Изпитани сайтове за парфюми - юни 2022

  • 69 491
  • 587
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 474
Всъщност са точно те.До вчера не пишеше Bloom of rose , вече пише като кликна върху поръчката.Ще звънна да ги питам и ще го откажа най-вероятно.Но пък поръчах друго -

# 541
  • Мнения: 1 352
А защо го отказвате, аромата ли не ви допада ?
Всъщност са точно те.До вчера не пишеше Bloom of rose , вече пише като кликна върху поръчката.Ще звънна да ги питам и ще го откажа най-вероятно

# 542
  • Мнения: 5 462
Някой може ли да ме ориентира, какво се крие зад парфюмите БЕЗ ОПАКОВКА на Венера Козметикс?
Гледам ги, на много изкушаваща цена са повече. Чудя се обаче, къде е уловката?

# 543
  • София
  • Мнения: 4 501
Тестери.

# 544
  • Мнения: 635
Офертата на flaconi de сет Армани Си мини 15 мл. и спирала за 24.95 евро ми се струва интересна.

https://www.flaconi.de/make-up/giorgio-armani/eyes-to-kill/giorg … #sku=80062775-1-1

Някой знае ли дали шишенцето  на минито е с пулверизатор? Предварително благодаря Simple Smile

# 545
  • на брега
  • Мнения: 1 093
Niniel,
имам мини 15 мл  Armani Si Passione, с пулверизатор е.

# 546
  • Мнения: 474
А защо го отказвате, аромата ли не ви допада ?
Всъщност са точно те.До вчера не пишеше Bloom of rose , вече пише като кликна върху поръчката.Ще звънна да ги питам и ще го откажа най-вероятно

Ако е класическият Мон го искам, но не бих си купила нищо, което съдържа роза в името.Просто не обичам (макар че напоследък за разнообразие имам такива , в които има роза, но преобладаващите не са моето , определено).

Звъннах им да попитам все пак , обясних.Момичето каза, че ще направи запитване какво всъщност би трябвало реално да дойде и чакам обаждане.И смятам да го откажа, ако не е Мон Герлен едп.

# 547
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Написали са вече , че е Bloom of Rose EDP. Но на снимките е EDT снето.
Mon Guerlain Bloom of Rose
Има още от комплектите .
Като любител на чистия Mon Guerlain EDP , Розата на EDT не ми допада  .

# 548
  • Мнения: X
Благополучно получен здрав и нов тестер на Jour d'Hermes от parfumi-shop.net и върнат към тях течащия. Щастлива притежателка на парфюма. Всичко е точно!

# 549
# 550
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 543
Възползвах се този път от намалението в Escentual и поръчах Bvlgari Aqua Marine EDT и Paco Rabanne BlackXS For Her EDP. Поръчах по 2бр. от всеки. Намалени са + кода цената им се получава супер.

# 551
# 552
  • Мнения: 247
Парфюмите на Elie Saab в Notino са доста намалени, поне 30-тиците са по 40+ лв.

# 553
  • София
  • Мнения: 737
Имаше ли Elie Saab в Сефора (The Mall)?

# 554
  • Мнения: 774
Поръчах Ellie Saab Le parfum in white 30 мл. за 44,90лв. Отдавна му се чудя и на тази цена как да устои човек.

Последна редакция: пн, 27 юни 2022, 23:52 от ~Анджела~

Общи условия

Активация на акаунт