Отговори
# 15
  • Мнения: 10 489

Revolving Hearts

Revolving Hearts

..приказката* продължава Two Hearts

# 16
# 17
  • Мнения: 7 504
Цеце, да бях на годините на Нур не само таткото и дечицата щях да отмъкна заради него. Joy JoyТакъв левент трудно се забравя, а още по-трудно се дели с друга.

Еми, то и г-н Ийт не лъже. Хич, не може да дели Нур.

# 18
  • Мнения: 14 370
Здравейте, момичета!


"Щастието не се крие, за да го търсиш. То си седи у дома и понякога те нарича Мамо!
Или - Любима! Или - Дете мое! Щастието не е опаковано. Даже не е лъскаво, няма етикет, няма цена... но така хубаво е да те прегърне и никога, никога да не те пусне..."

Наслаждавайте се, усмихвайте се и бъдете себе си!
Щастливо, споделено и пъстро да ви е през целия ден!


    Цеце, С настроение, усмивка и Ийт Козан ще "преборим" и днешния последен ден от месец май.





# 19
  • Мнения: 7 504
Здравейте!

За последния ден от месеца съм ви приготвила поздрав с ...



Само времето ще ти даде отговорите, които търсиш,
но ще ти ги даде, когато вече си забравил въпросите.
Ошо





Снимките на Айтюл/ Айшегюл Гюнай са от миналата година, края на лятото.

# 20
  • Мнения: 14 370
    Цеце, Айшегюл изглежда перфектно за своите 53 години. Не бях попадала скоро на нейни снимки и ми направи впечатление колко е лъчезарна и усмихната. Няма нищо общо с Айтюл, която ние познаваме от "Сега и завинаги". Какво нещо е умението на актьора да влезе в кожата на своя герой и да пресъздаде един коренно различен типаж. Талант!









# 21
  • Мнения: 10 489


Nature Sparkles В сериала Айшегюл се показа с няколко рокли
в които изглеждаше по-добре от младите си колежки,
не мога да се сетя вече в кои епизоди но показваше и
страхотен крак в шикозни обувки на токчета*..

# 22
  • Мнения: 7 504

Аз я проследявам от време на време. Тези снимки ги бях нагласила отдавна, но бях забравила за тях, търсех нещо друго и ги видях, че мълчаливо си чакат да им се окаже внимание.
Много я харесвам като актриса, гледах я като Айтюл, гледах я и като Фюсюн, гледах и откъси от филма й с Ебру. Навсякъде е различна, походка, излъчване, всичко, майсторка е в играта.





Филмът е заснет 2019г, в почивката между първи и втори сезон на Вятъра.

Ето и кратко резюме на самия филм

Şuursuz Aşk е за тъжна любовна история, която се развива в психиатрична болница. Единствената цел в живота на Юсуф е да продава гевреци на входа на университета и да носи хляб на майка си. Юсуф, който няма нищо общо с политиката, получава своя дял от хаосната среда на революцията. След случилото се младежът се събужда в рехабилитационния център за психично здраве. Тук пътят на Юсуф се пресича с Менекше, който лежи дълго време в болницата и се бори със следите от миналото. Опитвайки се да се излекуват в същата болница, Юсуф и Менекше срещат чувството на любов, което не осъзнават, докато се опознават. Това ще доведе до тяхното прераждане.

# 23
  • Мнения: 14 370



     Айшегюл съм я гледала само в "Сега и завинаги" и "Сезони на любовта". Интересна е творческата й биография. Не знаех, че и филм с Ебру е снимала. По-късно ще се опитам да намеря моменти от "Сега и завинаги", за които Софи споменава.
     Търсейки снимки на Толга и Айшегюл попаднах на тези - зад кадър от "Сега и завинаги".













# 24
  • Мнения: 7 504
Ето я и в Осман, но там не съм я гледала.


Еми, страхотни снимки зад кадър. И аз с голям интерес ще изгледам кадрите от "Сега и завинаги" с Айшегюл

Последна редакция: вт, 31 май 2022, 21:59 от cvetansk

# 25
  • Мнения: 14 370







     На "първо четене" се сетих за тези две-три рокли.
     Софи, Цеце,  подсетете ме за някои моменти. С удоволствие ще извадя гифки.











# 26
  • Мнения: 7 504
Не помня как беше облечена на "годишнината" от сватбата и на онзи търг в първи сезон

Ето я от мен като Фюсюн във Вятъра. Там във всяка серия бе облечена елегантно. Тези имах отпреди.






Току що свърши серията на Легендата и вече мога да обърна вниманието, което се полага. Винаги приключват на най- интересното. Сега цяла седмица ще има да се терзая...

# 27
  • Мнения: 14 370

Скрит текст:



Фамилия Козан


Скрит текст:









# 28
  • Мнения: 7 504
О, и танц си ни спретнала Еми, за лека нощ.

И от мен две гифчета с две актриси титани за мен, с много интересен режисьорски поглед



# 29
  • Мнения: 10 489

Nature Sunny

Cupid


Скрит текст:



..лятна жълта рокля в ума ми се върти
лятна жълта рокля и във нея ти,
то не е походка,то е красота
пак ще те сънувам до мен през нощта*..

с тази лятна рокля друго искаш ти..


Notes Yum



Nature Sunrise МОМИЧЕТА*
 хубав ден с много усмивки и щастлив нов месец,
най-хубавото се случва м/у юни и август..
Stuck Out Tongue Winking Eye


Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт