Промоции на книги - тема 14

  • 48 465
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 36 837
Аз сега нямах книгоразделител и се бях оплакала - все се надявах да се появи, дори да не е отбелязан в поръчката. Но пък съм доволна от тях.

# 61
  • Мнения: 10 442
В поръчката отпреди няколко дни и на мен не пратиха разделител, но в тази от днес са добавили. И са много бързи, вече е в разпределителен център, явно утре ще получавам пак.

# 62
  • Мнения: 11 828
Вероятно точно заради бързината, разбира се, това не ги оправдава! Особено, ако в количката присъства като подарък.

# 63
  • Мнения: 10 442
Не, в предната поръчка нямаше разделител- не фигурираше подарък, в новата са го добавили, ще видя какъв е като дойде.
Но пък с предната ме зарадваха, че дойде по-бързо един преордер.

Последна редакция: нд, 05 юни 2022, 17:50 от fenyx

# 64
  • Мнения: 3 061
Е, кажете за тия "Кучета..." де Wink Сега разбрах, че ще ми трябват 2 момичешки подаръка за 5 и 8 г., да съчетая...

# 65
  • София
  • Мнения: 6 154
Не успях да стигна до Панаира. Sad Болни дете, един куп задачи.... То по-добре, че щях да потроша сума ти пари, а нещо положително напоследък е яко затегнато. Мисля поне 1-2 д а поръчам от Озон да не съм съвсем капо. Единствената, която много много искам е Кървавата годеница.
Обикновено от панаирите взимам и доста детски книжки, но сега децата намазаха яко покрай 01.06 и рд на малкия (малко се пооляхме с вуйчо им). Simple Smile Трябва да ги снимам поне тях за другата тема.

# 66
  • Мнения: 10 746
Някой взе ли "Червените орхидеи на Шанхай"?
Имам интерес за размяна Simple Smile

# 67
  • Мнения: 1 517
Здравейте, благодаря за темата! Някъде ми мина, че Ориндж ще имат промоция, купи 4 плати 3...
Не, явно е старо Simple Smile

# 68
  • Мнения: 10 442
Не е старо, а е за детски книги:

Последна редакция: пн, 06 юни 2022, 22:46 от fenyx

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 7 016
Момичета от Бургас, в бившата книжарница Амадеус на Тройката (сега не знам как се казва) има -20% намаление на книгите на Пан до 15.06. Аз чакам да ни дадат списъците за лятно четене за да се възползвам ако мога.

# 70
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909

Цитат
Пролетният панаир пред НДК може и да приключи, но от днес до 12.06. стартираме Онлайн панаир на книгата на www.soft-press.com. 🎯 Там ви очаква любимото колело на късмета, което може да ви донесе до 25% отстъпка! 📚Така тези от вас, които не успяха да ни посетят, могат да се сдобият с любими и желани заглавия. За да има книги за цялото семейство!

# 71
  • Мнения: 6
Здравейте, не знам дали в този пост трябва да попитам, но дали някой има файл на трилогията " Мечокът и славеят", "Момичето и кулата" и " Зимата на вещицата" Relaxed

# 72
  • Мнения: 964
Здравейте, не знам дали в този пост трябва да попитам, но дали някой има файл на трилогията " Мечокът и славеят", "Момичето и кулата" и " Зимата на вещицата" Relaxed
Не е тук мястото на поста, но мога да ги изпратя, ако посочите мейл. Simple Smile

# 73
  • Мнения: 1 228
Моля споделете някаква интересна книжка за подарък на детенце на 2 години.

# 74
  • Мнения: 4 024
Моля споделете някаква интересна книжка за подарък на детенце на 2 години.
Някоя музикална със звуци за животните или колите (ако е момче), моето на 2г само от тях се впечатляваше. Конкретно някоя не мога да кажа ако ви интересува пишете ми да се разровя. Но зависи и от детето ако вече слуша дълги приказки изборът ще е друг.

Общи условия

Активация на акаунт