Естетични процедури за лице и тяло – 46 тема

  • 61 736
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 23 448
Има при мен оток, трябваше да оравя 5 пъти дневно по 5 мин. масаж за 5 дни.Предупредиха ме да не спя настрани, та се поизмъчих да лежа по гръб нощем.
Друго не помня.

# 691
  • Sofia
  • Мнения: 174
Има при мен оток, трябваше да оравя 5 пъти дневно по 5 мин. масаж за 5 дни.Предупредиха ме да не спя настрани, та се поизмъчих да лежа по гръб нощем.
Друго не помня.
И при мен така, но имах някакво събитие на втория ден и никой нищо не разбра, а специално питах една от жените. Спомням си, че масажте бяха леко болезнени първите 3-4 дни.

# 692
  • Мнения: 5
Здравейте, Някой дали е поставял филъри при д-р Динев? Интересувам се от скули, назолабиални, усни... Особено за устните знам, че е доста специфично, някой има ли лични впечатления?

# 693
  • София
  • Мнения: 779
И аз да питам в сряда съм при д-р Михайлов за точков лифтинг с филър и в назолабиалните гънки, но ме е страх и се чудя, дали да не го отменя.
В петък пътувам и не искам ММ да разбира за тази процедура.
Ще има ли отоци, главоболие?
Трябва и цикъла да ми дойде.

# 694
  • Мнения: 441
Аз след поставяне на радиес доста посинях, правех назначените масажи с арника, но въпреки това около седмица бях синя на места. Сега съм решила да се застраховам и да пия арника преди процедурата, може ли някой да ми каже как точно се пие това чудо.

# 695
  • Мнения: 13 076
Къди, гранулки се смуче се, на мен ми действа добре. После ако си синя има крем с Арника или Хепароид най добре

# 696
  • Мнения: 83
PRF ли правите при Тончева и на каква цена?
Здравейте,
Аз съм вече няколкогодишен клиент на д-р Тончева и стартирах с тази процедура. Цена не мога да кажа, мисля, че се определя от количеството, което е използвано. На мен ми е комбинилала процедурата с други добавки, според проблема.

# 697
  • Мнения: 83
Надявам се въпросът ми да е в темата. Имам залежал този уред , може би предишната версия

https://silkn.bg/silk-n-facetite-prestige-ured-za-izglazhdane-na … a-7-ekstri-1.html


Оригиналният гел е изсъхнал и не е ок. Дали мога да мажа с някой от тези продукти, помня, че трябва да е на водна основа:

https://www.notino.bg/filorga/medi-cosmetique-hydra-hyal-inteziv … glazhdassh-efekt/

https://douglas.bg/the-ordinary-marine-hyaluronics-052449

Точно с този уред си мисля, че тотално си прецаках лицето. След раждането на второто дете и непрестанно кърмене бях решила да се самовъзстановявам и се запасих с уреди, които смятах, че ще успея да си помогна, без да посещавам специалисти. Явно прекалих или просто не е бил за мен, но си стопих колкото мазнинка си имах по лицето, много ме е яд Sad Аз винаги съм била със слабо лице, но след него станах съвсем зле...Иначе, при първите процедури сякаш имаше някакво стягане на кожата.

# 698
  • Мнения: 3 048
Момичета, аз да се похваля, прявих 0.5 на устни при Хаджийска, с Restylane Kysse. Почти спадна оттока (правих ги в четвъртък). Тя беше ходила на семинар с Джули Хорн и в момента много си харесвам устните. Слагам и снимки, които ще изтрия.
Иначе - болка си има, филъра го усещам мек, много силно хидратира. Няма топчета. Масажирах само първите три дни.

Скрит текст:
Скрит текст:

# 699
  • Мнения: 1 824
Kpp, много си яка.
Този филър дали мигрира, чее като се зачетох и съвсем се отказавам вече …
Но като те видях сега … 🥰

# 700
  • Мнения: 13 076
Момичета, дали някой има телефон на доктор Чилингирова, искам да попитам нещо преди да платя.

# 701
  • Мнения: 441
Момичета, дали някой има телефон на доктор Чилингирова, искам да попитам нещо преди да платя.
Писах Ви на лично

# 702
  • Мнения: 13 076
Дадоха ми го, звънях, благодаря🌸

# 703
  • София
  • Мнения: 2 408
Здравейте,
Имам въпрос към закупилите услуги на промоция от Дермаакт. В какъв период можеш да се възползваш от тях?
И още нещо  (извинявам се, ако е коментирано). Каква е първата процедура с която се започва “подмладяването”:)? До сега не съм правила абсолютно нищо по лицето си, различно от мазане с крем:)).
Гледам има разни мезотерапии, лазер с СО2 и какво ли още не и съвсем се омотах.🥴
Моят проблем е рязко отслабване с около 8 кг. преди 2,5 години. Лицето ми беше слабо, а сега съвсем. Най-много ме дразнят бръчките около и под очите когато се смея и назолабиалните бръчки. Бузите също са ми поотпуснати и дехидратирани някак (на 45 съм). Удачно ли е директно да направя радисе или трябва да се подготя с някакви други процедури? Худратация, лазер? Мерси много за съветите!

# 704
  • Мнения: 23 448
Това ние не можем да кажем така…Всяко лице си е специфично.Аз бих проучила подробно и бих направила консултация, вместо просто да се мятам на -50% намаление без цел.Чета в темата отдавна и бях много боса в началото, разпитвала съм, чела съм доста, информирах се кое какво е.С лекарите първо съм коментирала нуждите, а после сме правили процедури.Не знам какво да посъветвам.
Процедурите се предплащат до края на месеца, а могат да се ползват до края на септември.
Освен да започнете със скинбустър, пък на място да Ви консултират и да започнете полека-лека да вървите по плана в бъдеще.

Последна редакция: пн, 22 авг 2022, 21:40 от ДХ3

Общи условия

Активация на акаунт