Кралски работи и клюки- юни 2022

  • 111 512
  • 2 132
  •   1
Отговори
# 2 085
  • Някъде там
  • Мнения: 16 201
И тази рокля и харесвам на Максима. Без аксесоарите.

# 2 086
  • Мнения: 39 587
Пак е с прическа Максима. Значи можело...

# 2 087
  • Някъде там
  • Мнения: 16 201
Градинско парти в Люксембург. Анри и Мария-Тереза канят около 300 гости на градинско парти като част от празненствата за  отминалия преди дни национален празник.
Страхотна атмосфера. Много красиви градини.Много ми харесва това че има и масички на които може да се седне.
Мария Тереза е с много красива рокля. Стефани също.




Много чаровна, Стефани.

# 2 088
  • Мнения: 5 007
На люксенбургците градините са страхотни. Само едно охладено бяло вино и аперитив им липсва Laughing

# 2 089
  • Някъде там
  • Мнения: 16 201
Тирамису май това в чашите е точно бяло вино ? 🙄


Страхотен клип на Мери и Бо Окснебьерг.
Такова спокойствие лъха от него. Мери е чудесен събеседник. Така спокойно и приятно говори и е толкова естествена сред природата, наслада за очите. Много приятно видео.
https://www.instagram.com/tv/CfYd-foAANC/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Скрит текст:
В един слънчев летен ден Нейно Кралско Височество  покани генералния секретар на Световния фонд за природа на WWF Бо Окснебьерг на разходка сред диви цветя и треви.Горичката е към резиденцията на двойката престолонаследник в замъка Фреденсборг.Като президент на Световния фонд за природа на WWF, Нейно кралско височество се ангажира да създаде по-добри условия за биоразнообразие, а принцесата е озеленила част на градината - в полза на пеперудите в градината и пчелите.
♥️ Страхотни снимки. Особено тази с кучето.


Последна редакция: ср, 29 юни 2022, 12:51 от daviz

# 2 090
  • София
  • Мнения: 10 030
Летисия домакинства среща на първите дами (НАТО) в Сеговия днес


Роклята е Laura Bernal, много ми харесва, но тези еспадрили...поне да бяха с нормална каишка.

# 2 091
  • Мнения: 5 754
Много ми харесва роклята на Летиси, но какво се е влюбила в тези еспадрили, само и развалят тоалетите.

# 2 092
  • Някъде там
  • Мнения: 16 201
Жестока е роклята на Летисия.
Много красиви точки и цвят.
Не помня коя дама видях с много хубаеи сандали на платформа.В пъти по добре ми стояха от тези грозни груби еспадрили. Ако се сетя ще сложа.
Днес и грима е страхотен.

# 2 093
  • Мнения: 3 174
Летисия е прекрасна жена, но напоследък нещо има проблем с позирането ли, с приемането на възрастта ли… не знам. Едни пренатегнати усмивки, гледане през рамо с изпъната шия, отметнати коси, протегнати ръце… По-спокойно де Simple Smile. Не си филмова звезда. Кралица - да, но малко като в някакъв филм позира.

# 2 094
  • София
  • Мнения: 7 957
Нашия президент, нали е той е там. Що не видях нито една снимка с него?

# 2 095
  • Някъде там
  • Мнения: 16 201
Нашия президент, нали е той е там. Що не видях нито една снимка с него?
 Върни се на предната страница и виж. Точно до Байдън се е изкиприл.

Ето

# 2 096
  • София
  • Мнения: 7 957
Така де ама на общата. Има ли самостоятелна снимка с кралското семейство и госпожа президентшата била ли е на срещата с дамите.

# 2 097
  • Някъде там
  • Мнения: 16 201
Не съм видяла с кралете, ако има ще пусна. Май всички се снимаха с тях.
Той е сам там.

Последна редакция: ср, 29 юни 2022, 14:16 от daviz

# 2 098
  • София
  • Мнения: 10 030
Още снимки от дейностите на дамите, посетили са Кралския дворец  La Granja de San Ildefonso, стъклената фабрика на Ла Гранха и музея Reina Sofia (където е изложена Герника на Пикасо)


Радев е там, но Деси къде е?

Полякинята от снощи, много приятен тоалет
Скрит текст:

# 2 099
  • Пловдив
  • Мнения: 40 887
Баба Джил пак е много цветна Simple Smile и с еспадрили...
А самотният мъж сред тия дами кой е?

Общи условия

Активация на акаунт