побой над дете

  • 2 908
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
има два варианта - или да си отмъстите , както казват тони и жоро,
Тъпото е,че насилието ражда насилие..
Превенция му е майката-охрана,камери,патрулки,осветление,учители,които си отварят очите на 4..
Но понеже тея неща липсват..Май няма много голям избор..

И що ли се сещам за"Индиго"..Кво стана след години дела..Трима глобени с две-три хиляди лева..Ми зимните гуми на собственика са по-скъпи бе..

Така че..Докато държавата не си върши работата и патрулките дебнат в храстите за някой минал на жълто,моето правосъдие ще е друго..

# 16
  • Мнения: 2 292
Направо невероятно е какво става в тази държава   #Crazy
Дано момчето се оправи и да забрави бързо .
А колко е голям сина ти? И какви са тези "детски" дискотеки? И може ли да го пуснеш сам да ходи и да се прибира по тъмното? Ако е дете няма работа само вечер по улиците, според мен.
И жоро, ако живота се състои в това , да се биеми един с друг, тури му пепел. Не е това сисъла на живота за мен. човек трябва да си живее така, както намери за добре и да се занимава с това, което му хареся. Другото е съдба.

# 17
  • Мнения: 3 740
Забравих да ти кажа.
Много е важно, когато детето физически се оправи от побоя, да го срещнеш с добър психолог. Такова преживяване не може да не остави дълбока травма и не знаеш кога и в какво ще избие. При моя син изби в това, че той самият налетя на бой на фалшив сляп просяк на улицата. Грешката беше моя, сметнах, че е преодолял травмата, а всъщност той все още не се е бил справил.

# 18
  • видин
  • Мнения: 358
детето е на 17 години. спортува, но малко - само фитнес. проблема е ,че е индивидуалист, малко приятели има, затова е и пострадал - тръгнал си е сам. но дори и да си сам, пак трябва според мен да си спокоен за сигурността си - все пак е рано вечер. и на оживено място. преди време в същата дискотека са пребили и ограбили тридесетина годишен мъж, който излязъл да пуши. но това е било след полунощ.

# 19
  • Мнения: 2 292
Права си, но такава е държавата за огромно, огромно съжаление.

# 20
  • Мнения: 25 634
А колко е голям сина ти? И какви са тези "детски" дискотеки? И може ли да го пуснеш сам да ходи и да се прибира по тъмното? Ако е дете няма работа само вечер по улиците, според мен.

Вивита, синът ми през месец е втора смяна на училище - прибира се в 20.00 часа, последния час свършва в 19.30. Питаш ли ме как се чувствам, докато не го видя на вратата? Не иска да го прибираме, а и не е редно. На неговите години съм се шматкала също след училище, бъбрила съм с приятелки с часове на ъгъла, нямам спомен родителите ми да са се тревожили и да са ме търсили по улиците. Времената сега са ужасни, не са за отглеждане на деца...  Cry

# 21
  • Мнения: 5 647
Времената сега са ужасни, не са за отглеждане на деца...  Cry

Вярно е това и въпреки че дъщеря ми е още малка, доста се притеснявам за бъдещето. Като ги гледам и в градината приятелчетата й колко са агресивни, тръпки ме побиват.

# 22
  • Мнения: 239
Направо невероятно е какво става в тази държава   #Crazy
Дано момчето се оправи и да забрави бързо .
А колко е голям сина ти? И какви са тези "детски" дискотеки? И може ли да го пуснеш сам да ходи и да се прибира по тъмното? Ако е дете няма работа само вечер по улиците, според мен.
И жоро, ако живота се състои в това , да се биеми един с друг, тури му пепел. Не е това сисъла на живота за мен. човек трябва да си живее така, както намери за добре и да се занимава с това, което му хареся. Другото е съдба.


Виж какво е написал сопранов за състоянието в държавата. Мързеше ме да го пиша, но моето решение е на базата на това положение.

Животът е един. Или си активен или си пасивен.

# 23
  • Мнения: 239
детето е на 17 години. спортува, но малко - само фитнес. проблема е ,че е индивидуалист, малко приятели има, затова е и пострадал - тръгнал си е сам. но дори и да си сам, пак трябва според мен да си спокоен за сигурността си - все пак е рано вечер. и на оживено място. преди време в същата дискотека са пребили и ограбили тридесетина годишен мъж, който излязъл да пуши. но това е било след полунощ.

Фитнесът не е спорт ами притурка към спорта. В бг се е появила фитнес 'култура' без спорт.

читавите спортове във видин като варианти са бокс, борба, джудо, източни бойни. не говорим за трениране на бъдещ побойник - става дума за дух, самочувствие и възможност за самозащита при нужда.

# 24
  • Мнения: 2 657
Писах ти в другата тема към кого да се обърнеш PeaceЧовека няма да ви откаже преглед,от опит ти го казвам Peace

# 25
  • Мнения: 2 292
детето е на 17 години. спортува, но малко - само фитнес. проблема е ,че е индивидуалист, малко приятели има, затова е и пострадал - тръгнал си е сам. но дори и да си сам, пак трябва според мен да си спокоен за сигурността си - все пак е рано вечер. и на оживено място. преди време в същата дискотека са пребили и ограбили тридесетина годишен мъж, който излязъл да пуши. но това е било след полунощ.

Фитнесът не е спорт ами притурка към спорта. В бг се е появила фитнес 'култура' без спорт.

читавите спортове във видин като варианти са бокс, борба, джудо, източни бойни. не говорим за трениране на бъдещ побойник - става дума за дух, самочувствие и възможност за самозащита при нужда.

с тези спортове следващия инцидент ще е в доста по тежка ситуация с доста по тежки оръжия от юмруците.
Стана ми много мъчно за милото момче. То е индивидуалист и има свой начин и поглед върху живота. НЕ му го отемай , като го накарашда вярва, че все пак в живота всички ТРЯБВА да са като жоро01. НЕ е вярно . Дано се оправи и има възможността да живее така, както той иска и да си има своите си интереси.
Сийка и аз няма да съм спокойна. Още от сега си го знам  Sad

# 26
  • Мнения: 2 657
Рърво ти копвам другия ми пост:
Боже Мария HugМного съжалявам за това което се е слу4ило на сина ти...Просто нямам думи #Cussing outКъде се е слу4ило това бе?Гадове бе и идиоти всякаквъ,кви са тези деца незнам,няма да забравя когато брат ми правеше бал,как през деня погребаха най-добрия му приятел,който беше пребит пред Съвета,а ве4ерта им беше бала #2gunfire #Cussing out

Ето обърни се към Д-р Оги,който е завеждащ в Пирогов,няма да ви върне:
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=5661

И сега ще ти кажа защо,защото полицията в този слу4ай нищо не направи и познай пак защо #2gunfireЗащото единият от побойниците беше син на полицай #Crazy #CrazyСлу4ая се потули и това е,няма наказани все още #Cussing out
Мир на праха на мом4ето,4е го споменавам Praynig

и сега абсурд №1 - в събота и неделя не могат да ни издадат медицинско свидетелство от съдебен лекар, защото такъв през почивните дни във видин няма! да чакаме понеделник. но аз искам да лекувам детето си през това време в софия, не мога да чакам.

и абсурд №2 - който засяга не само мен и детето, а и много други родители, чиито деца посещават тази дискотека - такива инциденти там са почти всяка седмица! аз вече го научих и синът ми няма да ходи там повече, но питам къде е полицията и защо никой не предприема нищо? колко деца трябва да пострадат? и трябва ли да пострадат децата на общинските съветници, които са отдали под наем този обект в младежкия дом , за да се направи нещо? защото обикновените деца от обикновените семейства, каквото е моето дете, явно не са  "богаството на нацията" и не заслужават защита.


За абсурд номер 1-това е така,събота и неделя няма кой да ти издаде медицинско Twisted Evil
За абсурд 2-еми,ако това се бе слу4ило на някое от децата на общинските съветници/да не дава господ на никой да се слу4ва/,то е ясно,4е до сега вероятно щяха да бъдат задържани и щеше да се вдигне врява до небето Twisted Evil

Жалко но така е в нашия град CryНа циганина/не искам да обидя никой с това ми изказване-просто съм афектирана/който реши да влиза с колата си в Ская и влезе де,направиха ли му нещо?Ами не,няма и да му направят Twisted EvilМисля,4е е крайно време да ни подиграват.Били малцинство,ама то тук при нас май ние сме малцинството.Пък и отгоре на това водата им я плащаме ние,за тока незнам....Нямам думи прости.

Ще те посъветвам нещо но на кю-то Peace

# 27
  • Мнения: 5 468
Ужасно... Много ми стана жал за детето. Дано попадне на добри доктори в София и се възстанови напълно. Дано го погледне и психолог, за да успее да "промие" по-тежките рани...
От болницата не може ли да ви издадат съдебно медицинско? Все пак ще се запознаят отблизо със случая.
Какво е това страшно време, в което живеем? Плаша се за детето си още от сега, когато е малко и не излиза без мен или баща си. А после?... Сега разбирам вече майка си, защо се е притеснявала като съм обикаляла с компании до ранни зори.

Все се надявам, че след няколко години, времената ще се променят и ще живеем по-спокойно. Че тази агресия и насилие ще отстъпят място на други качества... и децата ще имат друга ценностна система Praynig. Че просто ще им омръзне да се избиват.
Горкото дете..., какво ли е на поетичната му душа?!


# 28
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Все се надявам, че след няколко години, времената ще се променят и ще живеем по-спокойно. Че тази агресия и насилие ще отстъпят място на други качества... и децата ще имат друга ценностна система Praynig. Че просто ще им омръзне да се избиват.
Ще се променят, когато има страх и респект от закона, иначе не виждам как Confused.
Преди беше ясно какво става, когато хванат някой такъв - счупват го от бой в районното, после затвор/ ТВУ или  някое съответно такова заведение и повечето си налягаха кротко парцала.
Сега к'во? Всички ли трябва да станем шампиони по бойни изкуства?
Или оръжие да носим? Вярно е, че там където всеки има пистолет всички са любезни и възпитани, но това ли е единственият начин?
Трябва и някакъв друг да има...

# 29
  • София
  • Мнения: 1 105
Ще се променят, когато има страх и респект от закона, иначе не виждам как Confused.
Преди беше ясно какво става, когато хванат някой такъв - счупват го от бой в районното, после затвор/ ТВУ или  някое съответно такова заведение и повечето си налягаха кротко парцала.
Сега к'во? Всички ли трябва да станем шампиони по бойни изкуства?
Или оръжие да носим? Вярно е, че там където всеки има пистолет всички са любезни и възпитани, но това ли е единственият начин?
Трябва и някакъв друг да има...

Безкомпромисно съм съгласна с това мнение!!!

Общи условия

Активация на акаунт