Спам тема(Калпазански Спам!) - от 01.06. до 30.06.22г.

  • 15 886
  • 598
  •   1
Отговори
# 360
  • Euskal Herria
  • Мнения: 30 071
откакто видях тази от клипа на шоколад окончателно нищо не аресвам в устава
Ще дочакаме ли деня, в който ще обявиш, че някой/нещо харесваш? Grinning

Хубав ден, спамъри!
Горещо, много горещо е тук. До следващата седмица все ще е така. Температурата  и влагата правят убийствена комбинация.

# 361
  • Мнения: X
намерих една песничка на Кайли Миноуг Simple Smile
много е хубава, според мен Simple Smile

Последна редакция: ср, 15 юни 2022, 12:44 от Анонимен

# 362
  • На Марс
  • Мнения: 8 841
Любимата ми песен на Кайли е "Милиони камиони" Simple Smile

# 363
  • Мнения: 10 326
Дядо й беше голям фен, ама не на пеенето

# 364
  • Мнения: 7 122
На работа съм, пък няма Интернет. Централен проблем някъф имат.Тъпо, щот ми връзват ръцете.  Ни моим изпълни и 1 рецепта. И заявките през телефона са бавни, мъ нема кък.
ДД! Изчетох въ. Grinning
Правих сладко понеделник по нощите. Ама как се размириса ... фкусноо





# 365
  • На Марс
  • Мнения: 8 841
Дядо й беше голям фен, ама не на пеенето

виждал съм я на живо, става ама е голяма тапа Simple Smile

# 366
  • Мнения: 17 646
откакто видях тази от клипа на шоколад окончателно нищо не аресвам в устава
Ще дочакаме ли деня, в който ще обявиш, че някой/нещо харесваш? Grinning

една песен на кайли миноуг харесвам ред блъдед вомън май се казваше но самата нея не. фифти фифти поне

# 367
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 864
Я, че се присетих. Да ви предупредя (гаси смешната дума), ако мога да ви спестя час и половина от живота и 20 лв за билет и пуканки (по-добре да ги изпием заедно:) - Не гледайте Подпалвачката, ако сте чели книгата! Пълно разочарование откъм сюжет, да не кажа, че съвпаденията са към 30 % между филма и романа. Няма такава съшита измишльотина. Едва ли скоро ще отида на кино пак. Твърде много плява.

П. П. Пънчака, нещо против ниските жени ли имаш? :Ф:

# 368
  • Мнения: 19 728
Защо бе? Свиленчо нали днес нас чака? Simple Smile
Мързеливо ми е на мен, но ще се събера, само още малко време ми трябва Grinning
Тъй ли се казва Холдънът? Grinning

# 369
  • Мнения: 26 111
СЛиВен секи път имам чувството, че е станал току-що от сън на третото пищене на алармата и не знае къде се намира.
Инак, има няколко песни дет ме кефят на Остава.

# 370
  • На Марс
  • Мнения: 8 841
Тъй ли се казва Холдънът? Grinning

Не беше ли Варадин Simple Smile

# 371
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 864
СЛиВен секи път имам чувството, че е станал току-що от сън на третото пищене на алармата и не знае къде се намира.
Инак, има няколко песни дет ме кефят на Остава.
100 %

# 372
  • Мнения: X

Инак, има няколко песни дет ме кефят на Остава.
Аз съм слушал една тяхна песен. Шоколад се казваше Simple Smile

# 373
  • На Марс
  • Мнения: 8 841
Соншонжмон Simple Smile

# 374
  • Мнения: 10 326
Каквито искате чувства и впечатления имайте, страхотен е на живо, развълнува ме, разрева ме, всичко. Много, много обичам Остава

Общи условия

Активация на акаунт