Български или вносни детски дрешки?

  • 4 385
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 710
Определено не робувам на чуждите марки!И двете ми деца имат и български и вносни дрехи. Първото нещо с което може да ме грабне една дреха е външния и вид.Ако ми хареса гледам вече за качеството /плат и изпълнение на дрехата/.И за цената не на последно място!
Напоследък и българските фирми започнаха да докарват дрешките на външен вид,но определено има на какво още да се учат.А на тези,които са докарани цените приближават вносните.

# 16
  • Мнения: 55
Напоследък и българските фирми започнаха да докарват дрешките на външен вид,но определено има на какво още да се учат.А на тези,които са докарани цените приближават вносните.

което ни навежда на мисълта че цената на качествения продукт независимо от производителя е обоснована Simple Smile

# 17
  • Мнения: 7 723
Не знам точно какви са ви критериите за "български" и "вносни" Thinking
Знам, обаче , че една голяма част от "вносните" дрешки са made in Bulgaria Shocked

# 18
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не знам точно какви са ви критериите за "български" и "вносни" Thinking
Знам, обаче , че една голяма част от "вносните" дрешки са made in Bulgaria Shocked

То е ясно, но поне ишлеметата се правят по чужди модели и са доста по-изпипзни. На Бг-тата все нещо им липсва или е в повече. Въобще не държа на марката, но на външен вид рядко ме хващат нашите си неща. Не говоря за качеството, то може и да добро, ама.....

# 19
  • Мнения: 428
kUPUVAM vsqkakvi.Nqmam ni6to protiv oba4e bulgarskoto.Eto tova palto e bulgarsko i e strahotno popadenie spored men Grinning
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1626454

# 20
  • Мнения: 2 015
Момичета някой може ли да ми поръча дрешки, които аз ще Ви платя предварително, че не съм наясно с пазаруването от там?Ако някой му се занимава пък нека ми обясни подробно, че нищо не разбирам!Дайте и някой хубав сайт от който пазарувате.

# 21
  • Мнения: 2 039
Има много сладки неща. Можеш ли да ми кажеш как пазаруваш от там , изискват ли някаква специална карта, колко излиза доставката до тук, благодаря.
[/quote]

За съжаление нямат доставка до България и ползвам услугите на моя приятелка, която живее в Англия и идва в България много често.
[/quote]
Pola,влюбих се в дрешките  Flutter!И аз имам приятели в Англия,затова можеш ли да ми кажеш как точно става номера?Чрез кредитната карта на човека там ли,или може да му доставят до дома и плащането да е кеш?Предварително благодаря   bouquet

# 22
  • Мнения: 2 015
Оф, има страхотни неща!Дайте някой, който може да поръча вместо мен!Плащам предварително, че и за вас ще има Praynig.
Или дайте някой сайт, който има доставка и до България.

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 10:54 от mi6ka82

# 23
  • Мнения: 562
Има много сладки неща. Можеш ли да ми кажеш как пазаруваш от там , изискват ли някаква специална карта, колко излиза доставката до тук, благодаря.

Pola,влюбих се в дрешките  Flutter!И аз имам приятели в Англия,затова можеш ли да ми кажеш как точно става номера?Чрез кредитната карта на човека там ли,или може да му доставят до дома и плащането да е кеш?Предварително благодаря   bouquet
[/quote]

Като кликнеш на дрешката, която харесаш, тя се отваря, ти избираш долу вдясно какъв размер искаш и натискаш "add to bag" и така за всяка дреха. Всичко, което избереш, се оформя като таблица с пълно описание на дрехите в горния десен ъгъл на сайта - "view bag". После копираш таблицата и я препращаш на приятел, който пък я праща до Next и плаща с картата си. Дрешките се доставят до дома му като цената на доставката е 3.75 лири. Ти му плащаш като ти ги донесе. Така поръчвам аз. Ако имаш още въпроси, питай  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 903
Аз купувам дрехи основно на една българска фирма  - САЛИ. Дрехите им са много хубави и качествени. Тези печати отпред на блузките никога не са ми се лющили. Напоследък правят и много бродерии. А и цените им са много прилични.
Изпращали са ми и вносни дрешки от чужбина, но като качество не се различават много от тези, които аз купувам от България.

# 25
  • Мнения: 3 089
предпочитам вносните дрешки. връхните дрехи на детето обикновено са от странство. повечето са с логото на h&m, logg, baby club.
само бодита ми са български на ЕТ добри митев. цената е 3.30 - и като цена, и като качество, и като вид са супер сладурски - няма ваденки, лепенки и прочие други гадости, на смешни весели раета са - чудно попадение. продават се в магазин слънчице на к. величков.

# 26
  • Мнения: 101
majceto,можеш ли да  кажеш някакви координати от етикета на ЕТ ДОбри Митев?адрес или телефон Rolling Eyes Simple Smile

# 27
  • Мнения: 393
  Не робувам на определени марки-купувам това което ми хване окото,без значение българско или вносно.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
ами....вносните по-ми харесват сякаш  Rolling Eyes  Embarassed

# 29
  • Мнения: 3 457
Току-що ме провокирахте да проверя колко са бг дрешките ни - за съжаление се оказа, че са много малко и повечето са на Вис Виталис. А Азиз бебе турска фирма ли е?
да азиз е турска фирма на която са супер качествени нещата-има и по он-лайн магазините.До момента нямам едно некачествено тяхно парцалче,а трябва да кажа че 80% процента от дрехите на малкия са такива Peaceаз съм много ,много разочарована от бг дрехите и пазарувам твърдо само турски -азиз бебе,фуар,бейби и др.

Общи условия

Активация на акаунт