Домакини 82/ Лятото ни чака

  • 35 644
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 955
Стискам палци Смърфиетка

# 46
  • София
  • Мнения: 9 826
Смърфи, да се наредят нещата днес, да мине добре операцията и татко ти да се възстанови бързо! 🙏


Благодаря, момичета, за хубавите думи за нашата госпожица! ❤️

# 47
  • при късмета
  • Мнения: 23 872
Добро утро!

Не съм пускала палците
Този крак ще ще ми създава проблеми
Хубав ден и гушки на всички Hug

# 48
  • Мнения: 39 051
Смърфи, с вас сме. Стискам палци още днес да се похвалиш, че след операцията има прогрес.

# 49
  • Мнения: 3 818
Сега се обади, че отлагат операцията. Нещо тромбоцитите му били ниски. Уж за утре, но следобед ще говорим пак с лекаря да видим какво изобщо се случва.

# 50
  • Мнения: 8 520
Добро утро!
  Много сте готини, трите маНдами!
  Смърф, стискам палци!
  Аз оцелях , но ако трябва да се качвам при друг шофьор, различен от ММ не бих.
   Изкарахме супер, както винаги с кокошкарника. Разнородна компания сме и можем да си говорим и спорим на различни теми , даже и да поспорим. След такива сбирки винаги има теми върху които мисля с дни, защото разговорите ме провокират.
   На връщане спряхме в манастира Седемте престола, с интересна история. А самият двор е много добре поддържан и е удоволствие да поседиш под дебелите дървета.Та е гробът на писателя Змей Горянин, Вазов и Софроний Врачански са отсядали и творили там.
   Освен религиозен,манастирът е и исторически паметник, та беше интересно.
   Относно завоите, имам фобия някаква от завои, тунели , изобщо от тесни и тъмни пространства. Всеки път, когато пътуваме до София, за мен е изпитание.
   А за Кръстова гора само ще чета и гледам снимки.Както и триградското ждрело и други подобни.

# 51
  • при късмета
  • Мнения: 23 872
Ох, Смърфи, егати напрежението с това отлагане. Продължавам да стискам палци да мине успешно.
марулета, браво за почивката, има нужда човек от време на време
Ставам да готвя, а много ме мързи

# 52
  • Мнения: 39 051
Смърфи, всяко зло за добро. Утре всичко ще е ок.

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 6 546
Кошмарно изнервящо е чакането,но щом лекарите не са готови,за добро е това изчакване!
Не пускам палците!

# 54
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Смърф дано всичко е наред!Привет на всички.

# 55
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 030
О, Креми ❤️

# 56
  • Мнения: 5 955
Смърфиетка лекарите си знаят работата, всичко ще е наред.
ма ко какво става с крака ти?
кремито добре си дошла,

# 57
  • Мнения: 3 818
Говорихме с хирурга надълго и широко! Това е пътят! Осигурили са тромбоцитна плазма вече и утре ще е денят!

Креми, радвам се да те видя!

# 58
  • Мнения: 39 051
Що става, Креми? Как сте? Малкият колко е голям вече? Simple Smile Батковците  как са?

# 59
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Малкият е на 12.Големите на 25.Всички сме добре!Големите не живеят с нас единият даже ме направи свекърва.Всеки си е самостоятелен.Аз оправям днес из вкъщи.Тук е почивен двн!

Общи условия

Активация на акаунт