АВГУСТ 🤱🏻 2022 🌸 👶🏻 (Тема 12)

  • 25 026
  • 779
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 190
Чудесна нова тема! С момиченце съм, за отбелязването (Варна).
Мен лично много ме плашат килограмите ми, уж добре вървя и бааам 12 😒 Предния път влязох да раждам 84кг, като стартира 56кг, сега започнах с 66кг - тъжна картинка. Предстои ми сватба месец след раждането, ще бъда кит в рокля 😔

# 16
  • Мнения: 3 321
Момичета, сега видях, че са пуснали промоцията в бебо. Вие по колко пакета мокри кърпички мислите да поръчвате ? Предвид, че до моя термин има още 3 месеца се зачудих. ...
Аз вече си поръчах, мноооого кърпички. Общо 6бр кашончета по 12бр са в кашон от големите пакети и още 6бр с невен тези, които са 30бр в пакета.

# 17
  • Мнения: 701
Ами то не можеш повече от 24 броя мокри кърпички от вид, а другите неща са максимално по 3 броя. Сестра ми работи в склад за подобни неща - и каза, че им няма нищо за 2-3 месеца, особено, като не се отварят.
Аз мисля утре на спокойствие да поръчам. А от еднократните подложки и клечките за уши мисля да поръчам и на името на ММ, защото по 3 бр. ми се виждат малко. Все пак съм с 2 бебета Wink
Момичета, сега видях, че са пуснали промоцията в бебо. Вие по колко пакета мокри кърпички мислите да поръчвате ? Предвид, че до моя термин има още 3 месеца се зачудих. ...

# 18
  • Варна
  • Мнения: 153
Ясно, добре. Така или иначе не мисля да се презапасявам за края на света, та поръчах от тези с бебето 24бр и другите изчистените още 24бр.
Те обаждат ли се по тел за потвърждение ?

# 19
  • Асеновград
  • Мнения: 1 367
Айде нападайте сайта на Бебоо.😁😁

Последна редакция: ср, 01 юни 2022, 01:02 от Yana.GG

# 20
  • София
  • Мнения: 241
Аз започнах бремеността с тегло под нормата и ме съветваха да кача поне около 15кг. До тук съм качила 6, миналия месец не качих нищо а този 1.5кг. Ще видим последните два (29г.с. съм), но лично аз се надявам да не кача повече от още 5.

# 21
  • Мнения: 606
Лошо е да не спиш през нощта. Разписах се и аз с една поръчка в Бебо, мм ще ме убие, като пристигнат. 😁

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 861
Аз за това нагласих поръчката и като станем ще подготвя ММ, да се подмажа малко 😃😃

Лошо е да не спиш през нощта. Разписах се и аз с една поръчка в Бебо, мм ще ме убие, като пристигнат. 😁

# 23
  • Мнения: 3 321
ММ е свикнал с поръчките ми от Бебо. Даже сега като му казах, че пак има промоция вика ще поръчваш нали, ако има ограничение поръчай и от моя профил. За първи път правя 150лв поръчка, но и за първи път поръчвам толкова много, а и те вдигнаха цените.

M_lady защо са ти толкова много еднократни подложки? Аз реално ги ползвам само в болницата. С баткото в началото бях сложила и в чантата на количката ако се наложи да сменям памперса, но не ми беше удобно с нея, с чантата имаше подложка за повиване и съм си ползвала нея. Клечките с ограничител също не ми бяха ок, ползвах една кутия и после минах на обикновенни, а честно баткото ме беше страх да го пипна отначало. Бях сменяла памперс на племенника ми ама беше по-голям, доста по-голям от новородено. Първите няколко месеца сестра ми му ряза ноктите, защото ме беше страх, ако не ме беше срам щях да я повикам и на малката да изреже ноктите първия път ама реших, че ще ме скъса от подигравки.

На промоцията за 1 юни пише, че няма да се обаждат по телефона за потвърждение.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 615
И аз делегирах рязането на бебешки нокти на ММ, много ме беше страх 🤣.
Аз също не съм ползвала такива еднократни подложки, освен в болницата. Сменявах си памперсите на мекия повивалник и отгоре мятах пелена. Дори и да я напишка, така или иначе се пере доста в началото.

# 25
  • Мнения: 771
Мен също ме е страх от рязане на нокти, затова съм казала на мъжа ми, че той ще го прави. Купила съм електрическа пила, но ще видим върши ли работа.

Аз също поръчах някакви неща на Бебо. Надявам се да се качествени.

# 26
  • Мнения: 47
Аз поръчах 48 пакета мокри кърпи, надявам се да не им стане нещо😂 Подложки също взех, ще слагам на повивалника

# 27
  • София
  • Мнения: 371
Подложки, освен в болницата ползвах и вкъщи на повивалника. Клечките за уши.. Още стои вкъщи първата кутийка, която поръчах 😬 ЛЛ ми каза въобще да не се занимавам и че нищо не правят, нз дали е така, ако видя нещо в ушето почиствам с мокра кърпа и толкоз.
Аз взех 24 пакета за бебка и толкоз за каката, подложки и един спрей за комари, не съм ги тествала техните Simple Smile

# 28
  • Мнения: 151
Момичета и аз направих поръчка от бебо,
ММ ще се зарадва😁😁както винаги и ще ми каже как един ден не пропускаш нещо без да поръчаш😀😀Вчера ми дойде поръчката от хиполенд, бях поръчала корито със стойка, пликчета за кърма и следродилни превръзки😊

# 29
  • Мнения: 543
Еднократни подложки ползвах първият път, сега мисля също да използвам. За мен са много практични. Слагах ги естествено върху мекият повивалник и върху тях кухненска хартия и така една мога да я използвам няколко пъти освен ако не се е изпишкало бебето докато сменям памперса. Но това си ми беше изградена рутина и както казах за мен си е голямо удобство. Честно казано по ще ми е гадно да сложа пелена и да я пера после .
Кърпички ще купувам всеки път когато моите привършат. Така или иначе се ходи за памперси. Аз мразя да трупам и затова не ми е вариант да се запасявам по много. А иначе и до сега в ежедневието си използвам мокри кърпички, малката също.

Общи условия

Активация на акаунт