Абонаментни кутии в България - Тема 24

  • 66 701
  • 789
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 9 534
Момичета, цялата линия на Др. Дерм намерих в едно магазинче за БГ козметика в Несебър. Приятно изненадана останах! Simple Smile

Може да е и от онези камъни като шпатула,не помня как се казваха.
Гуа Ша. Имам и съм страшно доволна!
И да. Нефрита е много по добре, защото е естествено студен камък, докато розовият кварц, се слага преди ползване 10 мин в хладилник.

# 631
  • София
  • Мнения: 2 638
И аз имам нужда от гуа ша камък, но мисля, че в кутията на Кибрит аксесоарът ще е четка. Поне сянката отговаря на нея. В момента я няма в редовния им асортимент, но имат такава четка. Мен лично не ме блазни.

# 632
  • Бургас
  • Мнения: 12 814
И аз не държа да е четка,ще се радвам на Гуа Ша,сфера,която се държи в хладилник и охлажда...
Не че като имам два ролера ги ползвам редовно,ама все пак,да има...
Хубава е козметиката от Кибрит.Засега съм нямала реакция към нищо,но и ако видя в съдържанието съставка,към която съм алергична,подарявам,разменям...
От слънцезащитата и кремът за след слънце нa bg фирмата са много доволни моите хора.

# 633
  • Мнения: 1 342
Good box явно също готвят специална кутия. Кибрит кога ли ще разкрият повече за Орфеус?

# 634
  • Мнения: 1 342
Утре ще обявят

# 635
  • Мнения: 59
Здравейте, днес Белбокс трябва да започнат изпращането на кутиите. Може ли някой да снима съдържанието, че моята ще си я взема чак другата седмица?😀

# 636
  • Мнения: 4 872
Моята е в офис на Спиди,но ще я взема след обяд.

# 637
  • Варна
  • Мнения: 814
#newbrand #newinPickNDazzle REDUIT
📣За първи път в Бюти кутия и само в Pick N Dazzle ти представяме СМАРТ бюти устройство от RÉDUIT - ПЪРВИЯТ В СВЕТА ПЕРСОНАЛИЗИРАН АПЛИКАТОР ЗА ГРИЖА ЗА КОЖАТА 👉 https://www.pickndazzle.com/bg/brands/REDUIT
🏆Марката е носител на награди в козметичната индустрия и определено променя стандартите в грижата за кожата 🌟

# 638
  • Мнения: 4 872
БелБокс
Скрит текст:



# 639
  • Мнения: 59
Благодаря за снимката, добре ми изглежда кутията. Дано кремът за коса да е добър!

# 640
  • Мнения: 85
На тази цена аз лично ще я пропусна...

# 641
  • Мнения: 2 499
И аз пропускам, ще изчакам тази на Кибрит да я видя.

Имам този спрей на Cocosolis за коса и не съм очарована от аромата му. Взех го на някаква промоция за около 30 и нещо лв. Ползвах го 2 пъти и не е моят. Сега си взех нощната маска за коса на Керастаз за хидратация и почвам нея.

Последна редакция: пн, 08 авг 2022, 21:22 от Пълнолуние

# 642
  • София
  • Мнения: 5 193
Нищо интересно за мен. 🥱

# 643
  • Мнения: 1 342
На мен ми харесва кутията на Гууд бокс или по- скоро имам нужда от повечето неща в нея, но на тази цена няма да я взема, прекалено е.

# 644
  • USA
  • Мнения: 7 341
Задължително ще поръчам,за да ми донесат бг бюти кутии и се надявах на Плодовата лимитка,но продуктите не ме блазнят. Къде са плодовите аромати за тяло,къде са плодовите маски/шампоани за коса,плодове лосиони за тяло(знам,че получавате често такива,но аз много ги обичам/ползвам и винаги искам още).
Разочарование.

Да видим Кибрит какво ще предложат..

Общи условия

Активация на акаунт