, замяна .. много е удобно. Не мисля че е само за телефони!

# 29
  • Мнения: 825
Какво мислите за тези маратонки? Да си ги взема ли? 😊 Изчерпани са, едно момиче ги продава с етикет в моя размер. От другите маратонки, които купих от Алеса съм адски доволна!

Много ми харесват!

Общи условия

Активация на акаунт