Смолянски дечица малки и големи, тичат към пързалки побелели

  • 12 002
  • 261
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 184
Честита Нова Година и от мен на всички.
Ади честит именник на патерици.
 Радвам се че всички, вие сте изкарали добре по празниците. Ние бяхме в болница. Малкия Митко направи пневмония  Sad. Влязохме в болницата на 22декември и ни изписаха миналия четвъртък. Така че тези празници за нас не бяха много весели, но пък важното е че вече е добре малкия.Фифундрела май сме се зясякли в болницата, но предполагам че вие сте били в детското отделение на 3тия етаж, а ние на 2рия в кърмаческото.

# 91
  • в баира
  • Мнения: 861
vilka: Много жалко, че по празниците сте били в болница, но някой път се налага. Важното е да сте вече здрави. Да, бяхме на 3-тия етаж от 22 до 27-ми декември.

# 92
  • Мнения: 288
Желая на всички дечица да оздравяват бързо!  newsm51

# 93
  • Мнения: 46
Честита Нова Година и от мен на всички.
Желая на всички ви много много здраве и много усмивки, и живот и здраве през лятото и аз да стана една от вас-смолянските мами с нах-хубавите бебета newsm51

# 94
  • Мнения: 288
Честита Нова Година и от мен на всички.
Желая на всички ви много много здраве и много усмивки, и живот и здраве през лятото и аз да стана една от вас-смолянските мами с нах-хубавите бебета newsm51

Дай боже! Само хубави емоции през следващата година  newsm51

# 95
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Здравейте, как сте сладурки  Simple Smile. Нещо се позагубихте  Naughty
Айде приятен слънчев ден  Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 649
мамчета, има ли сняг в Смолян? тук направо пролетни температури... днес бяха 15°  Rolling Eyes чудя се вече как да го обличам малкият....

# 97
  • в баира
  • Мнения: 861
мамчета, има ли сняг в Смолян?

Какво беше това "сняг"?  newsm78

# 98
  • Мнения: 288
Мопси, днес беше много топъл ден, на много места в БГ са измерени рекордни температури от порядъка на 20 градуса. Ненормално време!  newsm78
Изглежда, че не само аз ами и останалите смолянски мами сте доста ангажирани, че не ви остава време да пишете във форума. Аз съм доста ангажирана напоследък, че тази седмица даже в събота се наложи да работя и почивката в неделя изобщо не можах да я усетя. Много ми се насъбра, но се надявам до края на следващата седмица да свърши зора и ще взема малко въздух. Вие сигурно по хубавото време не изпускате да излезете навън, оф...завиждам ви  Thinking
Хубави емоции и до скоро   bouquet

# 99
  • Мнения: 288
ау....темичката ни отишла накрая на втора страница. Къде се губите момичета, как сте? На мен днес ми приключи една супер важна среща, която подготвях от месец, така че вече дишам по-свободно  Flutter
Вие сигурно по цял ден обикаляте на разходки с дечицата. А отразява ли ви се грипния период или сте от щастливците дето засега не са били поразени като нас  Blush

# 100
  • Мнения: 649
ади, и аз в момента имам доста работа... имах 2 изпита, сега чета за още един... а и с малкият се занимавам по цял ден- ходим на разходки, по детски площадки... да се измори добре, за да спи после  Peace

# 101
  • Мнения: 83
Здравейте! Нямам спомен  от кога не съм писала /както и спомен от кога не съм спала/, но ми се събра множко!! Баща ми оперираха, майка ми и предстои сърдечна операция на 06.02, а на всичкото отгоре Стафан хвана рубеола и сега си стоим вкъщи и си чешем пъпките!  CrazyАз започнах работа и сега неотърва да я оставя наново!!! Луднах бе!! Twisted Evil

# 102
  • Мнения: 288
Здравейте! Нямам спомен  от кога не съм писала /както и спомен от кога не съм спала/, но ми се събра множко!! Баща ми оперираха, майка ми и предстои сърдечна операция на 06.02, а на всичкото отгоре Стафан хвана рубеола и сега си стоим вкъщи и си чешем пъпките!  CrazyАз започнах работа и сега неотърва да я оставя наново!!! Луднах бе!! Twisted Evil
Ау...Снежи, тя при вас работата много натопорчена  Sad Пожелавам ви всичко да се оправи по-бързо и да забравите гадните моменти.
  bouquet
mopssy , силно ли се усети при вас урагана "Кирил" - оказа се, че ураганът е кръстен на българин-не знам дали разбрахте - германските метеорологични служби разрешавали да си купиш област с ниско или високо налягане и така някакви две момичета купили на баща си съответната област, от която се зародил "кирил" Simple Smile Голям майтап, а!

# 103
  • Мнения: 649
ади, това за Кирил го научих от сестра ми  Laughing тук не са споменавали...  при нас не го осетихме много, малко духаше и валеше, но не беше чак толкова страшно....

орел, дано да се оправяте бързо  Peace

# 104
  • София
  • Мнения: 2 530
Здравейте момичета. Много ви моля за информация. Вали ли сняг при вас.
От 05.02 имам резервация за Пампорово и живо ме интересува. Благодаря ви предварително   bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт