любима поза за кърмене

  • 1 033
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 257
Легнали в леглото - аз спя по  голи цици, а Максималният сам се оправя без да ме буди Grinning !

# 16
  • Мнения: 1 559
Любимата ми поза е легнали. Но, за съжаление, в последно време е осъществима само като спим (или поне дребният като спи) Rolling Eyes   На дребият любимата поза има безкрайни вариации, но основното е да ме мачка, тъпче, скубе, да се катери по мен и да сменя позата доста пъти като не пуска гърдата ми, докато я сменя...или пък да дърпа един-два пъти от едната гърда, после един-два пъти от другата, после - пак от първата и ...така докато не му писне и не замине по някакви си негови по-важни дела Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 12 231
    Сега като стана въпрос и на мен май най-любима ми е на стола пред компа. Но почвам да усещам че скоро вече няма да мога да се справям и с двете заедно по този начин... Така че ще остане варианта или по една или легнали Simple Smile

# 18
  • Мнения: 364
Най-удобна ни е легнали - вкъщи само така , а навън - стандартната.
На няколко пъти се пробва и аз докато лежа по гръб , тя отгоре и да суче ,ама нещо не й е много удобно.

# 19
  • Мнения: 678
И ние сме от мнозинството и се кърмим легнали.Даже като ми се спи страшно много сутрин я слагам да си суче и задремвам.Като подремна малко се дърпам малко настрани.Будя се от това че тя незнайно как се е докопала до мен и си суче(разбира се след 3-3,5 часа.
Когато сме навън с кенгурото се кърмим като го откопчавам отгоре.Много удобно(ето така http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1592818 ),но вече сме тежички за кенгуро

# 20
  • Мнения: 718
 Ама как така кърмите легнали? Аз до сега не съм опитвала...........Заедно ли спите с бебето? Как точно заставате? Не ви ли е страх от задушаване? Колко са големи вашите бебета?Аз винаги я кърмя седнала на стола и краката на леглото-няма ден,няма нощ #Crazy #Crazy #Crazy

# 21
  • Мнения: 730
Ама как така кърмите легнали? Аз до сега не съм опитвала...........Заедно ли спите с бебето? Как точно заставате? Не ви ли е страх от задушаване? Колко са големи вашите бебета?Аз винаги я кърмя седнала на стола и краката на леглото-няма ден,няма нощ #Crazy #Crazy #Crazy

Легнала я кърмя още от началото и това според мен е най-удобния начин Peace
Да-спим заедно и като се събуди нощем само и я подавам Laughing и на секундата е заспала Sunglasses
Ама вече искам да я отбивам,то лесно така,ама вече е дърто магаре за цица Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт