ЗАЯВЕТЕ ПРИСЪСТВИЕТО СИ НА КОЛЕДНИЯ ФОРУМСКИ МАСКЕН БАЛ

  • 15 215
  • 412
  •   1
Отговори
# 75
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
И този път пас;
пожелавам ви весело изкарване..
Явно друг път ще я видя Блонди, както и да е Simple Smile

# 76
  • Мнения: 6 207
Леле, да знаете как ми се идва, ама как ми се идва...
Направо две не виждам.
И накрая ще взема да дойда. Ама много работа имам, бе, че то и петък, събота ми спират тока от работа. Не знам направо. Ще мисля машинации, няма да я оставя така работата.

# 77
  • София
  • Мнения: 2 210
Леле, да знаете как ми се идва, ама как ми се идва...
Направо две не виждам.
И накрая ще взема да дойда. Ама много работа имам, бе, че то и петък, събота ми спират тока от работа. Не знам направо. Ще мисля машинации, няма да я оставя така работата.

С риск да стана банална....имаш да идваш  Mr. Green..."висиш" ми едно мартини, което с лихвите към 5 отива вече Mr. Green Mr. Green

# 78
  • Мнения: 6 207
А как боли глава от Мартини, знаеш ли ?
И как се води детски РД на махмурлийски, знаеш ли?
Как се чуват детски писъчета в махмурлийски мозък? Можеш ли да си представиш болката, а?  Laughing


Ох, ще мисля, ще мисля, и ще направя всичко възможно да дойда и тогава ще е с бутилка Мартини и три буркана маслини.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 210
А как боли глава от Мартини, знаеш ли ?
И как се води детски РД на махмурлийски, знаеш ли?
Как се чуват детски писъчета в махмурлийски мозък? Можеш ли да си представиш болката, а?  Laughing


Ох, ще мисля, ще мисля, и ще направя всичко възможно да дойда и тогава ще е с бутилка Мартини и три буркана маслини.

Аааа, аз като върл мазохист пия Бианко, та да боли повече от сладкото Mr. Green, оспамих темата, а Борко ако ме надуши кви ги плещя, пак ще ме подпука за алкохолизъм хехе Joy

# 80
  • Мнения: 3 268
Чак сега видях темата.Там съм ,този път до сутринта. Flutter

# 81
  • Мнения: 1 047
Аааа, аз като върл мазохист пия Бианко, та да боли повече от сладкото Mr. Green, оспамих темата, а Борко ако ме надуши кви ги плещя, пак ще ме подпука за алкохолизъм хехе Joy
Бай Борко е тук и вижда всичко. bowuu
А за алкохолизма не съм те подпукал напразно. Просто събрах 2 и 2.  И снимков материал има даже. hahaha
Дано не ни мине котка път,там сме. Peace


Чак сега видях темата.Там съм ,този път до сутринта. Flutter
Ще се радваме да те видим отново.  До коя сутрин? newsm78

Последна редакция: ср, 29 ное 2006, 15:37 от borko

# 82
  • Мнения: 91
аз гласувах отдавна...естествено първа опция, но побутвам темата, та да заместя Лили от пъдарската работа  Simple Smile

# 83
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз не разбрах - ще се маскираме ли или не ?
Това е въпросът !
Да вземем да пуснем анкета ли що ли ?
Аз съм твърдо ЗА  Peace да знаете !

# 84
  • Мнения: 4 371
Ще се маскираме, разбира се Mr. Green
Само някой трябва да промени заглавието, че да не остане незабелязано това инфо и да има после "Ама аз не видях, аз не разбрах..." Crazy

# 85
# 86
  • Мнения: 5 140
Искам да попитам остава ли датата 29.12., защото утре смятам да ходя до Славяни около обяд, а и друго ще попитам дали искат капаро и бройката каква да е горе долу 150 добре ли е?

А забравих Ди Джей?.....или НЕ.

Вие сте?

# 87
  • Мнения: 4 371
Не. Глъчката от 130 човека е огромна, като се сложи и диджей става.....

# 88
  • Мнения: 5 140
Ок, а колко последно да е бройката?

# 89
  • Мнения: 3 268
Боре,До сутринта значи до ранни зори WinkНали миналия път ви изоставих заради Калина,този път съм соло.

Общи условия

Активация на акаунт