CRIMSON ROOM

  • 2 777
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 412
я ме светнете за филмчето,моля ви
атти, ще те убия-толкова много работа имам,а така се зарибих заради теб! #Cussing out Wink

# 16
  • Мнения: 1 243
я ме светнете за филмчето,моля ви
атти, ще те убия-толкова много работа имам,а така се зарибих заради теб! #Cussing out Wink

За да гледаш филмчето,трябва да намериш червената кутия,да подредиш отгоре и двата пръстена и един такъв дълъг бял свитък - нз всъщност какво е точно - ,после пъхаш допълнителната батерия и касетката и гледаш...Другото са го писали по-горе!
Успех

# 17
  • Мнения: 2 386
Откачаааам-намерих 11 и се закучи работата....Кой ги измисля тези нещица   bouquet #2gunfire Mr. Green Heart Eyes Shocked Hug ooooh!

# 18
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Откачаааам-намерих 11 и се закучи работата....Кой ги измисля тези нещица   bouquet #2gunfire Mr. Green Heart Eyes Shocked Hug ooooh!
Кво ти трябва още?
Ако някой изнамери кода да го казва

# 19
  • Мнения: 1 243
Ако някой изнамери кода да го казва

Аз го разкрих! Да го казвам ли или на лични?  Rolling Eyes

# 20
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ако някой изнамери кода да го казва

Аз го разкрих! Да го казвам ли или на лични?  Rolling Eyes
GrinningСлушай давай на лич(ни пък после, който се интересува, да си го иска,направо чакалото ми се изчака.

# 21
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Къде я намирате тази кутия newsm78 и още един пръстен ми трябва, и ключ , и свитък.... май доста неща , а къде са незнам Sad
Я подскажете Praynig

# 22
  • Мнения: 2 386
Ми откъде да знам какво ми трябва...за 1 път я играя.. newsm78
Имам си кабел,2 пръстена,4ервената кутийка,батерия,3 ключа,касетка,CD case...листче с линк,който в началото се четеше,а сега-не...

# 23
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Къде я намирате тази кутия newsm78 и още един пръстен ми трябва, и ключ , и свитък.... май доста неща , а къде са незнам Sad
Я подскажете Praynig
Кутията е във едно от заключените чекмеджета.Единият пръстен е във купата до уредбата а другият пада от пердето,като натискаш със мишката четери-пет пъти върху пердето,ще падне и вторият пръстен.
Единият ключ е под.възглавницата,има още един на самият прозорец като дръпнеш пердето и трети излиза като вклрючиш със кабела уредбата от там ще измъкнеш и третият.
Свитака е между матрака и жълтата страна на леглото,от към възглавницата. Laughing

# 24
  • Мнения: 412
кода,плийз Wink

# 25
  • Мнения: 2 386
И аз излязох:)

# 26
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Къде е този диск. newsm78
Освен това с кабела направих нещо.... ама нищо не стана.
Само вече не мога да го ползвам Embarassed

# 27
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Дай кода де

# 28
  • Мнения: 2 386
Да не ме биете,че ви развалям играта...7750 Пише го на лисtчето html


Обаче пък ви давам линк към нова...... http://www.fasco-csc.com/works/viridian/index_e.php

# 29
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
хайде подскажете ми и на мен
никъде не намирам диск
Червената кутия я отворих и какво?

Общи условия

Активация на акаунт