Отговори
# 30
  • Мнения: 14 370
Здравейте, момичета!


„Всеки нов ден е като капчица, която утолява жаждата ни за живот. Цветовете в мислите, светлината в емоциите, силата на вярата, постоянството на надеждата и крилете на любовта са всичко останало, от което сърцето има нужда, за да напои слънчевата градина на нежната ви душа."

Приятели, пожелаваме ви много слънце и усмивки през новия месец!
Бъдете здрави, обичани и обичайте!




# 31
# 32
  • Мнения: 14 370
"Знаете ли, че детството е единственото време от живота ни, когато лудостта е не само разрешена, но и се очаква?"
Луис де Берниер "Всички сме продукти на детството си"
   


С пожелание да запазим детското, колкото може по-дълго в себе си, да не загубим детската вяра в доброто и невинната, чиста обич!
Честит празник на всички дечица!
Честит празник на всички непораснали деца!
 












# 33
  • Мнения: 7 504


Не съм гледала сериала "Една надежда стига", гледала съм филма, по който е направен и е много добър. Но в този сериал участва един актьор, който много ми харесва как се превъплащава в образите, които играе. Изгледах клипчета от Надеждата и отново бях впечатлена от играта и на Толга и на Серхат Тутумлуер.



Играчките на порасналите деца



# 34
  • Мнения: 27 922
Цеце ,  и аз съм впечатлена от неговата игра . Надеждата я следах и гледах  в Турция е рисковано с рейта .
Сега всичко бяга на платформи дори да се чака докато излъчат проекта .


Revolving Hearts



Heartpulse
С когото и да бъдеш ти помни, че ще те чакам !
За нашите любимци и за нас поздрав  с тази красиво изпята песен Heart Eyes
https://www.vbox7.com/play:1ae15b61e2

# 35
  • Мнения: 14 370
Ново от сторито на Суде. Малката се радва на подаръците за 1-ви юни.


     Не съм гледала Серхат Тутумлуер в друга продукция, но в "Една надежда стига" ми направи много приятно впечатление. Хубав и улегнал актьор, благородна осанка и аристократизъм в поведението - "хваща око".
     Феми, благодаря за поздрава!
     Подсетихте ме за "Надеждата..." и сега Йълмаз Карабей ще ни прави компания.









# 36
  • Мнения: 7 504
В ролята на гръцкия вицепремиер Коста в сериала "Vatanım Sensin".



Много красив мъж, но май повече играе в театъра, поне с такова впечатление оставам.
Видях, че има клип и със снимачния процес на Надеждата.



Много силна роля прави и Толга тук






Феми, мисля, че този сериал не е спрян заради нисък рейтинг. Тук имаше друга история... и то май на политическа основа.

Феми, нещо за теб. Прииска ми се ей така да те зарадвам

https://www.instagram.com/p/CeRgFagA-55/

Последна редакция: ср, 01 юни 2022, 23:46 от cvetansk

# 37
  • Мнения: 27 922
Цеце , Hug Благодаря за вниманието и изненадата.
Не ползвам за момента ИГ. Предполагам е свързано с любимеца ми.
Бирсен писа  почват да снимат втори сезон на Шивача през юли.    Снимат накуп и се надяваме да не бавят излъчването. По принцип се чака при Нетфликс и не пускат накуп.

Последна редакция: ср, 01 юни 2022, 22:43 от femmi2

# 38
  • Мнения: 14 370





Феми, мисля, че този сериал не е спрян заради нисък рейтинг. Тук имаше друга история... и то май на политическа основа.
    Цеце, много си права, че ниският рейтинг на "Една надежда стига" е само претекст, за да се прикрият политическите страсти и брожение сред определени кръгове в Турция. Заради една реплика от сценария, занулиха такава интересна продукция на 6-ти епизод. Единственото ми успокоение е, че поне успяха да струпат някакъв финал, та не останахме в нищото, както направиха с "Дума на честта".
    Изрових отново една от статиите около сериала. Пускам ви и мои разсъждения, че и тогава, както и сега съм бясна на тази манипулация - рейтинг за турските сериали.


Амбициозният сериал „Една надежда стига“ на Канал Д изведнъж изчезна, а сега изведнъж се появи!

Няма надежда за  Канал D с „Една надежда стига“!


Събота, 27 октомври 2018 г., 10:10 ч

Анализ на телевизионния вестник
Спорният въпрос стана център на вниманието, а Канал Д не е предпазлив.
През последните няколко сезона Канал Д не успя да постигне добър обхват.
Tolgahan Sayışman, Hazal Subaşı и Esra Bilgiç Töre са водещите актьори в сериала „Една надежда стига“.
 Бяха публикувани общо 4 епизода и имаше диалог, който разтревожи гражданите ни от черкезки произход.
Както екипът, така и актрисата Esra Bilgiç Töre и Канал Д се извиниха за лошия диалог.
Но те не попречиха на гнева. Черкезките граждани през последната седмица пред канала организираха поредица от протести и поискаха премахването на „Една надежда стига“.
В събота (27 октомври)  бе обявен  "İkizler Memo-Can " и статутът на Канал Д стана несигурен.




     Пак се ядосах на задкулисните игри, интриги и извъртания! Най-после се убедих, че в основата на всичко, което се случи с „Една надежда стига“ стои Канал Д – канал с не добра репутация и с още по-лошо управление, излизащ винаги сух от водата, а виновните отново са актьори, екип и сценаристка.
     В това се опитват да ни убедят и този път! Но не успяват, защото зрителите видяха една чудесна игра на актьорите, развълнуваха се и от историята, написана от сценаристката!
    Ниският рейтинг е просто повод за тях, та колко сериали из другите телевизии оцеляха и с по-нисък рейтинг! А тук нещата просто бяха предрешени и предварително нагласени. Поредицата от протести на гражданите от черкезки произход и желанието им за премахването на „Една надежда стига“ даде своя резултат.
     Не мога да кажа, че Толгахан е сбъркал с избора на сценарий, не мога да обвинявам и сценаристката. Мелис Дживелек отново оправда доверието ми. Интересна история, много добра адаптация, разгръщане на няколко сюжетни линии и навлизане в дълбочина, за да бъдат разкрити характерите на главните герои. Замисъл за дълъг и интригуващ сериал, но уви ... Точно, когато започва истинската драма, когато щяхме да станем свидетели на духовното извисяване на едни от героите и падението на други – сериалът приключи – набързо...
Щеше да бъде безкрайно любопитно и интригуващо да видим всяка тяхна следваща стъпка след разкриване на тайната, така упорито пазена в продължение на 5 години. Но уви ...

Последна редакция: ср, 01 юни 2022, 22:34 от Emiliya

# 39
  • Мнения: 27 922
Като припомняте статията се сетих че реплика разбуни духовете.

Емка , Flowers Hibiscus загатни ми изненадата от Цеце,ти си я видяла предполагам.

# 40
  • Мнения: 14 370

     Феми, бъди търпелива, Цеце сега ще визуализира изненадата и в темата ни! Ще видиш клипа и вярвам, че ще ти хареса.

# 41
  • Мнения: 7 504
Мислех да не го качвам на друго място освен в ИГ, но каква изненада ще е ако не я видиш.


Докато рових за Серхат и Надеждата, си намерих сериала, който ще изгледам. Освен, че Серхат участва в него ами и Онур Туна (двойно удоволствие). Намерих го с руски превод, дано да има и БГ, но каквото дойде...



Ето и един от коментарите за ролята на Срехат Тутумлуер

"Най-добрият злодей в историята на турската телевизия - "Борис Захариас", който достигна върха с играта на Серхат Тутумлуер."



# 42
  • Мнения: 14 370

     Не мога да си легна преди да изклюкаря какво е правил днес маминият красавец.
Бил е при Adem Terzi  в Barber's Club, за да оформи брадата и огромния гелосан перчем.
     От Instagram на Adem:


Скрит текст:
Цитат
ademterzibarbersclub
Моят приятел @tolgahansayisman каза „обичам турско“ бръснене.

     А след това нашият любимец е бил в Медицински център "Моят живот", за да подхрани организма си с глутатион (Приемът му блокира производството на възпалителни цитокини в организма и защитава клетките от свободните радикали, които са в основата на много вирусни инфекции и заболявания. Детоксикира и подкрепя нормалната функция на черния дроб.) За да не скучае си е пуснал и филм.
     (Какво ли гледа? Те това не можах да разбера? Stuck Out Tongue Winking Eye Joy)
    От сторито на Алмеда: И да не пропусна - тя е на същата терапия плътно до него, но това не може да ни изненада.


Скрит текст:


     Олекна ми! Сега вече мога спокойно да ви кажа: "Спокойна нощ!"

# 43
  • Мнения: 10 489

Two Hearts .."Усмивката ти..аромата..погледа ти..
какво направи с мен Иит Козан..кога успя.."
Kiss


Two Hearts

Two Hearts


Revolving Hearts "Има всякаква любов на този свят,
но никога същата любов, два пъти..!!"
/ Фр. Скот Фицджералд /

# 44
  • Мнения: 14 370
Здравейте, момичета!


"Не отивай там, където те водят проблемите, отивай там, където те водят мечтите."

Нека денят ви бъде усмихнат и весел,
успешен и щастлив, изпълнен с обич и топлина!



40 | Гост: Толгахан Сайъшман | Част 2 Трейлър

Неговата успешна кариера и щастлив семеен живот ще бъдат ли достатъчни, за да преодолее трудните 40 въпроса, които ще постави Cansu Canan Özgen?
Вторият епизод 40 с Tolgahan Sayışman е по BluTV утре! 💙









Общи условия

Активация на акаунт