Паническо разстройство - 54

  • 36 664
  • 895
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 1 918
При мен разхлабването и проблемите със стомаха се появяват, когато имам проблеми с психиката или не си пия АД. Щом съм спокойна и добре пия си АД и всичко е ОК

# 826
  • София
  • Мнения: 747
Само на мен ли ПА ми действа на стомаха в обратна посока ?

# 827
  • Мнения: 1 836
Само на мен ли ПА ми действа на стомаха в обратна посока ?

Неее и аз никога не съм имала разтройство...напротив запек от който имах страшни болки и подуване на корема и всяка вечер пиех чай майчин лист,за да мога на сутринта да отида до тоалетна..

Gergana016
Това със замайването и аз го имах и определено то беше един от най гадните ми симптоми.. както съм писала няколко пъти дори имах чувството,че немога да пазя равновесие...главата си я чувствах все едно е в менгеме и някой я върти на въртележка...да бе говорим за бруталното гадене...само да ми замиришеше на храна или някой да сложи някаква манджа отпред ми и ми се потрисаше...после се появи и буцата в гърлото от която си мислех че немога да преглъщам и че всичко ми присяда и ядах по 1 банан на ден и то на 10 пъти с триста зора...а когато почнах и да се задушавам и носа ми беше постоянно запушен...това беше върхът на сладоледа.  Дишах като риба на сухо...от там страх,че ще се задуша...че ще се задавя,сърцебиене...изтръпване...страх от инсулт...инфаркт...поставях си и някакви редки заболявания.. защото не исках да повярвам че е ПР мислех,че съм болна от нещо,което докторите немогат да ми открият...след 100 кръвни изследвания,обикаляния по доктори най различни и ЯМР на главата...разбрах,че е ПР,че нищо не е истинско и все пак симптомите не изчезваха,а аз пропадах от това че нямам контрол над тялото си...затворих се в себе си и нищо не ме радваше и не ме правеше щастлива...на мен все ми беше зле...осъзнах,че няма да умра,но пак ми беше зле...всички ми повтаряха стегни се...може би и аз бих го казвала,като тях...докато не го изживееш,незнаещ какво е...да си здрав,а да умираш по 100 пъти на ден...моята докторка ми каза отпусни се...
И сега все още като ме заболи нещо и се чудя наистина ли е...от ПР ли е...
Малко дълго стана...

# 828
  • Мнения: 1 312
Аз пиех Магнезий на Або фарма, но след прескачане на сърцето кардиолог ми каза Магнерот 2 по 500мг за 1 месец и Конкор по половинка

А Конкор-а спря ли го след месец?

# 829
  • Мнения: 317
Надежда Х точно така съм и аз-всички стегни се бе, а лекарите отпусни се. Най-големият ми страх е множествена склероза, но след ЯМР неврохирурзите са категорични, че съм ок. Едва издържам на работа, вкъщи нищо не мога да правя, едва си гледам детето. Постоянно ми е зле. Смених три АД и какви ли не добавки, но вече четвърти месец нямам промяна. Дали няколко ще сме отново нормални?

# 830
  • Мнения: 1 918
Аз пиех Магнезий на Або фарма, но след прескачане на сърцето кардиолог ми каза Магнерот 2 по 500мг за 1 месец и Конкор по половинка

А Конкор-а спря ли го след месец?
Спрях го след месец и пуска беше супер, но мина още 1 месец и се започна прескачането и сега го пия постоянно по половин от 2.5мг, защото ми е ниско кръвното и пулса и с по - голяма доза ще се чувствам зле

# 831
  • Мнения: 1 836
Мен сега от 3 месеца ме мъчат мускулни потрепвания по цялото тяло...както когато ти потрепва окото...по краката,ръцете,корема,гърба,шията...Абе навсякъде...
Някой имал ли го е това чудо

# 832
  • Мнения: 151
Аз го имам това с потрепванията. Всичко съм имала. То не бе МС, ослепяване, оглушаване, парализиране, изтръпване, стягане, падане, ставане. Не знам дали вселената може да измисли толкова симптоми, колкото аз имах (имам). Изумително е чак. И все се оказват от ПР. Но винаги изглеждат като да не са от него. То един ден, знае ли се…

# 833
  • Мнения: X
Мен сега от 3 месеца ме мъчат мускулни потрепвания по цялото тяло...както когато ти потрепва окото...по краката,ръцете,корема,гърба,шията...Абе навсякъде...
Някой имал ли го е това чудо

Аз имам като пулсиране по отделни точки на краката. Точно като потрепване на окото, но само че по краката и ме докарва да лудост Sad

# 834
  • София
  • Мнения: 747
Аз го имам това с потрепванията. Всичко съм имала. То не бе МС, ослепяване, оглушаване, парализиране, изтръпване, стягане, падане, ставане. Не знам дали вселената може да измисли толкова симптоми, колкото аз имах (имам). Изумително е чак. И все се оказват от ПР. Но винаги изглеждат като да не са от него. То един ден, знае ли се…
Имам го почти  всеки  ден, вече не ми прави никакво впечатление. По-добре това от някой от другите ужасни симптоми на ПА.

# 835
  • Мнения: X
Аз съм на същия хал, все едно последните две страници съм ги писала собственотъчно. Замайване, разтройство, болести, изследвания, ПА, пробождания, крампи, "стегни се" от домашните, "отпусни се" от докторите. Изкарах кошмарна нощ и ходих по спешност при пси. Връщам флуанксола за 45 дена по схема и увеличавам АД заради преживян стрес. Ще има ли край това чудо???? Така ли ще се живее?

# 836
  • Мнения: 317
Животът ми се състои в това да се стягам. Иначе как да изкарам деня, работа, дете. Постоянно чувство, че главата ми и аз самата пропада, една слабост, гадене. но около мен не го разбират.вярвам, че ще дойдат и добри времена.

# 837
  • София
  • Мнения: 747
Аз от толкова стягане имам чувството, че вече не мога да се отпусна. Все едно съм забравила как става. Май само като  спя съм напълно отпусната.

# 838
  • Мнения: 1 836
Аз от толкова стягане имам чувството, че вече не мога да се отпусна. Все едно съм забравила как става. Май само като  спя съм напълно отпусната.
Същата работа...като знам какво усмихнато и лъчезарно момиче бях...а сега само болести са ми в главата...постоянно симптоми...когато свикнеш с единия,се появява нов за да ти е гадно и пак да се посее семето на съмнението...все още нямам деца,а толкова много искам...изпадам в ужас като си помисля,че мога да направя някоя криза докато съм бременна и че няма да мога да се справя...че вече не ставам...плаши ме мисълта,че може да не мога да бъда добра майка...нормална майка...или пък мисълта,че може наистина да съм болна от нещо...
Ей такива неща...
Поне разбрах,че има и други на които им трептят мускулите навсякъде и че най вероятно е от ПР...защото това е нов симптом за мен

# 839
  • Мнения: 317
Докато е бременна женара тялото е на друг режим, всичко ще е наред. Лошото е че после не се знае, аз отключих моето състояние след три години без съм покрай моето неспящо дете и вече още три години се боря с това.

Общи условия

Активация на акаунт