Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 123 - юни 2022)

  • 92 554
  • 1 292
  •   2
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 991
И за мен наградите са измислени, тъй като аз въобще не се вълнувам от футбол.😄
Във Варна чипса го има в СБА, даже беше намален миналата седмица.

# 1 246
  • София
  • Мнения: 577
Миналата година спечелих топка-голям боклук и много грозна, дано са ги сменили. Качват последните печеливши от играта на Лидл и Кока Кола

Последна редакция: чт, 30 юни 2022, 00:52 от Miss_charm

# 1 247
  • Мнения: 38


Момичета, участвайте в играта  на parfium.bg . А, която иска да си поръча парфюмче, може да използва тези кодове! Blush

# 1 248
  • Сливен
  • Мнения: 4 246
За чипса-в Сливен го има в магазините на  "Мерканто",ако въобще изобщо има и някой друг от Сливен. Grinning

# 1 249
  • Сливен
  • Мнения: 4 063
Мерси Сикрет Grinning

# 1 250
  • Сф
  • Мнения: 10 700
От къде ги купувате тези чипсове, по веригите има ли ги?
Във Фантастико ги има, ако си в Сф

# 1 251
  • Мнения: 641
Търся код за
 Практис,ако някой има излишен.
В доста игри играя в Инстаграм, но ми се струва по-слабо от миналата година. Пак виждам много често едни и същи имена като печеливши.... Но се отбелязвам с apple air buds и билети за кинo. 🙂 Доволна съм.

# 1 252
  • Мнения: 221
Какво носят Лео Експрес, чакам чаши от Шуменско и Ная?

# 1 253
  • София
  • Мнения: 3 027
Какво носят Лео Експрес, чакам чаши от Шуменско и Ная?
Носят Шуменско, за Ная незнам.

# 1 254
  • Мнения: 1 059
Безплатно да ги раздават,няма да взема.Но моят мъж каза,че всеки ден щял да купува чипс.Значи ще участвам,нали трябва да се подкрепме Joy

# 1 255
  • Мнения: 1 972
Понеже питахте за Каменица, да кажа, че в малко градче изтрих скреч карта и спечелих кен. Продавачката каза "пак е нещо" 😀
Моята кърпа от Бургаско е от 24 май и я няма, но срокът там е 60 работни дни. Това са си 3 месеца, както и да го смяташ. Та, ще си почакаме.
Чашите от Шуменско още ги няма, но сигурно тези дни ще дойдат.
А от Инстаграм имам напоследък кърпа, потниче и мист за тяло. Едно бюстие вече го отписах, така и не ми го пратиха, ама няма да се занимавам. Само те си мислят, че си правят реклама.

# 1 256
  • Пловдив
  • Мнения: 6 650
Моята кърпа от Бургаско, спечелена на 25.05 вчера кацна при мен.
Тъничък микрофибър е, но ММ я хареса и ще я ползва Simple Smile

# 1 257
  • Сливен
  • Мнения: 4 246

Ееее,за сефте да "видя" и друг потребител от Сливен. Satisfied

# 1 258
  • Мнения: 3 894
Аз освен да се изгавря и да регистрирам ЦСКА-рите у дома за играта на чипса😀
Ако евентуално спечелят, няма да им кажа, какво са спечелили, но рискувам да бъда пребита с камъни и провесена през балкона😂

Кърпата на Бургаско последното, което е, е микрофибър, най-долен плюш!

# 1 259
  • Сливен
  • Мнения: 4 246
Пристигнаха и другите две награди от Инстаграм-плажна хавлия и престилка+шапка. И двете неща са от хубава материя,а престилката-попива като хавлия,когато реша да си избърша ръцете в нея.Не знам защо,но престилката е много по-жълт цвят,като лимоните.Явно от самата светлина,изглежда друг цвят.От Фейсбук-покривало за легло,води се "ориент"- готино е. Wink

Скрит текст:
 
Скрит текст:
 
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт