имам страхотен курс по английски за малки деца

  • 11 396
  • 131
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 75
здравйте момичета за съжаление не мога да се регистрирам в този линкос, след като си напи6а данните ми казва 4е не мога да бъда регистрирана. знаете ли защо ства така?и аз искам много да сваля тези филмчета.

# 106
  • Мнения: 2 270
здравйте момичета за съжаление не мога да се регистрирам в този линкос, след като си напи6а данните ми казва 4е не мога да бъда регистрирана. знаете ли защо ства така?и аз искам много да сваля тези филмчета.

изтегли ги тогава от международния торент

# 107
  • Мнения: 663
  Момичета,
 от къде свалихте Tell Me More Kids?

# 108
  • Мнения: 984
почети малко и назад точно на 5 стр. е написано 2 пъти

# 109
  • Мнения: 5 255
с какво отваряте Tell Me More Kids, свалих го но нещо не мога да го стартирам
ди
трябва да имаш програма за правене на виртуални дискове,например "alcohol 120%"с нейна помощ отваряш дисковете и те тръгват.В коментарите под торента е обяснено по подрабно

Или с DAEMON tools  Wink
Tell Me More Kids е за по-големи деца - от 4 до 12 г.  Wink

# 110
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
И аз искам да благодаря на ani69. На Мия много й харесаха филмчетата. Даже и малката се заглежда.

# 111
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Момичета, може ли да дадете линк, че от този на 5 стр не става. Тенкс!

# 112
  • Мнения: 984
с какво отваряте Tell Me More Kids, свалих го но нещо не мога да го стартирам
ди
трябва да имаш програма за правене на виртуални дискове,например "alcohol 120%"с нейна помощ отваряш дисковете и те тръгват.В коментарите под торента е обяснено по подрабно

Или с DAEMON tools  Wink
Tell Me More Kids е за по-големи деца - от 4 до 12 г.  Wink
вече го гледах много е интересно  Hug

# 113
  • Мнения: 984
Момичета, може ли да дадете линк, че от този на 5 стр не става. Тенкс!
по принцип е този, но нещо не става днес и аз не успях да вляза

# 114
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Жалко, друг начин няма ли?

# 115
  • Мнения: 479
Момичета, някоя от вас успя ли да свали Tell me more kids? При мен се свали. Но не тръгва - нито от реален, нито от виртуален диск. Ако някой е успял да свали и стартира програмата, моля, нека сподели!

Благодаря!  Hug

# 116
  • Мнения: 5 255
Момичета, някоя от вас успя ли да свали Tell me more kids? При мен се свали. Но не тръгва - нито от реален, нито от виртуален диск. Ако някой е успял да свали и стартира програмата, моля, нека сподели!

Благодаря!  Hug

Зареждам файла през Daemon... - по горе съм написала.
Тръгва без проблем  Grinning

# 117
  • София
  • Мнения: 18 679
Добре де...регистрирах се в линкоса, качих си торент-програма, всичко както си му е реда Mr. Green И сега първата част на филмчето ми излиза неактивна, не мога да я изтегля.Що тъй?

# 118
  • Мнения: 479
Момичета, някоя от вас успя ли да свали Tell me more kids? При мен се свали. Но не тръгва - нито от реален, нито от виртуален диск. Ако някой е успял да свали и стартира програмата, моля, нека сподели!

Благодаря!  Hug

Зареждам файла през Daemon... - по горе съм написала.
Тръгва без проблем  Grinning

Благодая!  bouquet Май само това не сме опитали. Ще докладвам дали става...

# 119
  • Мнения: 479
Момичета, някоя от вас успя ли да свали Tell me more kids? При мен се свали. Но не тръгва - нито от реален, нито от виртуален диск. Ако някой е успял да свали и стартира програмата, моля, нека сподели!

Благодаря!  Hug

Зареждам файла през Daemon... - по горе съм написала.
Тръгва без проблем  Grinning

 Grinning Стана!!! Всички са щастливи вече.
Много благодаря, мам@   bouquet  Hug

Общи условия

Активация на акаунт