Хапят ли децата ви?

  • 1 378
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Да, случва се, но рядко
.

# 16
малката е на 2 години и половина и хапе каката /7 г./, направо е като звяр. А понеже каката сега сменя зъби и е с "рядка ограда" отпред, обеща да й го върне при първа възможност... Wink

# 17
  • Мнения: 786
Никога не е, но затова пък него са го хапали ooooh!

# 18
  • Мнения: 3 740
Не, и никога не са хапали.

# 19
  • Мнения: 5 370
Не само, че хапе, ами миналата седмица отхапа парче по формата на устата си от коженото ми манто точно малко над китката. И сега парчето е залепено с минутни лепило, ако някой не вярва-мога да му го демонстирам  bowuu
П.С. В първия момент изпаднах в ужас, защото Стаси изплю някакво виолетово-мокро парче от устата си......и си помислих, че е нещо от самия него......докато разбера нанесената ми вреда. Mr. Green

# 20
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Имаше един период, около месец, малко след първия рожден ден. Отмина постепенно.

# 21
  • Мнения: 7 106
Не само, че хапе, ами миналата седмица отхапа парче по формата на устата си от коженото ми манто точно малко над китката. И сега парчето е залепено с минутни лепило, ако някой не вярва-мога да му го демонстирам  bowuu
П.С. В първия момент изпаднах в ужас, защото Стаси изплю някакво виолетово-мокро парче от устата си......и си помислих, че е нещо от самия него......докато разбера нанесената ми вреда. Mr. Green

Малеее, я ако те беше ръфнал за пръста .... ooooh!..не ми се мисли  Laughing.

# 22
  • Мнения: 1 449
Рядко, но се случва за съжаление... Не е агресивен, но ако лапне някакъв чарк(най-вече част от количките му- гума, колелце...) и се опиташ да го извадиш... Вчера се опитах  Twisted Evil Надявам се няма да прилича на сестра ми, която като малка няколко пъти ме е хапала до кръв. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 370
Не само, че хапе, ами миналата седмица отхапа парче по формата на устата си от коженото ми манто точно малко над китката. И сега парчето е залепено с минутни лепило, ако някой не вярва-мога да му го демонстирам  bowuu
П.С. В първия момент изпаднах в ужас, защото Стаси изплю някакво виолетово-мокро парче от устата си......и си помислих, че е нещо от самия него......докато разбера нанесената ми вреда. Mr. Green

Малеее, я ако те беше ръфнал за пръста .... ooooh!..не ми се мисли  Laughing.
Aми аз просто го премълчах случая, за да не ви шокирам.
Хапал ме е точно по пръста....до кръв.
К'о да ти разправям-мъШШка вяра. Crazy Party

# 24
  • Мнения: 252
и ние го имахме тоя период с баткото сега на манинкия му никнат зъби и хапи Thinking Rolling Eyes Shocked

# 25
  • Мнения: 58
Здравейте.
Моят син много хапеше, и много болеше #Crazy
Когато ме ухапе, започвах да викам: ти си пираня, изяде мамаааа, болиии!- а той се смееше.
Само като си отваряше устата да ме яде виках: помощ...пираня...-и още незахапал ме се започваше смях.
Така хапането поотмина, и сега само като му кажа: пираня!- идва да хапе, ама закачливо,
знаейки че си играем Grinning

# 26
  • Мнения: 929
Хапе - рядко и си мисля, че е без причина(поне аз не съм я открила). Хапе само мен и кръв ми е пускала, и незнам какво да правя.

# 27
  • Мнения: 1 327
и мойта хапе! даже в яслата ми се оплака сестрата, че е охапала до кръв едно момченце по пръстта... Иначе често хапе и баба ми ако и вземе някоя играчка и не и я дава. А мен си ме похапва редновно, когато и мия зъбите и се смее  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 440
Хапе - силно, често, когато е доволен, недоволен, уморен, весел... и хапе само мен smile3511 Опитвам да се справя с различни техники, но засега безуспешно... Дано да минава по-бързо, че иначе ще ми се наложи да излизам в болнични...

# 29
  • София
  • Мнения: 6 988
Хапе,по-точно подхапва ме.Отскоро има зъбчета и явно е решила,че трябва да ги използва и по друго предназначение  Rolling Eyes  Е,рядко се случва,само когато се е разиграла или ако не иска да я закачаме  Peace

Общи условия

Активация на акаунт