Карта за играчките на Памперс-откъде?

  • 41 358
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 44 211
бубу и аз купувам джмбо 4 размер. две мечета и 37 оговаря на два реда с по 37 памперса, май.

мммм може....логично е....

# 46
  • Мнения: 2 577
бубу и аз купувам джмбо 4 размер. две мечета и 37 оговаря на два реда с по 37 памперса, май.
точно така - нашите са 2 мечета * 22 точки, а в пакета има 44 памперса на два реда

# 47
  • Мнения: 2 498
Супер тъпо ще е, ако е само за София #Cussing out...
До сега изрязвах мечета-добре, че пазя някои торби от памперси....

# 48
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз пък се уредих с празни опаковки от аптеките Mr. Green
Не е честно, ако е само за София Sad
На джъмбо 5 е номер 32.

# 49
  • Мнения: 376
До кога е тази промоция?

# 50
  • София
  • Мнения: 2 623
Поредната простотия на Памперс и Фишер прайс  #2gunfire
Как не ги е срам се чудя като още не са си раздали играчките от предната промоция  newsm78
То бива наглост ама чак пък толкова  #Crazy
Повече никога няма да се занимавам с тъпите им промоции !
Много по-малко нерви и средства ще изхабя ако отида и купя
играчките на детето ми от магазина вместо да се занимавам
с тези малоумници !

# 51
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 747
Имам две мечета с 32 т и 2 с 37 тза къде важи тази промоция ако е само за София да ги пращам на лелята да ги лепи .?

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 849
И аз мисля, че това са бр. пампелси, а не точки.

# 53
  • Мнения: 13
Вчеара ходих в Била-там също не са чували за промоцията.Аз съм много доволна от предната-получихме доста и много хубави играчки,затова с удоволствие бих играла пак,но е много тъпо,че хем правят реклама ,хем няма никаква информация.
Аз съм от Бургас и ще съм благодарна ,ако някой разбере дали промоцията важи за всички градове,да пише.

# 54
  • Мнения: 678
До сега не съм участвала в промоции на памперс и ме интересува тези мечета ли се събират.Да знам и занапред че колко опаковки съм изхвърлила ooooh! Ще си ги събирам евентуално за следваща промоция

# 55
  • София
  • Мнения: 44 211
хаххахаха - не, за миналата  беше при покупка на продукт от билла получаваше опр брой лепенки - сърчица и се лепяха на едни талончета, та за вс е различно, няма защо да превръщаш домът си в склад на опаковки на памперс в очакване какво ще поискат следващия път Wink

# 56
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Рекламата е във втори брой на Моето дете, но задната корица. Преписвам....

Купете пелените Памперс, съберете определия брой мечета от опаковките Памперс, залепете ги на специалната карта,която сте получили в магазина или в родилния дом.
хаххахаха - не, за миналата  беше при покупка на продукт от билла получаваше опр брой лепенки - сърчица и се лепяха на едни талончета, та за вс е различно, няма защо да превръщаш домът си в склад на опаковки на памперс в очакване какво ще поискат следващия път Wink
И все пак става въпрос за мечетата от опаковката

# 57
  • Мнения: 7 640
да видим...

# 58
  • Мнения: 7 640
такааа, в кварталното ни магазинче днес ме осветлиха  bouquet
Момичетатабили на обучение и ме обястиха подробно- Играга започва от 4 или 7 дек newsm78, забравих Embarassed, тогава ще се раздават и картите.
При покупка на Джъмбо пак се дава по едно мече, а не се изрязват тези от опаковките. На плакатите е отпечатано неправилно.
Играчките били на стойност около 40 лв, но за най-ефектната трябва 18 мечета, т.е. 18 Джъмбо опаковки Shocked
И най-важното- цената на пакетите щяла да въде невиждано ниска

# 59
  • Мнения: 2 498
такааа, в кварталното ни магазинче днес ме осветлиха  bouquet
Момичетатабили на обучение и ме обястиха подробно- Играга започва от 4 или 7 дек newsm78, забравих Embarassed, тогава ще се раздават и картите.
При покупка на Джъмбо пак се дава по едно мече, а не се изрязват тези от опаковките. На плакатите е отпечатано неправилно.
Играчките били на стойност около 40 лв, но за най-ефектната трябва 18 мечета, т.е. 18 Джъмбо опаковки Shocked
И най-важното- цената на пакетите щяла да въде невиждано ниска

Добре де, аз си мисля Thinking, че тези мечета ще ги раздават при покупка на пакет памперси , но само от Била, а не от кварталните магазинчета newsm78....

Общи условия

Активация на акаунт