Екшън герой на годината

  • 2 092
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Дайте да дадем. Може и конкурс за красота да е. Аз по принцип не гласувам, но обичам да сменям реда в един добре настроен хор.  Laughing

# 16
  • Мнения: 1 878
Аз пък успях от раз и.............бутнах по едно рамо, но и аз съвсем не разбирам за какво иде реч в тия номинации - нещо им куца в обяснението, или пък е тайна  Joy

# 17
  • Мнения: 5 140
Гласувах сутринта от подписа на Лили.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 397
Добре де, ама обяснете ми кое му е Екшъна на благотворителността и въобще какво търсят ДБМ там. Любопитност ме обзе като мъничко дете. Wink
Всъщност въпросът ми е неправилен. Гледам и другите номинирани - въобще не вдявам!? За какво става въпрос точно? За какво ще гласувам?  ooooh!
Там са, защото превърнаха една идея в реалност, защото успяха да обединят толкова много хора за една добра кауза, защото подариха усмивки на толкова много  деца и интересно защо, никой не се интересува от цената на всичко това...
П.П. Гласуването е въпрос на личен избор!

# 19
  • Мнения: 4 195
Абе Росица и Мария си платиха да са в тая категория, нали градят имидж Mr. Green Mr. Green
Само да запитам - някой насила да е каран да гласува - който не разбира за какво иде реч, на който не са му симпатични, който си мисли, че тяхното не си е същински екшън - гласува за друг или не гласува въобще - елементарно......................
my_si Heart Eyes Роси знаеше за тази номинация отдавна, но не искаше да се огласява във форума, заради някои от горните постинги - очакваше ги, добър психолог е Mr. Green

# 20
  • Мнения: 863
Абе Росица и Мария си платиха да са в тая категория, нали градят имидж Mr. Green Mr. Green
Само да запитам - някой насила да е каран да гласува - който не разбира за какво иде реч, на който не са му симпатични, който си мисли, че тяхното не си е същински екшън - гласува за друг или не гласува въобще - елементарно......................
my_si Heart Eyes Роси знаеше за тази номинация отдавна, но не искаше да се огласява във форума, заради някои от горните постинги - очакваше ги, добър психолог е Mr. Green
newsm10 И аз гласувах за наште мацки!!!!Как за какво, екшъна е  на ниво Mr. Green

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Вярно, че това "екшън" обърква и навява други асоциации, но за мен ДБМ са герои.  Hug Най-големите.
Гласувах.   bouquet
П.П. Пък като спечелят, ще им изпея парчето на Деф Лепард.  Party

# 22
  • Мнения: 4 195
Вярно, че това "екшън" обърква и навява други асоциации, но за мен ДБМ са герои.  Hug Най-големите.
Гласувах.   bouquet
П.П. Пък като спечелят, ще им изпея парчето на Деф Лепард.  Party
кое тва парче newsm78 Heart Eyes
( ти от колко месеца си в 15 г. с. бе пиле Joy baby_neutral)

# 23
  • София
  • Мнения: 6 743
 Hug  bouquet Peace
Няма какво да кажа - одавна дадох своя вот  Hug

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Абе Росица и Мария си платиха да са в тая категория, нали градят имидж Mr. Green Mr. Green
Само да запитам - някой насила да е каран да гласува - който не разбира за какво иде реч, на който не са му симпатични, който си мисли, че тяхното не си е същински екшън - гласува за друг или не гласува въобще - елементарно......................
my_si Heart Eyes Роси знаеше за тази номинация отдавна, но не искаше да се огласява във форума, заради някои от горните постинги - очакваше ги, добър психолог е Mr. Green

Хех, аз съм дописала в предходния си постинг, че въпросът ми бе неправилен. Имам представа за работата на ДБМ, ако обичате, не съм критикувала, както явно си останала с впечатление. Грешно съм изтълкувана, развълнувах се по каква причина?  Sunglasses

И все още не съм разбрала, какво точно представлява номинацията и какво са имали предвид от телевизионният канал, но явно освен да се ожесточите и да мърморите за обикновена питанка, друго няма да получа. Пф, не е добре така.

...Сетих се нещо, което ще ми промени подписът. Алилуя!

# 25
  • София
  • Мнения: 5 605
И аз гласувах за тях!

# 26
  • Мнения: 4 195
не мърморя......аз обичам право куме в очи. И не се заяждам. Роси помоли да не казваме на никой особено тук за този сайт, щото и ние се чудихме в начало - как така екшън и бебета например. Оказва се - поне според мен, че идеята им е - Екшън - човек тръгнал с рогата и свършил нещо, борил се срещу нещо, в името на нещо и тн - от различни области - та за туй са лепнали и тях. А че работата ни е екшън - ми едно пътуване с Роси или мен до Трън и скоростите, с които се движим, начина , по който си тъпчем колите с багаж, начина , по който пукаме гуми, падат ни акумулаторите и тн си е чист екшън Crazy Crazy Peace
и се извинявам ако съм прозвучала грубо по горе  bouquet

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 818
  bouquet Задоволена съм вече. Благодарим!

# 28
  • Мнения: 2 353
  И аз гласувах - то тяхното си е наистина всекидневен екшън.

# 29
  • sofia
  • Мнения: 7 477
  И аз гласувах - то тяхното си е наистина всекидневен екшън.

може ли да се включа Praynig

номинацията е от журналисти и ПР агенции,повече не знам,но ми стана смешно като разбрах.

И това,че са ни включили се дължало на дейността ни ,както и на факта ,че не си седим в офиса а търчим като гламави.....Не са мои думите Simple Smile+че искали да избягат от вечните присъстващи по номинации за какво ли не Wink
както и да е,решили-номинирали ни.

До утре е срока,вечерта е събитието Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт