имам страхотен курс по английски за малки деца

  • 11 345
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 255
...Курсовете са във вид на мини филмчета...

 newsm78 Не разбрах  newsm78
Файла един ли е? или са няколко малки, които общо са 700 мб?

# 16
  • Мнения: 2 270
това са 3 файла по 700мг /30 филмчета/+3 цветни книжки към тях

# 17
# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
А без торенти, моля? Ако няма друг начин - ще те замоля да ми ги врътнеш на 3 диска и копия на книжките и да ми ги пратиш, а аз ще ти пратя пари за разходите Grinning

# 19
  • Мнения: 134
тегляяяя...thanks

# 20
  • Мнения: 3 271
Сууупер! Много благодаря за линка!

# 21
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Millena, ще можеш ли след като ги изтеглиш да ги качиш на някой от сървърите, които си посочила?

# 22
  • Мнения: 3 271
Millena, ще можеш ли след като ги изтеглиш да ги качиш на някой от сървърите, които си посочила?

Разбира се, но там ограниченията са за 500МБ файл. Така че ще трябва да ги разделя на парчета, най-лесно е с нещо като WinRar/WinZip. Ако е ОК за вас, ще ги кача там без проблеми!
Лошото е, че не се свалят засега...

Последна редакция: пн, 27 ное 2006, 21:05 от Millena

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
от каква възраст се препоръчва

# 24
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
WinRar ме устройва чудесно.
Благодаря   bouquet

# 25
  • Мнения: 3 271
WinRar ме устройва чудесно.
Благодаря   bouquet

За нищо. Просто имай предвид, че няма да е скоро. Даунлоада върви доста зле  ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 816
Записвам се и аз.  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 006
Millena, ще можеш ли след като ги изтеглиш да ги качиш на някой от сървърите, които си посочила?

Бих искала и аз да попитам и помоля за същото!
Благодаря Peace

# 28
  • Мнения: 134
предназначени са от 1 до 10 годишни. ползвала съм подобни и са много ефетивни. а за азбуката и числата - идеална програма е kidgen. моята 3 год. щерка вече ги знае. това е безплатна, само я намирате с помощта на гугъл и готово.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 610
Millena,от торент портал ли ги дърпаш и ако да само трите неща ли?Щото и аз съм се закачила ,но незнам другите две части пише че са"dead torrents" и дали трябват.офф надявам се че ме разбра Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт