Откраднати мечти (Yarali Kuslar)- Нова

  • 20 333
  • 148
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 374
Здравейте! Последните десетина епизода сериалът беше в някакъв застой, беше започнало да става банално, но днес отново има радвижване. Дано така да продължи.

# 106
  • Мнения: 191
Аз не разбрах за какво дете говори Мелис?? От Левент ли?

# 107
  • Мнения: 5 374
Аз не разбрах за какво дете говори Мелис?? От Левент ли?
За какво дете е говорила, относно Мерием ли? Просто реши да излъже, а Мерием, както винаги, си премълча, когато трябваше да говори.
А иначе след катастрофата лекарят каза, че Мелис е получила такова увреждане, че няма да може да има деца. После се оказа, че не е вярно, а са се договорили предварително.

# 108
  • Мнения: 1 864
Здравейте! Трябва да Ви кажа нещо много важно във връзка със сериала! .
От 21 ноември (понеделник) сериалът ще се излъчва вече по Диема Фемили от 17:00 до 18:00 часа.
По Нова ще дават повторения на “Черешката на тортата”.

# 109
  • Мнения: 5 374
Може би го местят, защото няма достатъчно зрителски интерес. И наистина и аз, честно казано, се чудя защо продължавам да гледам. Не ми харесва развитието, доколкото изобщо го има.

# 110
  • София
  • Мнения: 3 497
Да, сериалът много зацикли, но така са тези сериали. Бавно, бавно резвитие и винаги превест на злите, лоши хара. Аз го изгледах с мишката и мога да кажа, че половината епизоди са предостатъчни за да бъде интересен сериал. Сега вече, след един два епизода, зарочва да става интересено. Така е защото гаднярските действия започват да се разкриват и полека лека да се стигне до развръзката, когато всичко става ясно и всеки получава заслуженото.
Най-после Дормуш ще се прояви като баща и ще помогне на Марием да се спаси от Текин.


 И  прекрасния малък-голям артист Юмер

Последна редакция: пт, 18 ное 2022, 15:58 от Nina NN

# 111
  • Мнения: 5 374
На мен честно казано ми е любопитно единствено как принципните Мерием и Левент ще си живеят спокойно след като допринесат за това Текин да бъде убит. А, и как би реагирал Левент, ако разбере, че Мелис през цялото време е била комбина с "лошия" (пък тя много свястна).

# 112
  • София
  • Мнения: 3 497
На мен честно казано ми е любопитно единствено как принципните Мерием и Левент ще си живеят спокойно след като допринесат за това Текин да бъде убит. А, и как би реагирал Левент, ако разбере, че Мелис през цялото време е била комбина с "лошия" (пък тя много свястна).

Защо  Мерием и Левент да допринасят за убийството на Текин. Този Текин се заслужи всичко, което му се случи. Той съсипа живота на много хора, а убийството му стана при защита. Той на няколко пъти се опита да убие Мерием и Левент. Ако не беше се появил Дормут убитите щяха да са Мерием и Левент. Не мисля, че следва някой от тях да се упреква за убийството на демона Текин, който  напълно си я заслужи и това беше единственото спасение от него.

# 113
  • Мнения: 5 374
Не твърдя, че Текин е добър човек. Обаче Левент го тласна към това да вземе заем от лихвар (със задната мисъл да се отърве от него) и когато все пак се разколеба малко, Мерием се включи и притисна Левент да даде документите за подпис на Текин. Поне така го виждам аз. Мисля, че всеки има право на свое мнение и пристрастия.

# 114
  • София
  • Мнения: 3 497
Не твърдя, че Текин е добър човек. Обаче Левент го тласна към това да вземе заем от лихвар (със задната мисъл да се отърве от него) и когато все пак се разколеба малко, Мерием се включи и притисна Левент да даде документите за подпис на Текин. Поне така го виждам аз. Мисля, че всеки има право на свое мнение и пристрастия.
Текин е много лош човек! Според мен няма прошка за  експлоатацията на малките деца - сираци, а какво остана за всичките гадости, които натвори срещу Мерием за да я принуди да се ожени за него. Левент с нищо не го е принудил да вземе заем. Не го е измамил, защото всеки който се втурва да инвестира проверява основно предлаганата му оферта. В бизнеса всеки действа така, както на него  е изгодно и проверява всички предложения.  Алчният, необразован и лаик в този бизнес  Текин се набута сам и загуби парите  от неграмотност. Текин е спец само в мошенничеството и престъпленията . След като загуби реши да си отмъщава с пистолета /да убива/ и отново загуби - този път живота си.

# 115
  • Мнения: 5 374
Добре, аз не искам да споря, не сме тук за това. Само си написах мнението, никого не ангажирам с него.

# 116
  • София
  • Мнения: 3 497
Добре, аз не искам да споря, не сме тук за това. Само си написах мнението, никого не ангажирам с него.
Аз също нямам желание за спор. Също написах своето мнение и не ангажирам никой с него. Не случайно пиша навсякъде "според мен", защото зная, че е възможно да има и други мнения, което е не е зле. От дълго време пиша и чета във форумите и съм стигнала до заключение, че хората сме различни и възприемаме различно  отделните ситуации.   Симпатизираме на едни или други образи, както и на  актьорите, които ги изпълняват. Смятам, че никой не съм обидила с моето становище и за себе си мисля, че съм права.

# 117
  • Мнения: 1 864
https://nova.bg/accents/view/2022/11/19/390909/вълнуващата-история-в-откраднати-мечти-продължава-по-diema-family-от-21-ноември/

# 118
  • Мнения: 191
По-глупав герой от Мерием не съм виждала... По-добре. Много взе да ме дразни

# 119
  • Мнения: 5 374
Аз засега продължавам да гледам заради Айше и Джемил. Само се надявам по-скоро да свърши.

Общи условия

Активация на акаунт