Откраднати мечти (Yarali Kuslar)- Нова

  • 20 346
  • 148
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 376
За другите не знам, аз напоследък не съм фен на Мерием, така че не бих могла да я подкрепя. Ако си беше отворила устата навреме, да разкаже как Текин я изнудва, сега нямаше да е в това положение.

# 91
  • София
  • Мнения: 3 499
Бел, как да си отвори устата Мерием?!? Левент беше наръган в затвора и тя знае, че това е дело на Текин. Тя знае, че Текин е способен и на убийство.  Какво да направи за да спаси Левент? Онази мръсница Мелис я изманипулира и постигна целта си. Мерием е добър човек и не може да си представи, че има такива лоши, двулични и нечестни хора, като Мелис. Наивно й повярва. Ако Мерием има някакъв недостатък това е ,че е наивна и не може да осъзнае подлите постъпки  на мръсниците, каквато е Мелис.
Мимчее, тона на Айша по телефона според беше обиден за Мерием. За мен до сега Айша с нищо не помогна на Мерием, а можеше да се намеси и помогне на приятелката си.

# 92
  • Мнения: 5 376
Мерием можеше да каже на Джемил или на семейството на Левент, но нали трябва да има повече епизоди... Освен това ми е нереално да продължава да бъде наивна след всичко преживяно.

# 93
  • Мнения: 60
Отначалото го гледах с интерес, но напоследък толкова протяжно и тягостно се развива действието, че вече не го гледам. Слаб сериал е за мен. Sad

# 94
  • Мнения: 5 376
В сериала за щастие отново има някаква интрига и продължавам да гледам с интерес. За мен днешния епизод си заслужаваше дори само заради репликата на Текин към Мелис "Видяхме, че не го направи нарочно".Също така се забавлявам с бабата на Джемил и майката на Айше.

# 95
  • Мнения: 5 376
Днес пак съм анти-Мерием. Не мога да си обясня поведението й спрямо Текин. Вижда го, че лесно пали, логично би било да се опитва да не го ядосва. А тя постоянно го предизвиква и на всичкото отгоре недоумява защо той избухва.
Не ми допада текущото развитие на отношенията между Айше и Джемил. Очаквах ситуацията да ги "събуди" и да си признаят чувствата един към друг. Той всъщност направи някакъв опит, но пред майка й. Сега кой знае колко още ще мине, докато се изяснят и поемат заедно в правилната посока.
Любопитно ми е какво предстои за Аслъ. Ако някой е запознат, моля да сподели накратко, може в скрит текст.

# 96
  • Мнения: 1 864
Днес пак съм анти-Мерием. Не мога да си обясня поведението й спрямо Текин. Вижда го, че лесно пали, логично би било да се опитва да не го ядосва. А тя постоянно го предизвиква и на всичкото отгоре недоумява защо той избухва.
Не ми допада текущото развитие на отношенията между Айше и Джемил. Очаквах ситуацията да ги "събуди" и да си признаят чувствата един към друг. Той всъщност направи някакъв опит, но пред майка й. Сега кой знае колко още ще мине, докато се изяснят и поемат заедно в правилната посока.
Любопитно ми е какво предстои за Аслъ. Ако някой е запознат, моля да сподели накратко, може в скрит текст.

Скрит текст:
Аслъ започва тайна връзка с Бахадър. Днес шофьора Яшар разбра. По-нататък Хюлия се завръща оздравяла. Аслъ ще е бременна от Бахадър. Хюлия разбира това, бута я по стълбите и губи бебето.
.

# 97
  • Мнения: 15
Здравейте, в началото много харесах сериала но напоследък и аз почнах даже да пропускам по някоя друга серия... Много бавно се развива всичко и стана скучен.  с Джекил и Айше също никакъв напредък , едно и също всеки епизод , а бабата на Джемил е ужасно дразнеща. Не го разбирам аз това търпение към нея и как си се настани в дома им уж за малко, а там си остана... Че и не спира да повтаря , че това е нейния дом 😆 Истината за Юмер , че е Ефе няма ли да се разбере скоро вече?

# 98
  • Мнения: 5 376
На мен не ми е странно отношението на Джемил към баба му. Уважението към по-възрастните и по-висшестоящите е типично за много народи на изток от нас. И тук го е имало, но за съжаление вече рядко се среща. Разбира се, не подкрепям изпадането в крайности, но у нас като че ли вече почти напълно липсва уважение към другия.
И на мен не ми допада бавното развитие на действието, но е нормално, така стават повече епизоди.

# 99
  • Мнения: 15
За уважението към по-възрастни, разбира се съм съгласна, че трябва да го има, даже до някаква степен може да вземем пример от тях. Но ние вече сме свикнали да живеем по съвсем различен начин, отделно от тях и без да се месят в живота ни. Та може би затова лично аз трудно приемам това примирение и послушание. Конкретно в сериала, малко ли обиди бяха към Айше и майка й , и правене на интриги. Продължавам да следя сериала пък дано скоро се пораздвижат нещата

# 100
  • Мнения: 5 376
Днес пак не ми хареса Мерием. Какъвто и да е Текин, нейната постъпка за мен е под всякаква критика. Е, да, провери го дали е жив и после продължи най-спокойно да си стои в имението, даже май се очертава и там да нощува.

# 101
  • Мнения: 1 864
Следващата седмица Хюлия се завръща оздравяла от хосписа. Актрисата е вече сменена.
Ето снимки:




Актрисата се казва Арзу Янарда и е родена на 31 август 1977 г. в Истанбул. Тя е братовчедка на актрисата Гьокче Янарда (Хюлия от Не пускай ръката ми). Участвала е в "Другите отчаяни съпруги", "Островът на надеждата", "Мафията не може да управлява света", "Новата невеста", "Младата булка", "Имението на госпожа Тюркян".

# 102
  • Мнения: 5 376
Новата актриса много ми харесва визуално. А и завръщането на героинята явно ще раздвижи сюжета.

# 103
  • Мнения: 1 864
Здравейте!
Препоръчвам сериала “Имението на госпожа Тюркян”.
Там участват Арзу Янарда (новата Хюлия) и Айшен Инджи (госпожа Улвие).

# 104
  • Мнения: 5 376
Новата Хюлия ми харесва, за момента тя ми е най-интересна за гледане.

Общи условия

Активация на акаунт