Мнения за бебешки дрешки Sinsay, Pepco и Kik

  • 2 894
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 789
Аз купувам дрехи основно от Lc waikiki. Суша в сушилня в хладното време и наистина нищо им няма. Лидъл също ползвам, а H & M често се раздърпват и реално от тях не съм толкова доволна, но пак купувам, защото има красиви модели. От Пепко е на късмет, бебешки не съм взимала, нямаше тогава, но детските имат инциденти.

Последна редакция: сб, 04 юни 2022, 13:08 от amonqk

# 16
  • Мнения: 580
За Лайкики съм съгласна. Аз много харесвам моделите на ХМ, но ги избягвах, когато дъщерите ми бяха бебета. Имах две пижамки (ромпъри). Бяха с Мини маус, едната беше червена. Пускаше много боя. Няколко пъти я киснах в леген с вода и накрая я изхвърлих. Бялата я носиха и двете ми дъщери, след това я подарих на моя приятелка. Още е като нова. И двете ползваме сушилни. Въпрос на късмет.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 913
Аз малката я бях облякла почти изцяло от GEORGE като новородена.
След това много купувам от Sinsay и от HM за нея- доволна съм и не ме е яд, като ги цапа и къса от тичане и игра ( на 1.9г е).

# 18
  • Мнения: 3 033
Ако търсите хубави за окото и приятни за кожата бебешки дрехи, то трябва да се пазарува от бг производители. За мен Рач и Тополино са номер 1 сред марките.
Останалите, че и английските не ми харесват.
Качествато е отразено в цената.
Продавачът знае какво ти продова - калпавото може и да се опита да го продаде скъпо, но хубавото евтино няма как да стане.

# 19
  • Мнения: 5 380
Може ли малко повече инфо за дрешките на  Sinsay?
Скоро отварят магазин и в нашия град инсе чудя дали да ги изчакам и да заредя гардероба на малкия за есен-зима с тях?
Гледам, че дрешките са от 100% памук.

За протокола, от раждането до годинката беше отгледан на 99% с дрешките на H&M. Откакто проходи и започна да дивее ми идват вече прекалено скъпи за късане. 😅
Сега, когато ходи и на ясла, масово купувам от Пепко, че да не ме е яд като дойде оцапан/скъсан/раздърпан и тнт.

# 20
  • Мнения: 538
Може ли малко повече инфо за дрешките на  Sinsay?
Скоро отварят магазин и в нашия град инсе чудя дали да ги изчакам и да заредя гардероба на малкия за есен-зима с тях?
Гледам, че дрешките са от 100% памук.

За протокола, от раждането до годинката беше отгледан на 99% с дрешките на H&M. Откакто проходи и започна да дивее ми идват вече прекалено скъпи за късане. 😅
Сега, когато ходи и на ясла, масово купувам от Пепко, че да не ме е яд като дойде оцапан/скъсан/раздърпан и тнт.
Аз съм доволна от съотношение цена-качество. Изгодни са, а на намаление направо са без пари. Не са ми се свивали в  сушилнята, докато на Пепко -да.

Общи условия

Активация на акаунт