Абонаментни кутии в България - Тема 24

  • 68 173
  • 789
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 101
Момичета, някой вече има ли отзиви за Кибрит Самър Стори? И особено за Медавита?

Здравей, аз тествах серума-уникален е , косата ми е прави много загладена и лъскава - а е третирана - балеаж и тънък косъм , определино ще искам да си взема оригиналният пазмер на продукта

# 616
  • Мнения: 47
Здравейте, случайно да помните кога Кибрит щяха да изпращат мейл с имената на печелившите от анкетата?

# 617
  • Варна
  • Мнения: 7 733
Оля току що я взех. Уникален е аромата на Медавита. Носи вайба на Солей Блан Heart. За действие  по-нататък,но спрея го пръснах така на суха коса/по-точно пръснах в ръката и нанесох по дължините/Консистенция на мляко нищо,че е пръскалка/същата като на хидратиращата лалга Stuck Out Tongue Winking Eye/.
Много олио за тяло много нещо Grinning. Това с броката ще го харижа на една любима тийнка,другото ще си го ползвам. Слънцезащитния за лице още утре ще го тествам.

# 618
  • Мнения: 511
Т.е. няма проблем с розовото масло само по себе си, а само спекулации, че щом се съдържа, значи задължително е етерично масло, разредено с вода?
Спекулации? Щом го има в съдържанието, значи е точно това. И това ще видите в съдържанието: розово масло, вода и няколко стабилизатора. Това не е розова вода 🤷🏻♀

# 619
  • INFJ
  • Мнения: 9 532
Всъщност, аз си поръчвам розова вода с литри от един дядо. Портфейла ми няма да издържи на цените, на които вървят, защото аз използвам по много, всеки ден.
Човека сам си я прави, знам, че се съдържа и масло. И истината е, че тези продукти, ако не се стабилизират... вкисват. Така, че не си въобразявайте, че купувате на 100% естествен продукт. Ако беше така, щеше да се разваля много бързо.

# 620
  • Мнения: 28
Днес ли пращат good box,качете снимки ,ако получите кутията:)

# 621
  • Мнения: 2 534
Тъкмо я взех:
Скрит текст:

Определено не съжалявам, че я взех. Обаче май започват да се превръщат малко като Кибрит, предимно козметика.

# 622
  • Мнения: 1 350
Хубава е кутията. Не съжалявам, че не я взех, но нямаше да съжалявам и ако я бях взела.
Ето още една подсказка от Кибрит:

Последна редакция: чт, 04 авг 2022, 10:44 от OliaMirchovska

# 623
  • Мнения: 73
Уникална кутия на goodbox. Точно продукти, от които имах нужда.
Искам да похваля серума на kos от майската кутия на кибрит (не обичам мазни серуми,но този е доста лек и го ползвам вечер, а на сутринта кожата е много гладка и хубава).
Също много съм доволна от измивания гел на elfeya от януарския кибрит. Освен, че измива добре и поддържа кожата хидратирана и мека.
Много харесах и слънцезащитата и продукта след слънце от лятната на goodbox. По принцип изгарям и се беля, особено ако нямам изобщо никакъв тен, а тази година отидох точно така на почивка и за 7 дни на слънце от сутрин до след обяд нито изгорях, нито се обелих, а кожата ми беше толкова мека и гладка и аромата много ми допадна.

# 624
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Мисля,че бюти аксесоарът е ролер.
Имам два.Поне да не е от нефрит или розов кварц...Моят с розов кварц от ДМ е приятен.

Може да е и от онези камъни като шпатула,не помня как се казваха.



Определено не съжалявам, че я взех. Обаче май започват да се превръщат малко като Кибрит, предимно козметика.

Защо,Кибрит не е ли козметична кутия?Аз я поръчах точно заради козметиката и цената,засега имам попадения.И спиралата се поразработи и е доста хубава.Все още нанасям отгоре още някаква,но като основа е перфектна,не дразни очите и от нея не ми падат миглите.

# 625
  • Мнения: 154
Няма да е ролер в Кибрит, вчера излезе една подсказка,от спонсорираните постове, и май ще е четка за сух масаж на лицето на Дейли. DAILY FACIAL DRY BRUSH

# 626
  • Мнения: 2 534
mariqivanova799 В началото Кибрит бяха с различна концепция, подобна  на тази на GoodBox. В кутиите им имаше напитки, неща за хапване, аксесоари, като чанта, тефтер, чорапи и т. н. В последствие Кибрит си смениха концепцията и станаха изцяло козметична кутия.

Обикновено в GoodBox няма толкова козметика и се надявам да не я направят изцяло козметична.

# 627
  • Мнения: 338
Маската на Monuskin от кутията на GoodBох я имаше и в предишни издания на други кутии. Хубава ли е? Всеки път я гледам и така и не поръчвах издания, в които я има ☺

# 628
  • Мнения: 3 642
Харесва ми Гудбокс, но съм претрупана и няма да поръчам.
Следя тук за съдържанието на Кибрит

# 629
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Пълнолуние, благодаря.

Гледах в един сайт ледени сфери(замразяват се).Може аксесоарът да е това,има такава форма,охлаждащ е...

Общи условия

Активация на акаунт