Кои от Вас са кръстили детето на таткото?!?

  • 2 552
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 089
аз не по темата, ама да кажа - баба ми като викне 'велико' и скачат 4-5 мъже. по нашия край всички кръщават момчетата еднакво - баща и син, и дядо, и вуйчо, и чичо - все тая. всички са 'велико'. което е едно чудесно име. бих кръстила сина си така, ако не беше тая родова обремененост  Peace

# 16
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Майка ми - сестра ми

# 17
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Само да отбележа, че НЕ твърдя, че името е по-важно от здравето /имаше изказване в този дух.../, нито че е чак жизненоважно...

Просто ме интересуват реакциите на татковците...
Ако имаш предвид моят постинг, не мисля че си разбрала много добре какво съм искала да кажа, но както и да е! Желая ти леко раждане! Peace

# 18
  • Мнения: 1 273
Аз примерно много искам да го кръстя на баща му, ама самият той не иска. Абе изобщо до никаде не сме стигнали с името, защото само спорим и спорим...Май ще е в последния момент  Joy

# 19
  • Мнения: 108
Кръстих малкия на таткото Изобщо не съм го питала нито бяхме коментирали преди това какво ще е името му Просто реших и го направих В крайна сметка когато му казах как се казва умря от кеф Hug

# 20
  • Мнения: 4 629
На мен не ми харесва когато родител и дете носят едно и също име. Все едно детето е втори номер

Кръстих малкия на таткото Изобщо не съм го питала нито бяхме коментирали преди това какво ще е името му

Е ти ме разби  Grinning Знам, че има хора които не искат да знаят пола на бебето, ама да не мислите за име преди раждането и да не  говориш с таткото  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 619
дъщеря ми е кръстена на баща си,по мое желание. Peace

# 22
# 23
  • Мнения: 5 362
Кръстих дъщеря ни на татко й,защото така исках.Той също беше съгласен,естествено.

# 24
  • Мнения: 81
Ако вътрешно искаш да доставиш удоволствие на съпругът си кръсти го.Нашия татко беше изключително доволен, че кръстих втората ни дъщеричка на него.Дори и да не си го признават са доволни и горди. Peace

# 25
  • Мнения: 157
аз  Grinning  и до последно "работното" име беше друго, но като го видях как му е "одрал кожата" не можах да се въздържа, а сигурно се сещате той как реагира душата  Crazy

# 26
  • Мнения: 1 196
Ако беше момченце сме си говорили,че ще е на негово име,но докторите казват,че ще е момиче.Съгласна съм и на женско да го преобърнем,но ще видим...

# 27
  • Мнения: 6 390
Ако беше момче, щеше да е на баща си, това беше ясно доста преди да забременея  Blush, когато се разбра че ще е момиче, бащата беше решил, че пак ще е на него, с едно а накрая, ама аз казах не, ще запазим името за по нататък  Wink Grinning, изненада не е имало...

А ти искаш, без той да знае ли да кръстиш така детето  newsm78 ще го лъжеш с друго име ли как Thinking

# 28
  • pomorie
  • Мнения: 848
марти ако беше момиче щеше да е синтия на татко си стоян.бяхме решили ако е момче го кръщава той ако е момиче аз. Rolling Eyes Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 2 161
Аз.Малката е кръстена на баща си,а голямата на мен.

Общи условия

Активация на акаунт