Не мога да спра сладкото

  • 2 248
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 929
и аз съм с този проблем,но постепенно си наложих да ям по по-малко. Сега ям по 1-2 вафли на ден( е когато съм пред цикъл нищо неможе да ме спре ям сладко като за световно).

# 31
  • Мнения: 3 271
всеки Божи ден това момиче (тежи 39кг) изяжда половин кило шоколад.

 Shocked 5 * 600 = 3000 ккал САМО от шоколада ВСЕКИ ден. И е 39 кг  Shocked  Shocked
Да не би да живее във фитнес залата? Нямам друго обяснение! Ама искам и аз да бях така  Party

# 32
преди и аз не можех без сладко, винаги си купувах бисквити, вафли и т.н. но това лято пих хром и наистина ми подейства. сега като пазарувам дори не се спирам спред сладките неща, просто не ми се яде сладко..... не мога да си обясня, но резултата ми харесва Simple Smile аз пих хром на walmark, една кутия е 30 табл. около 6 лв., пие се по 1 на ден Simple Smile
а който е писал, че действа на нагона май се е объркал Simple Smile това дето действа (подтискайки го) е бром (не хром) Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 33
  • Мнения: 3 050
аз се боря с внушения и силна воля smile3505 и заменям всичко подсладено с мед!    newsm53   че без сладко съвсем не става! Laughing

# 34
  • Мнения: 178
Днес си купих хром от магазин"Лечител",120таб.-8лв.Приема се по една таб. на ден.Смятам,че е много изгодно.На опаковката пише KROMISAN,производител-Ханкинтатуку Ой,Финландия.
Успех на всички в борбата със сладкото Hug!

Общи условия

Активация на акаунт