Откраднати мечти (Yarali Kuslar)- Нова

  • 20 274
  • 148
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 318
Днешният епизод сякаш беше до голяма степен предвидим. Единствено ме впечатли сцената с Чамур и снимката, как я скъса и какво каза след това. Накара ме да се замисля, че наистина донякъде има право.

Да се допълня. Детето, на което беше снимката, го мислех за момче, а то май ще се окаже момиче, ако правилно съм разбрала.
По-нататък може да има друго развитие, но засега бащата на Мерием много ме дразни. Очаква дъщеря му да го издържа и то като се омъжи за човек, когото тя всъщност не иска.
Дразни ме и Левент с тези подозрения и обвинения към Мерием без реални доказателства. Според мен я ревнува от Текин и затова се държи така. Дори Текин да беше най-свестният човек на света, пак щеше да бъде трън в очите на Левент.

Последна редакция: ср, 15 юни 2022, 06:11 от bell_87

# 16
  • Мнения: 1 855
Днес няма да има епизод.
Дано поне утре да има.
Днес трябваше да се разбере, Йомер(Ефе) е племенник на Хюлия.

# 17
  • Мнения: 5 318
Да, дано утре вече да си гледаме сериала. Започва да ми липсва.

# 18
  • Мнения: 7
Дали някъде го има целия сериал преведен?

# 19
# 20
  • Мнения: 5 318
Пропуснах няколко минути от днешния епизод, говорейки по телефона. Подразбрах, че Хюлия не даде парите на Дурмуш, но как и защо точно стана така, бихте ли ми казали?

И да се допълня с някои разсъждения. Лично за себе си откривам прилика с "Намери ме", която не е в полза на сериала. Там например харесвах актьорите в ролите на Кенан (вторият) и Махир и през цялото време имах усещането, че актрисата в ролята на Мелек не им подхожда. Не изглежда зле, но няма нужното излъчване. Липсва й харизма, както се казва. Тук положението е същото с главната актриса. Според мен би трябвало да изпъква малко повече.

Последна редакция: пт, 24 юни 2022, 06:57 от bell_87

# 21
  • Мнения: 5 318
Пак съм аз. Все така следя сериала и сюжетът определено е интересен. Вече нямам ясен спомен от първите епизоди на "Намери ме", но сякаш дори и в началото си не беше така интригуващ. А паралелът между двата сериала е неизбежен, поне за мен. Засега "Откраднати мечти" е по-добрият, дано нивото не падне много в следващите епизоди.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 469
Привет!
Белл и аз все още гледам сериала. Заканвам се , че ще го зарежа, но за сега продължавам. Много се изнервям от жените гаднярки, а те вече са три - Хюлия, сестра й и малката прислужничка. Привлича ме малкия, прекрасен Йомер /Ефе, но кага ли ще се разбере, че той е сина на Левент?!? Както става в тези сериали доста ще чакаме.


                                                                                         
Хубава вечер.

# 23
  • Мнения: 10 821
Привет!
Ето линк на някои преведени  серии...Останалите ги изгледах на руски...

https://www.youtube.com/watch?v=lrpzNDWDFLE  това е 27 серия ,но в страни ,отдясно ги има и останалите ,но не си спомням  до коя серия са с превод на БГ...
Сериалчето и на мен ми харесва и го изгледах за нула време ,защото в момента нищо друго не ми хваща окото Joy ...

Нинка,привет.... Hug Гаднярките наистина са много,но накрая всяка ще си получи заслуженото...А Левенчо е толкова влюбен ,че не може да го приеме и затова прави глупости...Затова ,че Йомер е неговия син разбират едва в предпоследната или последната серия....така ,че търпение....

Последна редакция: пн, 27 юни 2022, 23:43 от Svet_sz

# 24
  • Мнения: 1 855
Ще се разбере вече към края на филма. Накрая арестуват Хюлия и Мелис за отвличане.
Днес се появява нова гаднярка- майката на Дилсиз. Тя отива в сиропиталището уж за да види детето си, но когато Дилсиз се затичва към нея, тя я отблъсква и обижда.Казва ѝ, че повече не желае да я вижда.

# 25
  • Мнения: 5 318
майката на Дилсиз. Тя отива в сиропиталището уж за да види детето си, но когато Дилсиз се затичва към нея, тя я отблъсква и обижда.Казва ѝ, че повече не желае да я вижда.
Явно Чамур се оказа прав за нея.

# 26
  • Мнения: 1 855
Днес няма да дават епизод. 😡🤬

# 27
  • Мнения: 5 318
Опитвам се, но не мога да я разбера Хюлия защо точно иска да се отърве от детето. Да имаше свое, да кажеш, че иска всичко само за него да остане, но тя няма и изглежда, че няма и да има. Тогава синът на Левент остава единстен наследник на семейството. Или тя си въобразява, че ще ги надживее всички и... После какво? А и както върви, благодарение на нейния принос в управлението на семейното богатство, скоро може и да фалират. Та не я разбирам тази жена за какво се бори, наистина.

# 28
  • Мнения: 1 855
Хюлия и Мелис са лоши жени като цяло. По-нататък друга актриса ще се завърне в нейната роля.

# 29
  • Мнения: 5 318
Хюлия и Мелис са лоши жени като цяло.
Разбирам, но все пак търся някаква логика в действията. Мелис е ясна. Иска Левент, Мерием се явява пречка, тя се старае да я отстрани. Обаче при Хюлия ми се губи нишката.

Общи условия

Активация на акаунт