имам страхотен курс по английски за малки деца

  • 11 365
  • 131
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 270
момичета,ако някой не може да си ги изтегли,мога да ги запиша на дискове и да пратя на някой в София ,а вие помежду си да си ги презапишете.Ще пращам и в Пловдив на една мама и в Русе също.Така,че ако има нужда казвайте.А междувременно ще се опитам и филмчетата на Хокус и Лотус да намеря

# 91
  • Мнения: 332
Благодаря на Изида за помощта.Вече си изтеглих и трите части.Страхотни филмчета.

# 92
  • Мнения: 1 364
момичета,ако някой не може да си ги изтегли,мога да ги запиша на дискове и да пратя на някой в София ,а вие помежду си да си ги презапишете.Ще пращам и в Пловдив на една мама и в Русе също.Така,че ако има нужда казвайте.А междувременно ще се опитам и филмчетата на Хокус и Лотус да намеря


Аз не се справям с тегленето. Ще ти пиша на лични.

# 93
  • Мнения: 745
Включих се и аз към свалящите на курса по английски от Линкоса, при мене се сваля бързичко ми се струва. Grinning

# 94
  • Мнения: 155
Здравейте мами,и аз се включвам.Тегля от /torrents.linkos.bg и става доста бързо Hug
Но там е само Lippy and Messy 1 - Английски за деца,къде да търся другите две части....прочетох форума,но не ми стана много ясно Confused

# 95
  • Мнения: 332
В Линкоса ги има и трити части.Където е първата малко по-надолу пише втора и трета част.Наистина се свалят бързо.При мен е 150К

# 96
  • София
  • Мнения: 2 249
Някой успя ли да свали Tell Me More Kids?

Пуснах го преди малко - добре върви - 3,71 GB e  Grinning
Благодаря ти, явно проблемът е в моя телевизор.


И аз го свалям в момента. На 1/3 съм. Ако продължаваш да имаш проблеми, мога да ти го запиша на диск и после по Деси да ти го изпратя.

Благодаря ти много, Тинки Hug! Тръгна засега. Оказа се, че трябва да сменя нещо в мреж. настройки.

# 97
  • Мнения: 511
нещо немога да свалям торенти,веи с коя програма сваляте

# 98
  • Мнения: 5 255
нещо немога да свалям торенти,веи с коя програма сваляте

BitComet 0.70

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 2 472
как става това

# 100
  • Мнения: 663
И аз, свалям Lippy and Messy 1 от linkos Laughing

# 101
  • Мнения: 663
 свалям със 240 KB /s newsm44

# 102
  • Мнения: 984
с какво отваряте Tell Me More Kids, свалих го но нещо не мога да го стартирам

# 103
  • Мнения: 2 270
с какво отваряте Tell Me More Kids, свалих го но нещо не мога да го стартирам
ди
трябва да имаш програма за правене на виртуални дискове,например "alcohol 120%"с нейна помощ отваряш дисковете и те тръгват.В коментарите под торента е обяснено по подрабно

# 104
  • Мнения: 863
искам само да кажа,че на Ивко страшно му харесват филмчетата и ги гледа в захлас,страшно благодаря за тях  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт