Някой да е готвил спагети вместо с кайма с друго месо?

  • 4 119
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 983
Ами да, готвила съм със пилешко месо, кремвирши, наденица, телешки салам,, може и без месни продукти, правила съм ги и постни, само с доматен сос.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 320
Обикновено за спагети имам 3 рецепти, които практикувам  Mr. Green

1-та запържвам кайма в доматен сос, слагам 1 лъж. кисело мляко и малко сирене. При сервиране, наръсвам отгоре кашкавал.

2-та нарязвам на ситно пилешко филе, слагам да се позапържи със заквасена сметана. При сервиране наръсвам кашкавал.

3-та нарезвам кренвирши, пилешко месо и пушено сирене, добавям заквасена сметана, малко горчича. При сервиране отново наръсвам кашкавал.

# 17
  • Мнения: 701
Каймата е последното с което бих ги направила,иначе пробвам с всякакъв друг вид месо!

# 18
  • Мнения: 592
Каймата е последното с което бих ги направила,иначе пробвам с всякакъв друг вид месо!
и аз така...иначе абсолютно всичко друго става

# 19
  • Мнения: 999
аз ги правия с доматен сос, гъби, кисели краставички, чесън, кренвирши или шунка и вместо босилек слагам ронена чубрица.А можеш след като ги сервираш да си сложиш и 2 лъжици майонеза.Аз лично ги обичам посни  chef

# 20
  • София
  • Мнения: 830
Тъкмо се чудех с какво да направя едно сварено бяло месо. Че остана само то от пилето вчера. Хехе сега ще го префасонирам.
Добра идея, аз и с тази цел влязох, да разгледам с какво да го сготвя, че ни омръзна от пилешка каша.

# 21
Аз ги правя и с риба Тон. Слагате малко олио в тигана, рибата тон и после сок от домати и малко доматено пюре, сол и босилек. Може и малко чесън.

# 22
  • Мнения: 1 117
Аз никога не ги готвя с кайма. Вместо нея , използвам пушено пилешко или пуешко месо, понякога остатъци от печени бутчета, кренвирш, шунка.
Бялото пилешко месо също ми върши работа , защото то у дома не се яде, а в соса на спагетите, накълцано по-наситно , на никой не му пресяда Crazy

# 23
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Аз никога не ги готвя с кайма. Вместо нея , използвам пушено пилешко или пуешко месо, понякога остатъци от печени бутчета, кренвирш, шунка.
Бялото пилешко месо също ми върши работа , защото то у дома не се яде, а в соса на спагетите, накълцано по-наситно , на никой не му пресяда Crazy
Същото, въпреки че бялото месо го ядем и иначе Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 268
Моите любими спагети са Карбонара.Много лесно се приготвят.Сваряваш спагетите,отцеждаш и докато са още горещи и са в тенджерата чукваш отгоре 2 яйца и хубаво разбъркваш да полепнат навсякъде по спагетите.В голям тиган слагаш олио и когато се сгорещи запържваш в него 1 глава лук,нарязана на ситно до покафеняване,но да не прегори.Махаш от огъня и изсипваш в тигана ситно нарязан бекон,най-накрая 1 голяма квасена сметана.Хомогенизираш и сипваш върху спагетите.Сазбъркваш.Сервираш с настърган кашкавал.Бон апети!

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Божке, не съм вярвала, че имало толкова МНОГО възможности и начини да се приготвят едни спагети! Браво, момичета! И мерси за споделените рецепти!   chef

Общи условия

Активация на акаунт