Мен не ме мислете - Тема №3 ❤

  • 38 496
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Галифрей
  • Мнения: 4 172
Съгласна. Да така е всички имат някакво развитие а Янка си е същата носовирачка 😃
Смешно беше как Ицето намокри Силвия и после си сушаха дрехите на климатика. Почват май лека по лека да се сгаджосат. Глупак е Тома,че я изпусна.
Услуги всякакви 😃 Смешници, трябваше да напишат ремотни услуги

# 691
  • Мнения: 9 087
Malko_slance недей моля те да я наричаш Ива, че правя асоциация с онази харпия от Братя. JoyИрина е тя.
Хареса ми епизода, но съм болна и ми се отщяха чаршафените анализи. Joy
Не харесвам Христо със Силвия. Тя си е за Падалски, а той за Поли.

# 692
  • Мнения: 592
Така. Много ми хареса блузката на Яница 😆, на сърцата- очарователна Heart Сложих това хилене, защото на Христо като му звънеше, както каза той Яница, в първия момент се зачудих коя е тази 😆 Къв фен съм на сериала, не знам, главната героиня да не познавам 😄
А Мартин как се шегуваше, а Яна подскачаше, когато дъщеря й беше на кино. Е, вика, ще я поцелува малко... И после Яна седи отвън и чака, ех, майчини вълнения!
А, и това Ну пагади добре са го вмъкнали. В няколко интервюта на Иван е казвал, че на улицата са му казали, че героя му прилича на този вълчо.
Със Силвето ми допадат като двойка. И двамата едни шушумиги 😆 Тома с това танго-две напред, една назад, до това я докара.

Амбър, да се оправяш бързо, че сезони ни чакат Simple Smile Най- изпитано е с бг лекарството- ракия, приложено по 3 начина: 1) спри я тази ракия 2) намажи го с ракия или 3) пий една ракия

Последна редакция: пт, 04 ное 2022, 10:02 от Feliche

# 693
  • София
  • Мнения: 27 225
Ха, този Филип е страшна работа 😁

А, Яна понякога ме ядосва като се държи така с Христо и все го хока.

# 694
  • Русе
  • Мнения: 1 772
Ето как ще стане заварката между Силвия и Ицето. Тома напуска.

# 695
  • София
  • Мнения: 27 225
Еее, Тома си е баш за нея, тц тц

# 696
  • Мнения: 1 495
Тома е голям смотльо. Ако не беше адвокат, нямаше да го погледне Силвия. Много неприятен характер има.

# 697
  • София
  • Мнения: 3 711
Тая песен я чувам за втори път…Не я откривам никъде, Шазам не я познава и се ядосвам Simple Smile Никой ли няма идея коя е- беше фон на разговора между Мартин и Калина в бара, на моненти из филма звучи същата мелодия, но на пиано и доста забавено.

# 698
  • София
  • Мнения: 27 225
Е, колко епизода градиха история около тях и сега изведнъж за няколко епиода айде чао, че да намерим жена на Христо. Не че са лоша двойка, Ицо и Силвия. Просто ме дразнят тези клиширани похвати.

# 699
  • Галифрей
  • Мнения: 4 172
И аз мислех,че ще се получи нещо между Тома и Силвия, но той е егати тъпия кретен не я заслужава. Общо взето с неговата плахост,сам я тикна тя търсси друг. Това не е любов. Аз пък харесвам Ицето и Силвия и имат химия, и двамата  имат почти еднакъв акъл. 
Калина изобщо не я харесвам.

# 700
  • Мнения: 9 087
Задават се проблеми в Рая. А и още повече щом Мартин се колебае дали да не послуша Любомир и да скрие за детето.Ще сгреши.
За тази роклА не давам 8,80, не 880 или 850 лв колкото там бяха. 😁
Е много плоско разминаването на Силвия и Падалски, не можаха ли друго да измислят
Падам с тази Ирена".. семеен модел, устойчива тенденция.. ".😁
Нещо не ми хареса как игра Радина (а от Стъклен дом я харесвам). Някакво неестествено премигване, излишни настойчиви погледи и драматични паузи между репликите.. не знам.

Последна редакция: пт, 04 ное 2022, 21:46 от Amber*

# 701
  • Мнения: 575
Не съм гледала последните две серии, само ви чета и коментирам.
Ицо и Силвия?!
Тя е друг тип жена, не като за него. Щях да напиша…изтънчена, ама си викам чак пък толкоз 😆 Той е съвсем народен, Кумчо Вълчо, да, страхотно попадение🙃, тъкмо за Поли, ако и тя малко свали гарда…
Да си призная, честно, Лора е точно жена за Мартин, говоря за тип жена - и като темперамент, и като присъствие, и като манталитет ако щеш. Би се разтопила в ръцете му, зад уж ледената си представителност, така както той се отпусна с Яна…и въпреки това, с Яна не си вървят чак толкова във всички останали аспекти на връзката…
Ирина в живота обаче е с един спортен тип мъж, съвсем неподходящ на пръв поглед точно за този тип жена, но…явно всичко е възможно🤔
Сега отивам да гледам как Падалски си тръгва😂 егати изненадата, не го харесвах, дразнеше ме…!
Ще пиша после пак!

# 702
  • Мнения: 9 087
Напълно съгласна за двойка - Марти и Лора.
Готин е фотографа-приятелят на Ирина. Тя не е ледена принцеса и в реала като героинята си.

# 703
  • Мнения: 4 868
Ибтересно щеше да е бащата на Яна ако беше отишъл на вечерята, сигурно щеше да се изложи някак си. Това дете дори и теста да покаже, че е баща, ще има нещо в последствие, че всъщност не е негово

# 704
  • Галифрей
  • Мнения: 4 172
Янка се опитва да смени сталинга, да е елегантна  с тая рокля за 850 кинта…..грозотия. За едно е права продовачката, тя има хубава фигура.

Общи условия

Активация на акаунт