ДЕКЕМВРИйчетата стават на година - ще празнува цялата дружина!!!

  • 8 303
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 531
Честита ни нова темичка! 

 smile3501 на Елс и Правда!  newsm68

Честит имен ден на Катето!!! От здраве и усмивки да не се отърве!!!   newsm51
Мимито, благодаря за почерпката!  Hug  Леле, такава красота яде ли се? Невероятно! Впечатлена съм много!  newsm10

Чудя се каква добра новина да измисля за началото на новата тема и май ще да е това, че Надето напоследък си казва кога е наложително да я сложа на гърнето, че да не цапаме дупето.  smile3521

Много хубав ден на всички!!!
  bouquet


# 16
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Ммимито не мога да спра да ти гледам тортата аз съм кулинарен инвалид що се отнася до сладкиши и ако може да ми обясниш стъпка по стъпка как се прави и каква е рецептата та да се прабвам да я спретна да Р.Д на малкото.

# 17
  • Мнения: 2 897
Честита нова тема и от мен!
Да е пълна само с добри новини и хубави истории!
els,заглавието много ми харесва Peace И аз така правя като теб,като не ми спори зарязвам всичко,че падат глави Mr. Green От тук нататък,само спорни дни ти желая Peace
Ели,клипчето ми хареса,но нещо не ми тръгва реч да напиша нещо хубаво както аз си знам,поздравявам те за идеята Grinning
Мими,чудна торта,ако ми беше на близо,поне половината щях да изям Crazy
Ани,много ме разсмя Joy Умник е малкият разбойник,от сега добре се е насочил Wink
Наде,аз не съм много далеч,в Надежда живея,ти в кой Люлин си?
mimiska,браво на Надето!
Правде,идеи за общия рожден ден другия месец newsm78
Ако съм пропуснала някого,ще се реванширам по-късно Blush
Чао,отивам да уча Wink

# 18
  • Мнения: 118
Мими  кога намери време да я спретнеш тая красота ? Кажете как се справяте с гърнето  щото аз нещо не успявам   Weary  С баткото ми беше по лесно , но това малкото не се предава. Днес  сложих куклата на гърнето за да й покажа , утре пак ще повторя ,но тя неще да седне на него само го мотае насам натам из стаята . Един два пъти се опита да сложи  куклата върху него  smile3501 май само това е разбрала  ,поне за сега .Я кажете  ивас ли ви омайват рекламите  като нас ? Щом чуе някаква музика вдига ръцете и почва  едно танцуване ееее .

# 19
  • Мнения: 799
Честито на малката именичка Катето! Да е здрава и усмихната и да радва майка си Мими   bouquet

# 20
  • Мнения: 458
Айде да се разпиша и аз в новата темичка.
Правде как мога да се включа в списъчето в началото на темичката? Нали знаеш, че още съм новичка и не съм много на ясно с тези неща. Благодаря ти предварително  smile3525.
Приятна вечер на всички

# 21
  • София
  • Мнения: 3 918
Хайде и аз в новата тема да се разпиша Laughing.
Мими,тортата изглежда много добре smile3521.
Къдрокоса,по-късно ще гледам клипчето.
 smile3501 на Надя на Мимиска за гърнето.Дани не само,че нищо не прави,ами не ще и да седи върху него.Отговорих и на Мама Иля,как се справя с гърнето-ами никак Mr. Green.
Зечова,съгласна съм да споделя как мина раждането на чочко.Това е толкова прекрасен момент,че още сега бих го направила Grinning.
Елс,поздравления за заглавието  bouquet.
Отивам да готвя,че мъжете ми след малко ще се разреват,че са гладни.
Приятен и слънчев уикенд на всички newsm51.

# 22
  • Мнения: 191
Зори ами ние сме в Люлин 5 засега,но скоро си купихме жилище в новите фамилни сгради зад Билла и до Колед ще сме там!Искам и аз да се включа към общото софийско парти за Рожденния ден на Бебчовците!

 smile3521 smile3521 на Моята адшка Надето на Мимиска за гърненцето...ние като го видим и бягаме далече...хич не го харесва това гърне!!!


Габи изпрати на лични на правдето кога ти е бил термина и колко се е родило твоето бебче,за да те запише в началото на темата!Зечова,интересна идея за разказчето за РД!

Къдрокосче,мерси за клипчето...и сори, че чак сега го забелязах!

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Габи, вече са ти казали как трябва да процедираш за вписване в списъка!  Wink
Мимиска, впечатлена съм от твоята щерка по повод гърнето.  Peace
Иля, аз пък да ти кажа, че още не сме купили гърне, така че хич не сте назад.  Wink Аз мисля да го сложа чак към година и два-три месеца, че може и към година и половина.  Laughing
На тези, които гледаха клипа, искам да кажа мерси и дано наистина ви е заредил с много положителна енергия. Идеята ми беше друга, но като гледам май няма време за разсъждения, но поне пък ви е харесал.  Laughing Hug
Да питам - Мислите ли да давате тази зима цитруси? Нали казват, че трябва да се въведат след годинката, та се зачудих по въпроса.  newsm78 Така като гледам Алис ги е въвела с лимона.  Laughing Към цитрусите спада и кивито и ананаса нали? Мисля да му правя фрешове, че ние много ги млатим зимно време, пък и имаме преса специално за това и ми се иска вече и на Боби да дам, ама като знам какви алергии се получават от цитруси....Та, малко се притеснявам.  Crazy

Лека вечер на всички!   bouquet

# 24
  • Мнения: 82
      ДА НИ Е ЧЕСТИТА НОВАТА ТЕМИЧКА! Simple Smile
    smile3501 на Правдето и Ели!
 vasenceto 85 сега чак си спомних, че беше споменала ,че малчо е правил и преди крачки, ама нали от пусти мерак и ние да проходим, като прочета че някое мушмуроче' прави 'крачки, направо и аз се радвам и си викам " е щом броят на ходещите се увеличава, значи и нашият ред ще дойде скоро". Та затова се хвах веднага за "прави крачки" и понеже си мисля за моето мишле по инерция пиша все "първи"  Sick Hug Mr. Green
kadrokosa клипчето е супер Peace ама си мислех ако на табелката пишеше " прегръдки срещу заплащане" дали щеше да се възползва някой Thinking newsm62 (божееее какви простотии мисля Joy)
mimiska  smile3501 на Наденцето
  mama Ilq аз се отказах да я мъча на гърне, защото хич не и се понрави и мисля още да поизчакам преди пак да я пробвам
Зечова умори ме от смях с това "опасно пристрастено към дамите юначе"  moresmile
smile3532
Mimito все съм си представяла торти, но това надмина всички мои очаквания, ще споделиш ли как си я сътворила?
  Тъкмо се сетих да ви питам - какво да направя та бебка да не се отвива през нощта? Спи в чувалче с цип и пак се изнизва от него , а като и стане студено започва да плачка. Това е почти всяка нощ, как да предотвратя това не знам. Така че помагайте с решения по въпроса или нянякви идеи
      Лека и спокойна вечер на всички! Hug Heart Eyes Simple Smile

# 25
  • Мнения: 118
Кокита  много е сръчна твойта мама да излиза от чувала. Пробвай от тези които са с връзки на раменцата , а не с цип .
 Значи и ние  забравяме за сега гърнето  newsm30  до пролетта ще караме на памперси после ще видим .
kadrokosa -   Та за цитрусите ние ядем само киви за сега , но май баткото ще се окаже с някаква алергия към тях  ,така че няма да рискувам с портокал и мандарина.

И ние сме за партито в София ,ако има?
 Пожелавам Ви  една спокойна и лека нощ smile3507

# 26
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Кокита проблема с отвиването го реших отдавна  и пир малкото и при баткото по следния начин ползвам голяма завивка според сезона като за нас и така колкото и да се върти се овива  а не развива.При нас върши работа пробвай и ти.Даже детските торби и завивки си стоят почти нови-ползвах ги само до момента докато почнат да се въртят и пасле слагах големите.В креватчетата почти няма място от завивки но ..............

# 27
  • Мнения: 2 897
Ели,не съм мислила изобщо по този въпрос със цитрусите...Малко шубе си падам по отношение на тези неща,май ще изчакам още Thinking
Иля,изобщо не съм и правила опити да го слагам на гърне,но ще го направя в най-скоро време,тъй като Боби е много редовен-всеки ден по едно и също време,мисля,че може и да имаме някакъв успех Thinking Ще споделя резултатите Peace
Имам питанка:по колко вода горе-долу изпиват дневно вашите сладури?
И как се забавлявате,когато навън е студено и се налага да сте затворени в къщи?
Спокойна нощ на всички Peace

# 28
  • Мнения: 728
Ето ме и мен! Hug
Ивко заспа и аз да използвам спокойствието... Laughing
kadrokosa,аз днес дадох на бебо мандаринка и му хареса!Давала съм и лимон...ако знаеш колко е смешен...смуче го и му е кисел,ама и го харесва и не го пуска,и прави едни физиономии и като му го взема,посяга пак за него hahahaИначе банани и ябълки яде всеки ден!Лятото яде ягоди,малини,пъпеш,диня,сливи...абе всичко яде моето момченце(да чукна на дърво)! Peace
kokita ,ние сега бързаме да тръгнат,а после ще искаме да стоят на едно място,ама...дали ще стане? newsm78 А за отвиването,Иви спи с юрганче и се отвива от време на време и аз си мислих да вземам чувалче,ама щом и от него излиза Симонка...а той цяла вечер се върти...Но пък не плаче като се отвие,ама мен ме е страх да не изтине,защото го свиквам да спи на студено вечер. Thinking
С гърнето нямаме и ние голям напредък,но прави по нещо от време на време!Иначе не плаче като е на него,а като му омръзне се мъчи да стане!
mimiska ,браво на Надето!кога ли и ние ще казваме..... newsm78
Зечова ,много е готина идеята ти!Ще има да рзправяме... Peace
Zorie ,вода пие по 200 гр,а сок-400гр.,докъто не свърши сока,не се пуска шишето!А като е студено и сме си вкъщи мама се прави на маймуна цял ден! #Crazy
Ако знаете колко много ми харесва идеята за общия Р.Д.,ама сме мнооого далеко...Sad
Айде сега лека нощ от мен и до утре!
Целувки на всички от нас! Hug Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 191
Зори,ние пием по около 700 грама течности на ден!От тях около 450 е водата!Другото е прясно изцеден сок или сокчета на Кинела!А какво да ти кажа...ние сме доста кротки и лесно може да ни се вземе вниманието я с играчка,я с книжка!А иначе с много песнички!Вече се е научил да гледа и детските филмчета,и докато е така аз стоя тук ,а когато спи уча!

Веси,абе добре си изглеждаш...не си заприличала още на маймунка! smile3533 smile3532 smile3533

Общи условия

Активация на акаунт