ДЕКЕМВРИ гордо се задава, скрил бяло щастие за мама!

  • 15 636
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 768
аз съм с менстуални болки от неделя  Rolling Eyes
тая вечер ми изтече една розова изтория с кървави нишки и съсиреци
ама не съм сигурна дали е тапата или от раничката кръвоизлив  Thinking

иии отсега нататък вече почваме с Декемврийски Декемврийчета Mr. Green
Супер,супер..О4аквах оба4е пове4е ноемврий4ета да си имаме,ама не са толкова много. Blush
Моми4ета,преz декември има много именни дни..Мислили ли сте да кръ6авате бебенцето на някой светец,ако се роди на свети ден?Все пак наближава и никул ден и свети ана...и тата нататък..

# 286
  • Мнения: 581
И при мен има болки но основно в таза и кръста. Ходя едвам едвам.И краката ми пак оттекаха ужасно много. Вече втори ден не спадат. Sad

# 287
  • Русе
  • Мнения: 150
Честито на Троя!
Магеста,много гадна история. Аз много се ,чудех с кой телефон да вляза да раждам и определено имам тук два стари апарата с един от тях ще е! newsm78 голяма цигания мамка му.  #2gunfire Аз само да надуша някой,че иска да пипа.Обещавам ,че ще яде ЛАБУТ ! Крадците винаги съм ги дарявала с шамар или юмрук box

# 288
  • София
  • Мнения: 2 045
Честита бебка на ТрояМагеста,егати наглите хора има #Cussing outЗа Св.София ли става въпрос?

# 289
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
ЧЕСТИТ ДЕКЕМВРИ НА ВСИЧКИ ДЕКЕМВРИЙСКИ МАМИ!
Този месец ще се имаме бебче! Ура! Ура! Ура!

Момичета, аз и при двете раждания си правих труда да си правя тестове за алергии, защото от малка съм проявила някаква остра алергия към течния аналгин. И в двата случая това ми костваше близо 2 часа чакане пред кабинета на алерголога. При първото раждане докторът погледна документите, пули се няколко минути, почна да псува, че нищо не разчитал какво бил написал алерголога и каза, че нямало да рискува после да го съдели за некадърност, без грам упойка ме изражда и ме ши после. Втория път този документ го прибра акушерката, която ме приемаше , заедно с цялата друга бумащина дето я носех и така и не стигна до докторът, който ме израждаше. Той си би каквото му падне. Аз изпротестирах, че съм алергична към някои болкоуспокояващи, а той ми обясни, че щом понасям без проблеми зъбна упойка, значи и тук нищо страшно нямало. Така че и в двата случая тези тестове никаква работа не ми свършиха, язък за чакането.
Сега ще мина и без тях надявам се Simple Smile

# 290
 Добро утро на всички мами!

ЧЕСТИТ ДЕКЕМВРИ НА ВСИЧКИ ДЕКЕМВРИЙСКИ МАМИ!   bouquet

# 291
  • Мнения: 146
 Добро утро и честит декември  smile3525
   Magesta  това, което ти се е случило е супер гадно  #Sniper и това става в болница, а не на гарата... все пак и към какъв ЕС сме тръгнали с нашата непоправима цигания. Най-гадното е че всеки дига ръце и казва оправяй се никой няма вина, това е абсурд и след като се случва толкаво често никой не взима мерки да затегне нещата.

Напоследък като се движа имам болки долу ниско и ме опъва, тежи ми и съм започнала да ходя като патица  newsm57 с леко разтворени крака, ужасно съм смешна, но не съм се и спряла. Вечно ходя някъде и се срещам с приятели, а и другата седмица такава програма съм си нагласила че ще ми трябва рикша , която да ме придвижва из града. Трябва да купя подаръците за Коледа защото после няма да имам време. Юрнала съм се като че ли няма да раждам след няколко дни.
 Честно да ви кажа вече ми се иска да завали малко сняг Nature Snowman да се усети празничното настроение, което носи в себе си прекрасният месец декември.  madnoel  santa2   madnoel Мечтая за вълшебна Коледа с бебчо вкъщи.

pontes не се притеснявай мила, ние като майки на бъдещи кавалери даваме път на дамите и после ще дойде и нашия ред.

# 292
  • Мнения: 4 970
Добро утро, мили мами, в първия декемврийски ден!
И аз като Весито често съм се чудила ако бебето се роди на някой от празниците дали трябва да носи името на светията.  В миналото съм се възмущавала примерно ако някой роди на Гергьовден и не го кръсти Георги.  Но това е вече много голям празник.  Пък сега освен Никулден ни предстоят и Варвара и Сава - имена, които не са много популярни.  Въпреки че ако е на 5-ти моето раждане - тогава е св. Сава - много ще се замисля дали да не е Савина - също като сестра ми.  Но женските варианти за Никулден хич не ми харесват Sad. После идва и св. Ана на 9-ти.  Пък ние сме избрали съвсем друго име.  Както и да е.  Приятен ден на всички - вече официално всички сме в 9-тия месец!  Много усмивки и повече настроение!
И аз вече едва се придвижвам, много е ниско бебето и много се натиска надолу.  Пък и имам проблеми и с пишкането.  Все едно запушва нещо там.
Magesta, съжалявам за случилото се.  Аз докато лежах в болница миналия месец много внимавах и винаги се опитвах да скрия телефона преди да изляза от стаята.  То пък едно скривалище - пъхах го под възглавницата.

# 293
 Magesta  много кофти, ужас, съжалявам  Confused Sad Cry
 Vesito и Betty L.  Simple Smile ами и аз нзн какво име. С моя съпруг сме намислили име, ама не сме сигурни, а и както казваш Betty L. наближават много празници именни дни на светии, нзн ще видим.
 Кажете някое име за момченце, сега ще видим и в сайтовете за BG имена.  Heart Eyes

# 294
 Мислим да ги комбинираме с букви: Н, К и Я   Embarassed Simple Smile   bouquet

# 295
  • София
  • Мнения: 6 810
Magesta , много гадно изживяване значи...от това, което описваш, почти на 100% съм сигурна, че става дума за Св.София. Преди ВИП-овете бяха на 5тия етаж и имаше по-строга охрана, но ми казаха, че сега са на 3тия...Аз също съзнателно имах по 5-6, до 10лв на ден в мен, а като излизах до кафето /то къде можеш да отидеш другаде/ си взимах мобилния с мене. Всеки ден ми оставяха пари, ако имах нужда и така, недейта да носите големи суми със вас.
Betty L., как можа да кажеш, че няма хубаво име /женско/ за Никулден... Cry Cry Cry ами Никол?
На мен тест за алергии не са ми правили, само ме питаха дали съм проявявала алерия към лекарство до сега, аз не съм и толкова.
А за Арниката, все пак няма да я пия. Нали при хомеопатичните лекарства не трябва да се пие кафе и да се яде шоколад и мента, а аз без кафе и шоколад след раждането няма да мина, така че...ще разчитам на бързо възстановяване като първия път.  Hug

# 296
  • Мнения: 333
Magesta, ужасно съжелявам за обидата, която ти е нанесена и точно заради това си позволявам да изразя своето скромно мнение по въпроса. Мисля, че не само не трябва да криеш от нас коя е болницата ами да замесиш някои новини в случката. Това едва ли се случва за първи път и причината да продължава е точно тази, че всички мълчат. Някой спомена за тръгването към Европа, но съгласете се, че всичко тръгва първо от нашето собствено съзнание - за Бога, ние винаги мълчим. Едно колело, което не скърца никой не го маже. Стискам палци да се отърсиш от шока  Hug и виновниците да си получат заслуженото.

ЧЕСИТИТ ДЕКЕМВРИ, МИЛИ ДАМИ! ТОВА Е НАШИЯ МЕСЕЦ!

# 297
  • Мнения: 4 970
Klemy, мила, не се засягай.  Нямах предвид, че Никол не е хубаво име.  Просто не съм фенка на по-чуждестранно звучащите имена.  Това е всичко.  Иначе името Никол е прекрасно.  Но не е вариант за мен.  Стига ми, че на времето мен са ме кръстили така.  Доскоро името ми много ме притесняваше именно защото е по-различно.  В детството ми понякога дори ми се подиграваха за това.

# 298
  • Мнения: 1 212
Добро утро , момичета!
Сняг няма още , уви.... но за сметка на това едно слънчице се е усмихнало при нас през облаците..... Simple Smile
Иначе казват, че коледната украса по центъра на София била подготвена..... Wink
Благодаря на всички ви за пристрастието по моята история.....  bouquet
Станалото станало, важни са изводите и да не се повтаря.....
Всъщност прави сте ...защо да крия къде се случи това, по добре да се знае.....
Майчин дом - София....
Просто силно се надявам , че на другите места не е така, въпреки че се съмнявам...... Sad
Klemy,, много се зарадвах като те видях на снимка в статията на "9 Месеца"....въпреки че съм те виждала 1 път точно те познах.. Laughing.....то в болницата освен преса да четеш и да лежиш друго какво да правиш ? .....а и да си пазиш багажа , разбира се... Mr. Green
Защо не викана и нас на концерта? Wink

На мен ми назначиха дата за секцио на 8 Декември и аз много "страдам" .....точно на Студентския празник.... Thinking
А иначе ако дечко се роди на Св Сава има хубави имена съдържащи Слав........
Скоро говорих с един сърбин и той ми даде много свежа идея , ако говорим за бебчо по Коледа......Божидар / вместо стандартното Христо / Кристиян също е доста актуално днес.... Laughing
Betty L. , Савина е разкошно име..! Peace

Честито на мама Троя ! ..../ с извинение за закъснението/

P.S. Sarra, звънни ми само профилактично по моб.тел. , ако искаш за  да си възстановя номера ти !

# 299
  • Русе
  • Мнения: 150
Честит Декември на всички! Атаката от бебенца започва Joy .
Аз имам още малко работа. Т.с. гладене подреждане сортиране и приключвам.Мъжа ми се прибира в неделя и поема втора смяна. А аз ще се отдам на почивката и чакане,бебо да се сети да излиза. newsm03

Общи условия

Активация на акаунт