Странно привличане.

  • 3 996
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 748
Хммм и как точно си лягаш с някой дето те е шамарил Thinking Остави го тоя другия, и без това нали не ти харесва. Харесва ти отношението му и да се чувстваш желана, което явно ти липсва. Планирай си нещата в посока самостоятелност и се махай от шамарещия. Има някои граници, които никога не бива да се преминават, а веднъж преминати, няма връщане назад, сори. Счупени са ви отношенията с мъжа. Там, в него момент всичко е приключило, ама още не си го осъзнала. Затова си фантазираш някакви трепети с непознати.

# 16
  • Мнения: 25 822
Joanna, намери си работа. Детето е на 4 и  вече трябва да ходи на градина.
Започни да печелиш пари и да бъдеш самостоятелна. Ще срещнеш още мъже, някои може би по читави от твоя.

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Влюбена си.

# 18
  • Мнения: 6 790
Нещата не вървят от 4 години, затънала си в битовизми и сигурно и Пешо, с който сте били в един клас да срещнеш и за него ще почнеш да мислиш. Фантазираш си разни глупости, въпроса е стиска ли ти да преминеш границата на фантазиите и даваш ли си сметка какво ще стане тогава? Иначе фантазирай си колкото си искаш, безплатно е, но няма да промени реалността.

# 19
  • Мнения: 15 003
По принцип, само по принцип, съм виждала (и чувала) един-единствен шамар като начин да бъде успокоен човек, изпаднал в брутална истерия.
Ако шамар не е имало 3 години и не се е повторил още 4 години, аз лично бих се усъмнила дали не е бил с ... да го наречем уважителна причина. И историята, която бъде разказана в обвинение към шамарещия, трябва наистина да е много, ама много интересна и най-вече правдоподобна, иначе съмнението ще си стои.

# 20
  • Paris, France
  • Мнения: 14 189
Не си щастлива в сегашната игра на семейство с мъж, който отдавна не те привлича и вълнува и дете, което изисква време и грижа. Направила си така нареченото "прехвърляне на чувства". Имаш копнежи и желания, които не успяваш да реализираш със съпруга си и подсъзнателно желаеш да опиташ да реализираш с мъж, който не ти е харесал особено като си била свободна и даже не си му дала шанс.

Лошата новина е, че и да се разделиш с мъжа ти и да се събереш с въпросния, шансовете да изживееш вълнуваща връзка клонят към нула, защото обектът на желанията ти не ти пасва.

Добрата новина е, че можеш да се разделиш и разведе с мъжа ти и да живееш по-интересен живот, да срещаш интересни мъже, да излизаш с тях, да си свободна и щастлива.

Работиш ли? Детето ходи ли на детска градина? Ако се разделите и детето остане при тебе е възможно да останеш в семейното жилище до навършване на пълнолетие на детето. Дотогава можеш да си купиш жилище. Родители имаш ли наблизо и биха ли помагали с детето? Ако могат да го гледат всеки уикенд, примерно, си освобождаваш 2 дни за допълнителна работа, излизане.

Детето привързано ли е към бащата? На 4г, ако е отбито имате опция смесено гледане, която ти освобождава половината време и нуждата от собствена стая за детето, поне за известно време.

На твое място бих събирала пари, търсила работа, допълнителна работа, бих започнала да излизам повече с приятели и ..... да си търся квартира.

Само знай, че с дете новите връзки ще са трудни, изморителни и след като нямаш собствено жилище и средства е добре да се придържал към по-леки връзки с мъже, без съжителства, бракове и други деца. С още едно дете е още по-труден живота.

Скрит текст:
По принцип, само по принцип, съм виждала (и чувала) един-единствен шамар като начин да бъде успокоен човек, изпаднал в брутална истерия.
Ако шамар не е имало 3 години и не се е повторил още 4 години, аз лично бих се усъмнила дали не е бил с ... да го наречем уважителна причина. И историята, която бъде разказана в обвинение към шамарещия, трябва наистина да е много, ама много интересна и най-вече правдоподобна, иначе съмнението ще си стои.

Това исках да пиша и аз.

Успех и щастие ти желая.

# 21
  • Мнения: 12 473
Не знам, аз се взех с този, който дълго не беше въобще мой тип, ама нещо вътре в мен не ми даваше мира и обяснение защо..)

За твоя случай обаче е загубена кауза. Не ти е важна любовта на теб, а други работи.

# 22
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
Не знам, аз се взех с този, който дълго не беше въобще мой тип
И аз живея щастливо двуцифрено число години с мъжа ми, който отначало не беше уж мой тип физически.  Но се влюбих в него с всичкото му и се оказа мъжът за мен - за разлика от всички предишни,  дето уж прималявах, като ги видя преди това. Любовта е в главата.

# 23
  • Мнения: 3 251
Какъв акъл давате?
Я, да си сяда авторката на д-то и да престане с глупостите.
С такива тъпотии в главата си е баш за ламарене. Жена с малко дете, седнала и се размечтала и то за какво - за някакъв, който даже не познава добре.
И какъв ли отчаян вид има, след като този си позволява да хвърля кукички, по някое клиширано лафче, което минава за някаква житейска истина. Та чак са се замисля над думите му. Отчаяна, елементарна работа.

# 24
  • Мнения: 18 361
А, да бе. Оправдания за шамарите ще му търсим. Като не ти харесва как се държи жената, разведи се. Не злоупотребявай с това, че си физически по-силния.
Ако утре нещо се обърка и този легне болен на легло, тя може ли да го бие, защото вече е по-силна от него?

# 25
  • Мнения: 15 003
Един шамар. Отпреди години. Който някак удобно беше споменат без абсолютно никакъв контекст. Амчи то всички се карат, та и ние не е контекст, а писмена покана с дантелки за поредния женски бой в СО.

# 26
  • Мнения: 6 239
Хайде бе, от един шамар и една летяща чиния ако всички се развеждаха, до сега не трябваше двойка да е останала. Не е тва проблема, поотегчила се е от семейния живот, грижи и сиво ежедневие и от там се сеща за някви стари тръпки или просто щото някой и е обърнал внимание. Нищо нередно няма, да не се вкарва сама във филми.

# 27
  • Мнения: 18 361
Първото ти изречение реклама на брака ли е? Grinning
Може някои така да им е по-весело да живеят - с кавги, бой и панаири - но повечето хора биха предпочели сигурността, че партньорът им не е способен да им посегне. Щото нали ги обича? Колко да е съвместимо с бой?

# 28
  • Мнения: 15 003
-Жена ми с нейните летящи чинии.
-Мъжът ми с неговата корава кратуна.

# 29
  • Мнения: 2 238
Значи в ръководството "Функционални и емоционални настройки на жената" отивате на 69-та страница и там е обяснено как жената избира "нейния тип мъж". И после на предпоследната страница с малки букви пише - "нейния тип мъж" като и гръмне един шамар и настройките отиват на кино. От там нататък в "нейния тип мъж" се отваря диапазон от плюс безкрайност до минус безкрайност.

Общи условия

Активация на акаунт