Модни консултации (Юни, 2022) - 67

  • 54 833
  • 855
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 509
Мишчица ,
Според мен е много свежа! Харесва ми! А коланът приемам като акцент (откроява се в този цвят, но по приятен начин).
Аз лично бих я носила като ежедневна - разходка, заведение за хапване, кафе...


П.п..ето същата пола с бяла блузка
Бялата блузка я слагам и с един панталон от Уайкики -  много широк, тънък, лежерен, и беше единствен 34 размер, много ми е приятен за жеги, макар и също да не е типичен модел за мен.

Последна редакция: пт, 03 юни 2022, 13:44 от Витаминче_

# 61
  • Мнения: 2 192
В този ред на мисли- Пинк, с какви дънки си на снимката с кафявите сандали? Интересно ми е да видя модела, че се поогледах в него, но не се вижда достатъчно и не зная, доколко правилно го визуализирам. Stuck Out Tongue Winking Eye
ТиЛи, дънките ги бях взела на щерката, но вече са мои, че и стягат в талията. GAP са, но какъв модел са ще кажа като се прибера.
Витаминче, полата е разкошна! И също толкова разкошно ти стои. И в черно, и в бяло, и с бели сникърси и сандали, на кафе и на работа бих се издокарала с нея! Sunglasses

Последна редакция: сб, 25 юни 2022, 15:36 от bubanka

# 62
  • Мнения: 1 645
Мишчица мнгоо ми харесва роклята, супер свежа. Бих я носила с удволствие.

Витаминче, и с бяло стои много добре. И комбинацията с панталона също. С едни бели кецове ще е супер.


Подсетихте ме и мен за един тънък летен широк панталон на големи цветя който много си го харесвам. Ще ви го покажа довечера. Simple Smile

# 63
  • Виена
  • Мнения: 934
Мишчица, Jake е собствена марка на Пик и Клопенбург, обикновено на ниска цена репликират дрехите на големите модни къщи, които също продават в Пик и Клопенбург, година или две по-късно от въвеждането на модела примерно от Босс и Джейк вадят същия модел

# 64
  • Мнения: 2 192
Мишчица, извинявай сега видях роклята!
Харесва ми и бих я носила навсякъде през лятото.

BadKarma, за теб
https://ingiliz.com/product/damski-obuvki-antoanet-burgundy

# 65
  • Мнения: 3 813
Хоп и от мен в юнското обсъждане! Agent, благодаря за темата! Simple Smile ☀🌺

За лятото предпочитам отворени ниски обувки, сандали основно. Харесва ми да си показвам стъпалата, обичам педикюри и да ходя по “боси” краченца. Ежедневието ми е спортно, не работя в офис. Официални поводи имам рядко. Най-носените ми летни сандали бяха едни бледо розови велурени сандали на Ecco. Интересното е, че бяха тип “туристически” (сигурно сте ужасени) 😃 Съчетаваха се ок с дънки, къси панталонки, по-спортни поли. Бяха най-удобните сандали за вървене и им навъртях хиляди километри за доста години, но накрая ме оставиха 😃

От миналото лято нося основно тези ниски сандали Бианки:



Стелката е много мекичка и при мен не набиват. Доста съм доволна, обмислям и други цветове.

Платформи нося и съм носила доста, но не са ми любимият избор. Все по някоя време стъпвам накриво Sad За това лято си взех тези. Лекички и с удобен свод:


Чехли не бях носила от години, ама нали сега е залято с тях, та взех тази, за да си ги съчетая с една чанта:


Имат ефекта на “набиване”, отделно шляпкащия ефект на чехлите не ми е любим. Този тип обувки май не са за мен.

Минавам на токчета. През годините съм си взимала доста за разни поводи, особено, когато водех активен нощен живот. Пазя разни, защото са обувани по 1-2 пъти. Ще покажа само някои от по-любимите.
Два чифта на Steve Madden:


Страшно неудобни за моя крак, а и определено не съм царицата на токчетата. Все пак съм ги зачетавала с доста неща за разни поводи. Мъка страшна, ама такова е 😃
Наскоро получих много хубава препоръка оттук и взех тези с нисък дебел ток, пак на Steve Madden:

Съвсем друга работа, много удобни и редовно си ги нося за по-елегантни.

Все пак нося и затворени понякога. Харесва ми как стоят гуменки изрязани като балеринки. Взех тази пролет 2 чифта, едни бюджетни от дайхман и едни lacoste. Разбира се, по-удобни са ми lacoste заради ortholite стелката.


След дълги колебнания все пак си взех и тези летни ботуши 😃

Все още не съм ги носила, но все пак прецених, че ще ми “потрябват” за разни бохо визии.

# 66
  • Мнения: 1 645
Ето го панталона. Обичам да го нося с бели кецове, комбинирам с потници в черно, нюд, бяло и си имам един мента специално за него. Много е лек и прохладен за лятото.

Скрит текст:

# 67
  • Мнения: 3 867
Мишчица, роклята е чудесна, десена е веднъж, само ръкава не ми харесва, но аз не харесвам и не нося такива паднали ръкави.

Витаминче_, полата ми харесва повече с черната блуза, а панталона с бялата.

Чехли с равен и среден ток не харесвам, шляпането като ходи човек ми е притеснително, не е шибуми /по едноименната книга/ 🙃

Имам само едни чехли, но те не шляпат Grinning

и имам перфектната чантичка за тях 😎

Панталона на DzhuliB е супер 🙂
имам такъв с друга шарка и го нося по същия начин

# 68
  • Русе
  • Мнения: 1 891
Много обичам сандали и бос крак. Миналото лято изкарах най-вече с един средно висок чифт сандали в светъл цвят и два чифта ниски сандали в червено и синьо. Ето такива

Ако не е напълно отворен сандала, предпочитам варианта отворени пръсти, затворена пета. Лятото в редки случаи слагам кецове. Крайно време е да извадя сандалите, досега карах на кецове и едни леки лоуфъри.
Витаминче и двете комбинации ми харесват.
Мишчица, хубава е роклята, носи си я.

# 69
  • Мнения: 194
Мишчица ,
Според мен е много свежа! Харесва ми! А коланът приемам като акцент (откроява се в този цвят, но по приятен начин).
Аз лично бих я носила като ежедневна - разходка, заведение за хапване, кафе...


П.п..ето същата пола с бяла блузка
Бялата блузка я слагам и с един панталон от Уайкики -  много широк, тънък, лежерен, и беше единствен 34 размер, много ми е приятен за жеги, макар и също да не е типичен модел за мен.


Страхотна е полата,може ли да ме ориентираш за размера.

# 70
  • Мнения: 4 509
Като поръчвах от сайта уж имаше опция s, m, l,   но аз я пробвах във физически магазин първо и всъщност е стандарт, без размер. На мен ми е една идея широк ластика.

Последна редакция: пт, 03 юни 2022, 15:32 от Витаминче_

# 71
  • Мнения: 2 774
Витаминче, чудна си, особено с черната блуза, а с бели кецове е супер съчетанието с полата.
Блузките са любим мой модел, поръчах си и чакам от Манго розова такава, май ще взема да поръчам и полата ти - в нея са съчетани любимите ми цветове.
Би ли измерила дължина на своята, мачка ли се материята?
По темата- вчера получих и веднага обух тези:
https://ccc.eu/bg/damski-modeli/obuvki/sandali/jenny-fairy-ws21167-01
Много съм доволна от качеството на обувките и комфорта им.
Много се чудя и за този панталон, цветовете ми допадат, но някак напоследък избягвам геометричен принт

Последна редакция: пт, 03 юни 2022, 14:47 от Mateah

# 72
  • Мнения: 2 447
Здравейте, моля за помощ. Дайте идеи за официално / не строго / облекло за ниска жена с къса коса - пъстоока и кастенява. Тънка талия и широк ханш. Чудесно е, ако има снимки. Благодаря.

# 73
  • Мнения: 4 509
Mateah,
Благодаря.
Ще я измеря довечера и ще пиша отново.

# 74
  • Мнения: 2 940
Здравейте, моля за помощ. Дайте идеи за официално / не строго / облекло за ниска жена с къса коса - пъстоока и кастенява. Тънка талия и широк ханш. Чудесно е, ако има снимки. Благодаря.
Така зададен въпросът ти ще провокира още десетки въпроси или отговори, които няма да са ти от никаква полза.
Хубаво е да уточниш повода, мястото, личният ти стил и предпочитания.
А що се отнася до снимката, за да улесниш момичета и да ти дадат адекватни и полезни съвети, би било добре да е твоя. Wink

Последна редакция: пт, 03 юни 2022, 21:58 от Sysly

Общи условия

Активация на акаунт