Бихте ли казали...

  • 6 932
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 451
Ох... колко такива ги знам и си трая...

# 16
  • София
  • Мнения: 1 098
Намират се винаги "доброжелатели" , които гледат   fight  fight сеири после  hahaha .Ако не от теб, ще се разбере от някой друг.

# 17
  • Мнения: 747
Не мога да си представя нещо по-гнусно от завряна зурла в семейните ми отношения.
Чувствителна съм към темата, защото приятелчета и доброжелателчета са сфиркали на мъжа ми да фнимава, а аз съм си била непокварена.
Нито бих казала, нито бих повярвала, ако ми кажат! Хахахаха, то затова съпрузите/съпругите последни научават!

# 18
  • Мнения: 87
Ако хвана жената на авера ми ...ше искам и аз да я пецкам , шото е ноу яка мацката!  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 1 098
Ако хвана жената на авера ми ...ше искам и аз да я пецкам , шото е ноу яка мацката!  Laughing
 

И за нищо на света няма да я издадеш на авера ,нали  Mr. Green ?

# 20
  • Мнения: 730
Не, въпросът е твърде личен и не бих се набутала между шамарите.

 Peace

# 21
  • Мнения: 87
Ако хвана жената на авера ми ...ше искам и аз да я пецкам , шото е ноу яка мацката!  Laughing
 

И за нищо на света няма да я издадеш на авера ,нали  Mr. Green ?
ам чи как!? Simple Smile а гърдите й са като на първокласник главата ей...(и то без силикон)  Laughing Laughing Laughing

# 22
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Зависи на кого ще трябва да кажа!  PeaceПреди време приятелят на една приятелка и изневеряваше, и то не отскоро, но си замълчах, защото той си правеше каквото иска с нея и я лъжеше както си иска, затова тя щеше да му повярва пак, а на мен да се разсърди! Sad
Пък и всичките и близки знаеха, защо трябваше аз да съм тази, която да и каже! Thinking

# 23
  • Мнения: 2 657
Не бих казала Peace
Все ще се намери накой доброжелател да и каже вместо мен Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 620
Намират се винаги "доброжелатели" , които гледат   fight  fight сеири после  hahaha .Ако не от теб, ще се разбере от някой друг.

И понеже няма гаранции,че ня тях няма да се случи........не дай си боже ако ги стигне тая съдба искам да ги питам как ще се чувстват..... smile3508  newsm53

Аз съм "ни чул ,ни видял" в такива случай newsm08...това си е живо
доносничене,сплетня и интрига от най-долен тип......не е никаква услуга Sign Exclamation

# 25
  • Мнения: 830
Ще си трая,нали сме приятели все пак,може пък да е само лека забежка Laughing

# 26
  • Пловдив ;)
  • Мнения: 44
Ladyleopard , да кажеш истината мислиш, че е интриганство?!  Rolling Eyes

  Всъщност темата е и към жени, нали? Всички сте много дипломатични. Браво.
Ако приятелка е влюбена в някой курвар, който е с нея за разнообразие, ще й кажа. Смятам, че трябва да знае, а не да е лъгана и да вярва във връзка и в мъж, които са фалшиви. По-добре навременно приземяване. Ще боли.  Ще мине. 
Аз също бих искала да знам.
И да ви споделя, с мъжа, с който сега сме вече семейство  Hug му бях признала за моя изневяра.  Беше си секс на екс - да си го кажа. Но знаете ли колко сила и обич трябват, за да ти простят. Той го направи.  Heart Eyes И сега сме заедно, вече трима - с Бебчо 

Последна редакция: сб, 25 ное 2006, 19:57 от Безпътна

# 27
  • Мнения: 620
Ladyleopard , да кажеш истината мислиш, че е интриганство?!  Rolling Eyes

  Всъщност темата е и към жени, нали? Всички сте много дипломатични. Браво.
Ако приятелка е влюбена в някой курвар, който е с нея за разнообразие, ще й кажа. Смятам, че трябва да знае, а не да е лъгана и да вярва във връзка и в мъж, които са фалшиви. По-добре навременно приземяване. Ще боли.  Ще мине. 
Аз също бих искала да знам.
И да ви споделя, с мъжа, с който сега сме вече семейство  Hug му бях признала за моя изневяра.  Беше си секс на екс - да си го кажа. Но знаете ли колко сила и обич трябват, за да ти простят. Той го направи.  Heart Eyes И сега сме заедно, вече трима - с Бебчо 


Гледай сега скъпа..... Wink
Въпросът е твърде личен и не се знае твоето доброжелателно отношение как ще се изтълкува
Ето точно какво имам предвид Sunglasses

Зависи на кого ще трябва да кажа!  PeaceПреди време приятелят на една приятелка и изневеряваше, и то не отскоро, но си замълчах, защото той си правеше каквото иска с нея и я лъжеше както си иска, затова тя щеше да му повярва пак, а на мен да се разсърди! :

Пък и всичките и близки знаеха, защо трябваше аз да съм тази, която да и каже! Thinking


Освен това не знам колко обич е нужна да се прости призната изневяра без чувства,но знам колко е необходима за да
простиш ,когато знаеш,че в играта има вече не само секс,а силно изразени чувстсва SunglassesЛичен опит,мила Sunglasses
Плюс това съм чувала мнението на мъже ....(не дрисльовци),които си казват:"Извинявай брат,ама аз ако видя жена ти ,
ще се направя на сляп и няма да ти кажа,не мога да ти го причиня,колкото и да си ми близък...."
Жените сме по-гадни в това отношение....ние ще кажем на милата приятелка....да и стане готинко Thinking....и после
охоооо още колко теми за разговор с нея Wink Laughing

# 28
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
За казване, не бих казала. Но бих намекнала, пък той/тя да си решава оттам нататък.  Peace
А аз при всеки случай не губя нищо, ако повярва и се убеди, казвам: "Ами подозирах го", ако не повярва, мога да кажа, че така ми се е сторило, и въпроса приключва.
При всички положения той/тя знае, че може да разчита на мен като приятел  bowuu

# 29
  • Мнения: 1 517
Ох... колко такива ги знам и си трая...

И колко са  Twisted Evil

Може би ще кажа на "грешника", че знам  newsm78 Зависи до каква степен са ми близки. зависи дали е мимолетна авантюра или е по-сериозно...По принцип не се бъркам в такива неща, но действията ми най-много се доближават до тези на КОТАН.

Общи условия

Активация на акаунт