имам страхотен курс по английски за малки деца

  • 11 362
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 270
имам страхотен курс по английски за малки деца.Бих искала да го споделя с вас ,но незнам как точно става това.Файла е AVI формат около 700мб.

# 1
  • Мнения: 2 270
никой ли не знае,дайте идеи-няма да съжалявате.Курсовете са във вид на мини филмчета и стават за деца от1 до 10г.Моя син всеки ден ги гледа с голям интерес

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Имаме сървъри, които се виждат без проблеми и от България и от чужбина
Бих ги качила с удоволствие, но виждам, че си от Русе,
ако не намериш кой да ги качи там, може да намерим начин ги изпратиш на диск до София
Лично аз, бих ти била много благодарна

# 3
  • София
  • Мнения: 3 073
Ще следя с интерес развитието - къде ще се появи курса, защото от скоро съм си навила на пръста, че е време, даже крайно време Мишо да започва да учи езици!  Peace

# 4
  • Мнения: 1 568
имам страхотен курс по английски за малки деца.Бих искала да го споделя с вас ,но незнам как точно става това.Файла е AVI формат около 700мб.




Аз съм от Русе,искам за моят син!Може ли?Ако става пиши ми на лични!

# 5
# 6
  • Мнения: 6 206
Ани, наистина, качи ги някъде и дай адреса. Simple Smile

# 7
имам страхотен курс по английски за малки деца.Бих искала да го споделя с вас ,но незнам как точно става това.Файла е AVI формат около 700мб.

Здрасти,
Един възможен вариант е да се регистрираш в http://data.bg
Там ще можеш да качиш avi-то и след това напиши тук url адреса, от който ще можем да си го свалим.
10х.

# 8
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И аз го искааааам,моля  bouquet

# 9
  • Мнения: 5 255
Чакаме да ги споделиш с нас  Wink

# 10
  • Мнения: 2 270
проблема е точно в това,че незнам как да го кача.В  торента на Дата бг ми казват,че коефицента ми е малък и немога да качвам нищо,в останалите торенти също!!!!!!!!

# 11
  • Мнения: 284
Ще следя темата и аз искам този курс за дъщеря ми Praynig

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Искам и аз

# 13
# 14
  • Мнения: 3 271
Има разни свободни сървъри, но имат ограничения. Все пак, ако файла се разбие на 2 примерно, или се качи на по-голям сървър.

Ето някои:

http://www.megaupload.com/

http://www.yousendit.com/

# 15
  • Мнения: 5 255
...Курсовете са във вид на мини филмчета...

 newsm78 Не разбрах  newsm78
Файла един ли е? или са няколко малки, които общо са 700 мб?

# 16
  • Мнения: 2 270
това са 3 файла по 700мг /30 филмчета/+3 цветни книжки към тях

# 17
# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
А без торенти, моля? Ако няма друг начин - ще те замоля да ми ги врътнеш на 3 диска и копия на книжките и да ми ги пратиш, а аз ще ти пратя пари за разходите Grinning

# 19
  • Мнения: 134
тегляяяя...thanks

# 20
  • Мнения: 3 271
Сууупер! Много благодаря за линка!

# 21
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Millena, ще можеш ли след като ги изтеглиш да ги качиш на някой от сървърите, които си посочила?

# 22
  • Мнения: 3 271
Millena, ще можеш ли след като ги изтеглиш да ги качиш на някой от сървърите, които си посочила?

Разбира се, но там ограниченията са за 500МБ файл. Така че ще трябва да ги разделя на парчета, най-лесно е с нещо като WinRar/WinZip. Ако е ОК за вас, ще ги кача там без проблеми!
Лошото е, че не се свалят засега...

Последна редакция: пн, 27 ное 2006, 21:05 от Millena

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 2 472
от каква възраст се препоръчва

# 24
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
WinRar ме устройва чудесно.
Благодаря   bouquet

# 25
  • Мнения: 3 271
WinRar ме устройва чудесно.
Благодаря   bouquet

За нищо. Просто имай предвид, че няма да е скоро. Даунлоада върви доста зле  ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 816
Записвам се и аз.  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 006
Millena, ще можеш ли след като ги изтеглиш да ги качиш на някой от сървърите, които си посочила?

Бих искала и аз да попитам и помоля за същото!
Благодаря Peace

# 28
  • Мнения: 134
предназначени са от 1 до 10 годишни. ползвала съм подобни и са много ефетивни. а за азбуката и числата - идеална програма е kidgen. моята 3 год. щерка вече ги знае. това е безплатна, само я намирате с помощта на гугъл и готово.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 612
Millena,от торент портал ли ги дърпаш и ако да само трите неща ли?Щото и аз съм се закачила ,но незнам другите две части пише че са"dead torrents" и дали трябват.офф надявам се че ме разбра Embarassed

# 30
  • Мнения: 3 271
liani, другите са някакви къси, така че сигурно може и без тях. Поне се надявам

# 31
  • Мнения: 2 270
момичета пускам ви сиид и се надявам така  да стане по бързо

# 32
  • Мнения: 2 270
Millena кажи как точно ги качваш на тези сайтове,защото имам и други интересни неща но незнам как да ги кача

# 33
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Благодаря и аз - свалям в момента и бързичко върви. Сега ако някой ми каже как се сийдва Embarassed, че да е по-лесно за другите Thinking

# 34
  • Мнения: 2 270
след като изтеглиш файла не спираш програмата с помощта на която теглиш и не местиш файла от мястото където си го записала и така поне няколко дни докато има желаещи да теглят.Колкото повече сийдари /хора които вече са изтеглили файла/има толкова по бързо става тегленето

# 35
  • София
  • Мнения: 460
Аз също благодаря. Вече свалих първото филмче, дано за другите е по-бързо като има повече сиид. Другите две филмчета засега вървят доста бавничко, очакваното време е 1 ден.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 223
И аз благодаря  bouquet След като ги изтегля, мога да ги кача в Дата-та, ако все още има желаещи.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Ako може в Дата-та ще съм много благодарна   bouquet

# 38
  • Мнения: 809
И аз чакам в датата.
  bouquet

# 39
  • Мнения: 3 271
И аз благодаря  bouquet След като ги изтегля, мога да ги кача в Дата-та, ако все още има желаещи.

Щом можещ там - давай, ще е по-лесно за всички. Аз имам 1 цяло и част от 2-рото, оставих го да се сваля. Също сийдвам 1-вото.
Ако датата е ОК за всички, кажете да не качвам и аз.

Иначе е лесно там - просто ъплоад на файла, май искаше някаква регистрация, не помня  Embarassed

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 765
Да се запиша и аз. Май ще чакам за Дата-та, нещо с торентите не се получава при мен.

# 41
  • София
  • Мнения: 270
Аз ги тегля, но става бавно.

# 42
И аз ще съм балгодарна, ако можете да ги качите в Дата.бг моля!

# 43
  • София
  • Мнения: 1 223
Не мога да ги кача в Дата-та  Sad  На файл манипулатора ми дава едно червено хиксче в горния ляв ъгъл, или чашката на Джавата се върти известно време и пак нищо  Cry Явно пак има проблем с стор 2
А да ги качвам в торентите там - не виждам много смисъл  Rolling Eyes

P.S. Ще сидийдвам докато мога, ако някоя мама може, нека да ги ъплоудне някъде  Embarassed

# 44
  • Мнения: 1 364
И аз да се запиша. Ще следя темата с интерес.

# 45
  • Мнения: 504
Ани69,
Ако искаш можеш да направиш торент файла за дата.бг или линкос, да ми го пратиш по АйСиКю, аз да го кача и ти да дадеш сийда после.

# 46
Май по-бързо ще се справите с това:  Mr. Green
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=133508.0

# 47
  • Мнения: 2 270
НИЩО НЕ РАЗБРАХ.ОБЯСНИ МИ ПО ПОДРОБНО КАКВО ТОЧНО ТРЯБВА ДА НАПРАВЯ

# 48
  • Мнения: 5 255

Посетихме курса по метода на Хелен Доран - ДА, системата е добра  Peace , но колко майки биха си позволили да дадат 15 лв. за 30 мин. веднъж седмично newsm78 Rolling Eyes

 ani69 , благодарности за предоставените филмчета   bouquet
В момента ги сиидвам и ще ги оставя възможно най-дълго време  Wink

# 49
  • София
  • Мнения: 2 019
Аз ги изтеглих много бързо. Мартина страшно им се радва. Много по-хубави са от Телетъбисите. Благодаря  bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 460

ani69,
Благодаря още веднъж за филмчетата. Вече ги гледаме, много са хубави. Grinning

# 51
  • Мнения: 504
Първа част вече и в Линкос:
http://torrents.linkos.bg/details.php?id=67016

# 52
Как ги теглите толкова бързо?Аз от снощи съм сложила първата част и още нищо не се е изтеглило.

# 53
  • Мнения: 549
Много са хубави филмчетата - дребчо ги гледа като омагьосан - а той не гледа много тв (само на реклами се радва  Sick  #2gunfire ) Благодаря

# 54
  • Мнения: 504
Зависи от връзката на доставчика ти с чужбина. Ако е лоша тегли от българския тркер, при всички случаи ще е по- добра и ще става все по- добра когато се увеличават сийдърите.

# 55
  • Мнения: 332
Жалко.В Линкос ми искат регистрация.Но става много трудно постоянно ме отхвърля.

# 56
  • Мнения: 332
Успях.Вече имам акаунт.Дано да го изтегля сега.

# 57
  • Мнения: 5 255
Качих помощните книжки   Hug
Lippy and Messy
English for Kids Video and Book


# 58
  • Мнения: 504
Успях.Вече имам акаунт.Дано да го изтегля сега.
Ще успееш. Има ги и трите.

# 59
  • София
  • Мнения: 270
Гледахме едното вече. Много е сладко  Peace

# 60
  • София
  • Мнения: 18 679
Бясна съм...не мога да тегля торенти...Искам и аз тези филмчетаааа Cry

# 61
  • Мнения: 2 196
ani69 и Изида благодаря!  bouquet
Свалям ги от Линкос-а с 1058KB/s. smile3501

# 62
  • Мнения: 7 106
Бясна съм...не мога да тегля торенти...Искам и аз тези филмчетаааа Cry

Що да не можеш?
Изтегли си торент програма,  инсталирай я и тегли  Grinning.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 677
Здравейте,
Благодаря ти за линка в Линкоса.
belinda ето ти линка за торент клиент http://download.bitcomet.com/achive/BitComet_0.70_setup.exe  .

# 64
Това "Lippy and Messy" ли е? Детско от "Telewizja Polska", сега разбрах...

# 65
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Закачих се и аз, започвам да тегля
Ани69, голямо благодаря!

# 66
  • Мнения: 3 271
Наистина е доста бавно на моменти, но друг път върви добре. И аз сийдвам, дано всички успеем да си го смъкнем скоро

# 67
  • Мнения: 429
Благорадя и аз! Качвам, макар и бавничко  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 11 607
Явно този курс е хубава работа! Теди, би ли ме светнала по темата за свалянето на ЛС?

# 69
  • Мнения: 2 270
момичета ,ето ви още едни страхотни курсове за различни възрасти.Тези са във вид на мултимедийни програми и са направо невероятни.Все още не съм разбрала как да ги качвам,затова ги намирам в торенти,за да може и вие да си ги дръпнете
http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?p=680042

# 70
  • Мнения: 7 821
Момичета и аз ги свалям от международния торент.
Благодаря ви за линка и за сийда  Hug  bouquet  bouquet  bouquet  Hug!

# 71
  • Мнения: 410
Знам, че тук не е курс за компютроразбирачество, но...
отидох на това нещо наречено Торент
момичета ,ето ви още едни страхотни курсове за различни възрасти.Тези са във вид на мултимедийни програми и са направо невероятни.Все още не съм разбрала как да ги качвам,затова ги намирам в торенти,за да може и вие да си ги дръпнете
http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?p=680042

Регистрирах се, влязох, отидох там, където пише на чист англ. Download и нещо се даунлоадна за секунди. После иска да го отвори с някаква програма.
Някой да ми каже като за незнаеща...
Благодаря ви!

Аз ползвам англ. свободно и малкия повтаря все след мен, когато ме слуша или от телевизията. Даже шефа ми англичанин ме питаше дали му говоря на англииски вече...

# 72
  • Мнения: 7 821
Знам, че тук не е курс за компютроразбирачество, но...
отидох на това нещо наречено Торент
момичета ,ето ви още едни страхотни курсове за различни възрасти.Тези са във вид на мултимедийни програми и са направо невероятни.Все още не съм разбрала как да ги качвам,затова ги намирам в торенти,за да може и вие да си ги дръпнете
http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?p=680042

Регистрирах се, влязох, отидох там, където пише на чист англ. Download и нещо се даунлоадна за секунди. После иска да го отвори с някаква програма.
Някой да ми каже като за незнаеща...
Благодаря ви!

Аз ползвам англ. свободно и малкия повтаря все след мен, когато ме слуша или от телевизията. Даже шефа ми англичанин ме питаше дали му говоря на англииски вече...

Свалило ти е торент файлчето, него трябва да отвориш торент програма и тя ще ти свали самия файл който искаш (филм, песен, книга или каквото там искаш). Аз използвам тази програма и съм много доволна http://www.utorrent.com/ .

# 73
  • Мнения: 863
И аз се присъединявам към теглещите,засега става доста бързо,надявам се ,че скоро ще се изтегли ,за да ги разгледам

# 74
  • Мнения: 3 323
Тегля макар и бавничко - но съм на БТК нет. Моля да ми кажете и трите торента ли да тегля ? Те са 3 Х 700 мв приблизително.

# 75
  • Мнения: 3 271
Има ли все още нужда да качвам нещо по безплатните сървъри?

# 76
  • Мнения: 3 271
Моля да ми кажете и трите торента ли да тегля ? Те са 3 Х 700 мв приблизително.

Да, те са 3 отделни части 

# 77
  • Мнения: 3 323
Благодаря, ще сиидвам дълго!

# 78
  • Мнения: 1 361
Много благодаря, че споделихте тази изключително полезна информация!   bouquet  bouquet  bouquet

# 79
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Има ли все още нужда да качвам нещо по безплатните сървъри?

Да!

# 80
  • Мнения: 3 271
Има ли все още нужда да качвам нещо по безплатните сървъри?

Да!

Добре. Довечера накъсвам по 500МВ файлчета с РАР и започвам да ги качвам.

# 81
  • София
  • Мнения: 2 249
ani69, много ти благодаря  bouquet!

Някой успя ли да свали Tell Me More Kids?

# 82
  • Мнения: 5 255
Някой успя ли да свали Tell Me More Kids?

Пуснах го преди малко - добре върви - 3,71 GB e  Grinning

# 83
  • столицата
  • Мнения: 3 806
Момичета, а как можем да открием  филмчетата на английски с динозавърчетата Хокус и Лотус? Дават ги по ТВ 7 , продължават не повече от 5 мин всяко и са страхотни за малките, с песнички, включващи основни думи и фрази, но естествено на официалния сайт ги няма - все пак това е авторски метод за изучаване на чужди езици newsm78

# 84
  • София
  • Мнения: 460
Някой успя ли да свали Tell Me More Kids?

Пуснах го преди малко - добре върви - 3,71 GB e  Grinning

Здравейте!
Бихте ли казали от къде сваляте Tell Me More Kids?
Благодаря Simple Smile

# 85
  • София
  • Мнения: 2 249
Някой успя ли да свали Tell Me More Kids?

Пуснах го преди малко - добре върви - 3,71 GB e  Grinning

Здравейте!
Бихте ли казали от къде сваляте Tell Me More Kids?
Благодаря Simple Smile
От тук, след регистрация  Simple Smile: http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?p=680042

# 86
  • София
  • Мнения: 2 249
Някой успя ли да свали Tell Me More Kids?

Пуснах го преди малко - добре върви - 3,71 GB e  Grinning
Благодаря ти, явно проблемът е в моя телевизор.

# 87
  • София
  • Мнения: 460

От тук, след регистрация  Simple Smile: http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?p=680042
[/quote]

Благодаря ти много! Simple Smile

# 88
  • В офиса
  • Мнения: 4 027
Някой успя ли да свали Tell Me More Kids?

Пуснах го преди малко - добре върви - 3,71 GB e  Grinning
Благодаря ти, явно проблемът е в моя телевизор.

И аз го свалям в момента. На 1/3 съм. Ако продължаваш да имаш проблеми, мога да ти го запиша на диск и после по Деси да ти го изпратя.

# 89
  • София
  • Мнения: 3 816
Tell Me More Kids  някой може ли да го качи и него в Линкос? Praynig

# 90
  • Мнения: 2 270
момичета,ако някой не може да си ги изтегли,мога да ги запиша на дискове и да пратя на някой в София ,а вие помежду си да си ги презапишете.Ще пращам и в Пловдив на една мама и в Русе също.Така,че ако има нужда казвайте.А междувременно ще се опитам и филмчетата на Хокус и Лотус да намеря

# 91
  • Мнения: 332
Благодаря на Изида за помощта.Вече си изтеглих и трите части.Страхотни филмчета.

# 92
  • Мнения: 1 364
момичета,ако някой не може да си ги изтегли,мога да ги запиша на дискове и да пратя на някой в София ,а вие помежду си да си ги презапишете.Ще пращам и в Пловдив на една мама и в Русе също.Така,че ако има нужда казвайте.А междувременно ще се опитам и филмчетата на Хокус и Лотус да намеря


Аз не се справям с тегленето. Ще ти пиша на лични.

# 93
  • Мнения: 745
Включих се и аз към свалящите на курса по английски от Линкоса, при мене се сваля бързичко ми се струва. Grinning

# 94
  • Мнения: 155
Здравейте мами,и аз се включвам.Тегля от /torrents.linkos.bg и става доста бързо Hug
Но там е само Lippy and Messy 1 - Английски за деца,къде да търся другите две части....прочетох форума,но не ми стана много ясно Confused

# 95
  • Мнения: 332
В Линкоса ги има и трити части.Където е първата малко по-надолу пише втора и трета част.Наистина се свалят бързо.При мен е 150К

# 96
  • София
  • Мнения: 2 249
Някой успя ли да свали Tell Me More Kids?

Пуснах го преди малко - добре върви - 3,71 GB e  Grinning
Благодаря ти, явно проблемът е в моя телевизор.


И аз го свалям в момента. На 1/3 съм. Ако продължаваш да имаш проблеми, мога да ти го запиша на диск и после по Деси да ти го изпратя.

Благодаря ти много, Тинки Hug! Тръгна засега. Оказа се, че трябва да сменя нещо в мреж. настройки.

# 97
  • Мнения: 511
нещо немога да свалям торенти,веи с коя програма сваляте

# 98
  • Мнения: 5 255
нещо немога да свалям торенти,веи с коя програма сваляте

BitComet 0.70

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 2 472
как става това

# 100
  • Мнения: 663
И аз, свалям Lippy and Messy 1 от linkos Laughing

# 101
  • Мнения: 663
 свалям със 240 KB /s newsm44

# 102
  • Мнения: 984
с какво отваряте Tell Me More Kids, свалих го но нещо не мога да го стартирам

# 103
  • Мнения: 2 270
с какво отваряте Tell Me More Kids, свалих го но нещо не мога да го стартирам
ди
трябва да имаш програма за правене на виртуални дискове,например "alcohol 120%"с нейна помощ отваряш дисковете и те тръгват.В коментарите под торента е обяснено по подрабно

# 104
  • Мнения: 863
искам само да кажа,че на Ивко страшно му харесват филмчетата и ги гледа в захлас,страшно благодаря за тях  bouquet  bouquet  bouquet

# 105
  • Мнения: 75
здравйте момичета за съжаление не мога да се регистрирам в този линкос, след като си напи6а данните ми казва 4е не мога да бъда регистрирана. знаете ли защо ства така?и аз искам много да сваля тези филмчета.

# 106
  • Мнения: 2 270
здравйте момичета за съжаление не мога да се регистрирам в този линкос, след като си напи6а данните ми казва 4е не мога да бъда регистрирана. знаете ли защо ства така?и аз искам много да сваля тези филмчета.

изтегли ги тогава от международния торент

# 107
  • Мнения: 663
  Момичета,
 от къде свалихте Tell Me More Kids?

# 108
  • Мнения: 984
почети малко и назад точно на 5 стр. е написано 2 пъти

# 109
  • Мнения: 5 255
с какво отваряте Tell Me More Kids, свалих го но нещо не мога да го стартирам
ди
трябва да имаш програма за правене на виртуални дискове,например "alcohol 120%"с нейна помощ отваряш дисковете и те тръгват.В коментарите под торента е обяснено по подрабно

Или с DAEMON tools  Wink
Tell Me More Kids е за по-големи деца - от 4 до 12 г.  Wink

# 110
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
И аз искам да благодаря на ani69. На Мия много й харесаха филмчетата. Даже и малката се заглежда.

# 111
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Момичета, може ли да дадете линк, че от този на 5 стр не става. Тенкс!

# 112
  • Мнения: 984
с какво отваряте Tell Me More Kids, свалих го но нещо не мога да го стартирам
ди
трябва да имаш програма за правене на виртуални дискове,например "alcohol 120%"с нейна помощ отваряш дисковете и те тръгват.В коментарите под торента е обяснено по подрабно

Или с DAEMON tools  Wink
Tell Me More Kids е за по-големи деца - от 4 до 12 г.  Wink
вече го гледах много е интересно  Hug

# 113
  • Мнения: 984
Момичета, може ли да дадете линк, че от този на 5 стр не става. Тенкс!
по принцип е този, но нещо не става днес и аз не успях да вляза

# 114
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Жалко, друг начин няма ли?

# 115
  • Мнения: 479
Момичета, някоя от вас успя ли да свали Tell me more kids? При мен се свали. Но не тръгва - нито от реален, нито от виртуален диск. Ако някой е успял да свали и стартира програмата, моля, нека сподели!

Благодаря!  Hug

# 116
  • Мнения: 5 255
Момичета, някоя от вас успя ли да свали Tell me more kids? При мен се свали. Но не тръгва - нито от реален, нито от виртуален диск. Ако някой е успял да свали и стартира програмата, моля, нека сподели!

Благодаря!  Hug

Зареждам файла през Daemon... - по горе съм написала.
Тръгва без проблем  Grinning

# 117
  • София
  • Мнения: 18 679
Добре де...регистрирах се в линкоса, качих си торент-програма, всичко както си му е реда Mr. Green И сега първата част на филмчето ми излиза неактивна, не мога да я изтегля.Що тъй?

# 118
  • Мнения: 479
Момичета, някоя от вас успя ли да свали Tell me more kids? При мен се свали. Но не тръгва - нито от реален, нито от виртуален диск. Ако някой е успял да свали и стартира програмата, моля, нека сподели!

Благодаря!  Hug

Зареждам файла през Daemon... - по горе съм написала.
Тръгва без проблем  Grinning

Благодая!  bouquet Май само това не сме опитали. Ще докладвам дали става...

# 119
  • Мнения: 479
Момичета, някоя от вас успя ли да свали Tell me more kids? При мен се свали. Но не тръгва - нито от реален, нито от виртуален диск. Ако някой е успял да свали и стартира програмата, моля, нека сподели!

Благодаря!  Hug

Зареждам файла през Daemon... - по горе съм написала.
Тръгва без проблем  Grinning

 Grinning Стана!!! Всички са щастливи вече.
Много благодаря, мам@   bouquet  Hug

# 120
  • Мнения: 5 255
Grinning Стана!!! Всички са щастливи вече.
Много благодаря, мам@   bouquet  Hug

Браво - за това сме тук - да си помагаме  Hug

# 121
  • Мнения: 332
Ha Tell Me More Kids сложих да се тегли първата част от 4-6г.Ще видим дали ще изтегля нещо.Отчита ли трафик че е 3.71GB

# 122
  • София
  • Мнения: 1 654
Благодаря за хубавите филмчета Hug

# 123
имам страхотен курс по английски за малки деца.Бих искала да го споделя с вас ,но незнам как точно става това.Файла е AVI формат около 700мб.
ami 6te moze li po niakakv na4in i az da go imam tozi kurs po angliiski?

# 124
"TELL ME MORE KIDS" ЩЕ МОЖЕ ЛИ ДА ГО КАЧИТЕ в  Линкос или в Data?
Благодаря![/c :roll:olor]

# 125
  • Мнения: 705
ani69, благодаря  Grinning

# 126
  • Карлово
  • Мнения: 4 666
Наистина са хубави. По-лесни са от тези на Дисни Magic english и детето почти 7 години ги гледа с по-голям интерес, и повтаря, разбира се.

# 127
  • Мнения: 6 390
Може ли да сложите линковете в първия постинг, или някъде сега, темата много се е разширила, на коя стр. да ги търся  Blush

# 128
  • Мнения: 5 255
Може ли да сложите линковете в първия постинг, или някъде сега, темата много се е разширила, на коя стр. да ги търся  Blush

 Hug
 Arrow lippy and messy от руски торент.
 Arrow Lippy and Messy 1 - Английски за деца от Линкос.
 Arrow Lippy and Messy 2 - Английски за деца
 Arrow Lippy and Messy 3 - Английски за деца
 Arrow Tell Me More Kids от руски торент.

# 129
  • Мнения: 6 390
Може ли да сложите линковете в първия постинг, или някъде сега, темата много се е разширила, на коя стр. да ги търся  Blush

 Hug
 Arrow lippy and messy от руски торент.
 Arrow Lippy and Messy 1 - Английски за деца от Линкос.
 Arrow Lippy and Messy 2 - Английски за деца
 Arrow Lippy and Messy 3 - Английски за деца
 Arrow Tell Me More Kids от руски торент.


Голяяяяямооо благодаря  Party Hug

# 130
  • Мнения: 2 270
побут- за тези които не са си го изтеглили

# 131
  • Мнения: 216
Благодаря много. Страхотни са филмчетата. Само аз ли не можах да се справя с регистрацията в този руски торент? Някой ще може ли да го качи в българските торент сайтове, моля.

Общи условия

Активация на акаунт