Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през юни

  • 88 842
  • 2 549
  •   1
Отговори
# 1 995
  • Мнения: 14 456
Специално за Кара Мия!



Добри, не съм далтонист, но когато показа шапката в тази тема, я видях черна. Чак в другата тема се светнах за реалния цвят. Ти така се беше захлупила с нея, сакън да не те видим... Bowtie

# 1 996
  • Мнения: 15 357
Добри,сребристо ,синьо,все тая.Готино е

# 1 997
  • Пловдив
  • Мнения: 44 703
Лейла, ще мине! Стискам палци!

Добре, супер е чантето! Браво на теб!

# 1 998
  • София
  • Мнения: 20 134
Кроте, задай тон за дърпане на плитки и съм на линия.

# 1 999
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 018
иииих начииииии, сто поста написах и чак тогава се показа поста на кроти. пусти форум, пуста краста...
Simple Smile кло, ако се покажа ще напуснете темата Wink страшна съм.

# 2 000
  • София
  • Мнения: 20 134
Айде, айде, видяхме те наскоро. Много си си арна даже.

# 2 001
  • Мнения: 7 157
Онзи ден Скъпия взел боза.Но като гледах съдържанието,баш като едно времешната,със захар,не с четири вида подсладители.И като се присетих за детството ,за неделните вечери,дето пО към нощи клонях,в които децата от махалата ходихме до близката баничарница,за така бленуваната вечеря -мазна баничка с боза.Леличките бяха много люти,че все нямаха стотинки да ни връщат,но това не помрачаваше щастието ни.И,като ми се дояде пак баничка,и започнах да пресмятам,кой ден да прегреша...Смятах,смятах,в петък с млечните да е,двойно да ми е щастието.И си чакам аз заветния ден,днес едвам преживях,че Ц чакам,и корема не спира да стържи,свят да ми се вие,абе ужас.И квооо,утре се оказа,че ми е денят,в който трябва да пия само гОла вОда 🙄.Не че ще е така,на зарзават пак ще да съм,обаче оная боза така издайнически да ми намига,че ще спра да отварям хладилника!

# 2 002
  • Мнения: 20 567
Ре, дай линк за този робот. Да си го сложа в списъка с желанията за Дядо Коледа, когато се падне някоя хубаво-финансова година.

# 2 003
  • София
  • Мнения: 20 134
Пратих ти на лична.

# 2 004
  • Мнения: 14 456
Ти пък, Ре, само Попи ли се размечта за робòта? Аз май се размечтах повече за финансово прилична година. Сега, когато балона на актуализацията на бюджета гръмна се оказа, че и аз, и МН ще духаме супата за актуализация на заплати. Те поне се организират по синдикална линия за протести следващата седмица. А ние и на синдикална дейност нямаме право. Гадост. Работно време удължиха, в услуга на гражданЯта, ама заплати йок.

Последна редакция: чт, 23 юни 2022, 21:34 от 🧡 Clo 🧡

# 2 005
  • Мнения: 5 056
Кроте, задай тон за дърпане на плитки и съм на линия.
Аф,така ме мързи вече и съм уморена на умиране.Та не съм за начало.Но,ако има някъде бой,се фърлям веднага и кауза и кот требе ще измисля.Първа сабя заставам!

# 2 006
  • София
  • Мнения: 20 134
Кроте, лъжеш. Луд умора нЕма 🤣. Въргал има по другите теми, тук не ща сериозен. Искам спор на тема магданоз или копър в салатата от зеле, или джоджен или чубрица на боба.
А най-гот, розов или индигов джин.

# 2 007
  • Пловдив
  • Мнения: 44 703
РозаФ Laughing

# 2 008
  • Мнения: 17 022
Рено, няма такъв спор. И двете дядо попе е положението с мерудиите.

# 2 009
  • Мнения: 2 631
Само аз ли слагам И Джоджен И Чубрица на боба ? Rolling Eyes

Уинд, направи ли водният тест? и който още взе пота:)

Общи условия

Активация на акаунт