ДЕКЕМВРИйчетата стават на година - ще празнува цялата дружина!!!

  • 8 310
  • 301
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 728
Здравейте!
Да седна малко да попиша и аз!
От няколко дни времето тук е страхотно и го използваме максимално!!!
Ето,че дойте и нашия месец! Peace
Изпълнен с празнично настроение,усмивки,щастие,любов и....сълзи от радост!Нашите бебета порастват и стават на цяла 1 годинка...стават деца!Толкова е хубаво и вълнувашо!!! Heart Eyes
Гледам Иви и немога да си представя колко бързо мина времето от "най-великия и щастлив" ден!Колко промени,колко неща знае и прави...как си играе,говори,ходи...
Нашите деца-това са най-ценните,най-любимите,най-обичаните,най-радостните неща за нас!Те са нашето БОГАТСТВО!И в радост и в болка! Heart Eyes
Неможе да се опише любовта към тях!Тя е огромна,безкрайна....
Толкова е хубаво да си МАЙКА!Да се грижиш за детето си,да го чуеш как ти казва "мама"...Прекрасно е! Heart Eyes
Радвам се,че всички рожденници и празнуващи са си изкарали страхотно!!! Hug
Дано болничките да оздравяват скоро и да няма повече болести!!! Praynig
Честито на всички с нови зъбчета и на всички проходили сладури!!! Hug
Ние сме добре!Днес е мрачно,но пак излязохме на разходка и Иви сега спинка!
Вчера ходихме на разходка с кумците ни на "Калиакра" и "Русалка"!Беше много хубаво и приятно!Направихме си много снимки...Ивко много се радваше,но най-много се изкефи като видя огромното море...Много му хареса!Той си го обича от лятото,но не беше го виждал от тогава и много му се зарадва!!! Hug
Чакаме с нетърпение и нашия ден...от сега съм си приготвила менюто,украсата,изненадите....
На 1.12. украсихме елхата и цялата къща с Ивко!Беше голяма веселба!Показах му как да сложи играчка на клончето на елхата и той се мъчи да го направи като мен...но с моя помощ-успя!Нямаме проблем с елхата!В нашата стя е,на земята...и най-важното-Иви не ч дърпа и събаря(за моя голяма изненада)!Свикна няколко дни с израчките и може би затова не я бута...Отива при нея,гледа я,радва се на звездата,която е на върха и свети,но не я пипа!
Май доста писах...
Сега ставам,но по-късно пак ще попиша!
Целувки на всички от нас!!! Hug

# 256
  • Мнения: 1 666
на Марто и Ади
С пожелание за всичко по-по-най!

# 257
  • Мнения: 600
Честит рожден ден на Марти и Ади,

Бъдете здрави, весели и много щастливи мили деца! Играйте и се забавлявайте на воля!   bouquet

# 258
  • София
  • Мнения: 3 927
Честит Рожден Ден на Ади и Марти!
Бъдете живи и здрави и много весели и щастливи деца!

# 259
  • Мнения: 799
Честит рожден ден на Ади и Марти!!! Много, много, много здраве, радост и усмивки за тях и да слушат   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet!!!
Честито и на МТВ!!!

# 260
  • Мнения: 1 033
на Марти и Ади!!!
Много щастливи детски усмивки да радват мама и тати!
Честит рожден ден и на MTV!
Съжалявам, че вчера не можах да се включа да честитя рождения ден на Ели!

Иначе ние изкарахме добре рождения ден:) Цял ден вчера бях на автопилот май Mr. Green Сутринта бях на крак от 4 часа, успях да изгледам волейбола, да си взема първия  изпит за тази сесия и да се приготвя за следобедното парти:) Децата се надивяха добре. По-късно ще пусна и снимките. А рожденикът ни взе акъла през нощта - дали от превъзбуда или от нещо друго newsm78 се дра 40 минути неутешимо.

Относно разказа за този ден пред година- нямам кой знае колко за разказване. Бях планово секцио, още от 30.11 бях в болницата, но не бях писала тук от суеверие.  Нощта преди операцията беше много трудна и ще остане завинаги в спомените ми. Видях се с Ани в болницата и беше супер тежко да не можеш да помогнеш в мъката на някой Cry Още веднъж, Ани, силни прегръдки от нас Hug
А иначе секциото ми беше назначено за 10 часа, но пак успях да сюрпризирам всички (както и с раждането на Габи) - поради промяна на едната планирана операция , ме вкараха по-рано в операционната и в 9.05 се роди малечко:)  Бях с пълна упойка, така че го видях едва на втория ден, когато ми донесоха пашкулчето да види мама:)

Ами това от мен:) Hug за сега

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 16:41 от yanich

# 261
  • Мнения: 202
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА АДИ И МАРТИ!!!
ДА СА ЖИВИ,ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ!!!
Весело изкарване на рождените дни и най-прекрасните подаръци ви пожелаваме с Ина!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА MTV,БЪДИ ЗДРАВА,ЩАСТЛИВА И ВИНАГИ ОБИЧАНА!!!


Мили майчета,днес направихме прощапулника на Ина.Моето момиченце хвана първо лекарствата,след това черпака и накрая мишката.Та явно явно ще стане лекарка с кулинарни способности Laughing
Елхата още не сме украсявали и да ви кажа на мен ми е малко тъжно,защото каката и баткото искат да си ходят на село за ваканцията,което означава,че Коледата и Новата година ще сме без тях.Не ми се иска да ги спирам,защото само през ваканциите се виждат с баба си и дядо си.Ще ги заведем,но ще ми липсват.
Сани,снимките са страхотни ,Инес е голяма сладурана.Радвам се,че празника е минал чудесно.
nadia_krisi ,честити ходещи крачета на Криси.Ина също я мъчат кътниците,два са ни избили и другите са на път,Не я оставят на мира тия зъби,но така пък по-бързо ще се свърши с тормоза.
Веси,блазе ви за разходките,тук при нас е такава мъгла,цял ден не се вдигна и е абсурд да изведеш детеце на разходка.
yanich,писали сме заедно.Ти направо ме разби и волейбол ,и изпит ,и парти   bouquet
Чакаме снимките.Видях ги вече,много са хубави ,рожденика сигурно е много доволен от подаръците.

Лека вечер на всички!

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 17:20 от aliss

# 262
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Честит рожден ден на Ели и Жорко(на патерици)!   bouquet
Честит рожден ден на Ади и Марти!   bouquet
Честит рожден ден ,MTV!   bouquet
Честити ходещи крачета на Криси!
 Браво на Ина за избора! smile3501
Браво на отличничката Янич! smile3501
Инес е много сладка кукла!

# 263
  • Мнения: 1 033
Мерси, Тане!
Ето обещаните снимки
Първи рожден ден на Жоро

# 264
  • Мнения: 728
Яни,снимките са страхотни!
И кака и рожденника са големи сладури!
Да са ти живи и здрави и много да те радват!!! Hug

# 265
  • Мнения: 2 614
Яни, да ги нацелуваш от мен двамата ми любимци!
Галче, разказа си е разказ - снимките чакам от Шнапи
..... Шнапи още не ни е показала как мина РД на Ники! Mr. Green
Grinning
ама нищо, много е емоционален месеца, и сме разсеяни  Wink
За новото заглавийце - дали да оставим това за целия месец и само да пишем 1част, 2-ра част и т.н.?

# 266
Здравеите мамчета аз съм мама Зори 
ние сме родени на 4декември 2005 
бебките се казват Анна Мария, Габриела и Мария Магдалена 
Честито на всички рожденици

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 20:44 от zori_twisst

# 267
  • Мнения: 195
ЧЕСТИТА ГОДИНКА НА АДИ И МАРТО!!!! ДА СТЕ ЗДРАВИ И БУШУВАЩИ ВЕСЕЛИ ЧОВЕЧЕТА!
ДАНО не ме арестуват за картинката, много зорки тези джедаи по виртуалното пространство:!
МТВ, много здраве и на теб!!! Да си обичана и здрава мама!

Нова тема предложение (досега съм се скатавала:) Декемврийче, на една!, украсява Коледна елха!

Малко е малоумна, но да пробвам. Творческият ми порив стигна само за изчистване и изпиране в тази прелестна сутрин с малко хлад и много слънце! Може, ако не ме мързи, да поразходим фалимията из парка.

Наистина, ще слагате ли елхи? Ние малко сме панирани понеже Рада дърпа ВСИЧКО и най-вече да не я обърне върху себе си. Сега е мега кисела от зъбите и всяко нещо я дразни максимално...

хубава неделя, умни, красиви и работливи!

пс Зори, добре дошла и на малките сладкишки, с които сме родени на един ден!! Честит празник за тях утре!! Прати ни снимки!

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 18:34 от hotmama73

# 268
  • Мнения: 202
 welcome на zori_twisst ,дано ти хареса при нас! Винаги съм искала да имам и аз близнаци,а ти си благословена с три  smile3501

Правде,предлагам да уважим творческите пориви на hotmama73,стига се е скатавала досега .  Wink

# 269
  • Мнения: 335
Момичета,днес съм малкооо щастлива  Peace Анна-Мария е по-добре(пу-пу),не смея да се похваля.Обрива е останал само по главичката,започна и да си похапва и да става по жизнена  Hug Просто ми е притеснено от тази афта,какво ще стане.Дали ще се излекува от самосебе си,или не знам  Cry
БЛАГОДАРЯ ВИ  за загриженоста и подкрепата bouquet   bouquet   bouquet
Правде,ама и аз съм една  ooooh! Пак съм чела м/у редовете.Права си,Шнапи давай снимките  Naughty
Инес и Жорко ,страхотни рожденичета сте били  Heart Eyes Много хубави снимки.
Отивам да  вечерям,после пак ще пиша  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт