Режим на Пиер Дюкан - 6 част

  • 19 010
  • 357
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 950
Спортът много помага! Само ако не си прекалено много кг. Аз в началото си навехнах крака от въже, пъхтях като луда на едни тъпи упражнения и ми действаше зле. Но аз имах много за сваляне. Като отпуших с 10-ина кг надолу и ми стана по-лесно, спортът оказва само положително влияние. Но не силови упражнения,а колело, скачане, изкачване на стълби, коремни преси, йога. Поне за мен!

# 16
  • Мнения: 2 487

    Добро утро , момичета.

    Аз ще се хваля , че днеска съм 71.200. Ама вчера съм правила 8 часов планински преход , взе ми се акъла. Движете се колкото можете повече. Иначе пак се получават нещата , ама по бавно и изтормозващо.

   А на тез кг от много време не съм била и много се радвам.

   Хубав ден ви пожелавам и усмихнати муцунки Grinning

# 17
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Хоп и тук ( в новата темичка Simple Smile ) да се обознача !
 Туй кило не се разкарва еййй  #2gunfire ... Но пък мерките ми намаляват  Grinning Аз играя в къщи гимнастиката на Пилатес ( засега съм си изтеглила 2 филмчета ) Много ми помагат за разтягане и за стягане на коремчето и д...то  Grinning
Лека и успешна седмица ви желая  Hug ! Благодаря ви , че ви има   bouquet

# 18
  • Мнения: 254
Браво,Деси  Hug за темата!
Аз продължавам с Дюкан,днес кантарчето показа 61.8кг много се радвам Laughing. Целта ми е 55кг,но не бързам.Средно на месец свалям около 5кг,мои познати не вярват,че си хапвам мръвка и млечни и съм свалила 13кг.Това е най -хубавия режим,който съм спазвала до сега.
Ще се повторя: обичам ДЮКАН   Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
И Вас също   bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
Бравос, бравос на всички (освен на мен)!
Айя, скоро ще видиш заветната 6-ца отпред - стискам палци!
Лек ден!

# 20
  • Мнения: 900
Да се разпиша и днес!Как да не пиша като днес трябва да си дам равносметка.Правя точно един месец на Дюкан!!! Hug newsm44 newsm68.Като резултат отчитам5кг минус,а от обиколките на талия,ханш и бедра липсват по 2 см.З аспорта няма да пиша ,защото аз съм се леко вманиачила в него.Прегрешения за този месец- веднъж-3хапки тортичка по повод Party Wink и малко синьо сиренце ,ах че беше вкусно...А сега гледам напред ,че този месец трябва да боря другите кила,а в тези празници сигурно без прегрешенийца няма да мине.Момичета някоя от вас при повод позволява ли си алкохолец и какъв .... Rolling Eyes..я бързичко споделете?! newsm78 Joy smile3503

# 21
  • Мнения: 4 447
Признавам, не ми се карайте - пия червено вино Embarassed. Броя го за течност!

# 22
  • Мнения: 4 806
Здравейте, Дюканки, здравейте Simple Smile

Честита нова тема. Браво Десси.
Таня, ами за виното - една чаша на вечеря и аз си позволявам от време на време. Не забелязах да има негатив. Което не следва да се превръща в правило, разбира се Simple Smile

# 23
  • Мнения: 337
За винцето и аз си позволявам по една чаша червено от време на време с някое по засукано месо  Crazy

# 24
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 И аз без бой си признавам - обичам я тази бира Embarassed ( вярно , че пия само ниско алкохолна и по 1 чаша  Rolling Eyes , но все пак.... Blush )

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте и от мен
Най накрая и аз да мога да се разпиша все нещо изкача и не ми остава време.
За хвалене много нямам за два дена около 400 гр съм надолу но не се хранех достатъчно последните дни и сега си хапнах доста обилно и смятам че ще се въртя няколко дни на тези кг,но то е нормално все пак съм на смесен тези дни и до петък смятам така да е,само ако наистина утре е лунен ден сигурно ще го направя от миналия път съм много доволна,не върнах нищо от свалените 800гр,дано и сега да е така.
Голямо браво на всички които са на минус,и другите да ги последват.
За спорта аз също правя по малко коремни преси но това е нарочно защото наблягам на свалянето в коремната област.Днес вече си изтегли и тренировките на Билито и смятам и него да под пуквам но не много често.
И последно алкохола не го пия в никакви варианти,аз колата отказах дето я пиех по 2-3л на ден та алкохола ли ще ми се опъва.

# 26
  • Мнения: 2 950
Танита, ние с теб имаме еднакво количество кг за сваляне.  Laughing

# 27
  • Мнения: 4 447
Да, Деска, но след последното видео, което кледах (сватба от 11.11.06) имам чувството, че това няма да е достатъчно да се харесам!
Но, заедно сме! Видях, че ще ходиш на народни танци - може би ще се запиша и аз - чакам да видя часове и дни, може да съм нередовна, но много искам! Има обаче проблем, нямам спортен екип, и колкото съм тежка - дали няма да стане някоя беля! Май пак се оправдавам.... Embarassed

# 28
  • Мнения: 2 950
Ами аз също съм тежка. Но обожовам хората - по сватби де! Joy Що да не опитаме с удоволствието да съчетаем отслабването. Хайде, Танита, ако знам, че има някой, който познавам, ще е още по-лесно. Защото мен малко ме е срам. Но много ми се ходи. Защо да се оправдаваш - колко му е, ще ти отнеме 1-2 часа в събота сутринта например.  Simple Smile А виж за екипа изобщо не съм мислила - може би анцуг?  newsm78

# 29
  • Мнения: 2 487

     Хайде да кажа и тука , че съм 71кг тази сутрин  newsm44

     Чудя се дали да не опитам , да полунувам днеска с Танитка  newsm78 Май от 8.30 беше.

     По въпроса за танците и аз много обичам и мога  Embarassed Ходете , много е хубаво. Съжалявам , че при мен няма такова нещо.

Общи условия

Активация на акаунт