Смолянски дечица малки и големи, тичат към пързалки побелели

  • 11 962
  • 261
  •   1
Отговори
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Много ми хареса името на темата и затова реших, че никой няма да има против. Браво на  Ади Hug
За сериала, гледаме "Анатомията на Грей" обожавам го. Сега тегля 9-та серия и нямам търпение до излизането на субтитрите  Crazy
Готова съм за срещичка, обаче ако е в събота, че иначе няма мърдане от това Устово.
Ади много хубаво си направила, че си украсила коледно, аз мисля утре, докато татито ни е на работа за да може да го изненадаме  Wink Ванката сигурно се кефи на светещите коледни топки и гирлянди  Heart Eyes
Целувки на всички бебоци  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 28 ное 2006, 16:34 от Zuzi

# 1
  • Мнения: 1 240
здравейте и от нас в новата тема!

днес съм малко притеснена, защото ходихме на хирург с малката. палецът на дясното краченце от снощи е зачервен и днес сутринта положението беше още по-сериозно, съмнявах се да не е от нокътчето... докторът каза да слагаме само компреси за сега и ако до 2-3 дни не се оправи да ходим пак. дано всичко да е ОК!

иначе цял следобед бяхма навън, Гери поспа около час  Laughing /това иначе трудно става/. сега ще си играем, ще правим гимнастика и ще си говорим.

това е за сега от нас, до скоро и цунки на бебитата!

# 2
  • Мнения: 71
Хайде и аз да се включа  Laughing
Звездичка, мила има ли и друг сезон на "Анатомията на Грей"  newsm78. На мен също ми е много любим. Сега обаче съм на вълна "Бягство от затвора" и тегля 2 сезон. Ей,,,,голяма краста тези сериали  Crazy.
За срещата и аз съм навита, стига да съм разбрала првилно.
dew дано Гери се оправи и да не е нищо сериозно.
Звездичка, Тасето много пораснал бе  Hug
Туй то, отивам да пийна биричка  Joy
До скоро и целувки от нас със Стефчо, който в последно време спи много неспокойно вечер, а през деня категорично отказва  #Crazy

# 3
  • Мнения: 83
Здравейте смолянски бебоци и майки!  smile3501Браво АДИ за благозвучното име на темичката! Ако е хубаво времето в събота ще има ли срещичка? dew дано се оправите с Гери по-скоро и да е нещо безобидно. Как приемате предложението ми за малко коледно празненство. Нещо малко, скромно, но с духа на коледа. Май на всички ни харесва празника и ако искате да го отбележим - ще се нарекнем, че е заради децата!

# 4
  • Мнения: 83
Цитат
Туй то, отивам да пийна биричка 
Завиждам ти teedi - за бирата! Аз обожавам бира, но нещо килцата тръгнаха нагоре още преди да съм смъкнала тези от раждането и сега се ограничавам. Предимно трудно отказвам бира и сега хората около мен мислят, че съм болна rotfImbo

# 5
  • Мнения: 71
Ами да doh ще е много приятно, забавно и щуро  да направим коледно парти.   bigdance2Мами и бебоци.
Аз съм  newsm10

# 6
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Браво бе, разписахте се  Hug
Теди, има трети сезон на "Анатомията на Грей", сега е 9-ти епизод. Вярно, че сериалите са голяма краста. Илия си е  изтеглил втори сезон на "Бягство от затвора" и няма търпение да гледа епизодите. Ами душка бе, каква е тази биричка посред зима  Wink. И аз много обичам. Даваш ли на Стефчо по малко, Таско обожаваше лятото.
dew , дано да няма нещо сироизно и да й мине бързичко  Praynig Heart Eyes
За коледното парти съм ЗА. Давайте идеи къде и кога.
Приятен слънчев ден  Grinning
 

# 7
  • Мнения: 71
Няма лято, няма зима. Бири4ката на мен си ми върви целегодишно Simple Smile. И Стефчо се кефи на бирата. Обича обаче и мастичка. Преди няколко дни взел една бутилка, отворил я незнайно как /сигурно не сме я били затворили добре/ и .....пийнал. Нищо, че по-голямата част от мастиката беше по пода. Важна за него е била идеята да  пийне. Милото ми то голяма жажда беше после. Явно го е загоряла мастичката.
За коледното парти няма ли да е най-добре в някаква сладкарница, където децата да могат да играят на воля?

# 8
  • в баира
  • Мнения: 861
Еййййййй, голяма будала съм. Хем видях как ще е заглавието на новата тема, хем си блея в старата. Чак днес се сетих да потърся новата. Добре дошла teedi. Изведнъж много нови мами се появиха (не че е лошо). За събота, за среща, и аз съм съгласна. Дано пак не разбия количката някъде.  Laughing
Айде, чао от мен, отивам да се кипря, че моят мъж ще ме води на ресторант. Днес му е рожденния ден и ще го отбележим семейно, без дечурлига - за тях има баби.

# 9
  • в баира
  • Мнения: 861
А бе защо заглавието на темата завършва с "тичат към &#"?  newsm78

# 10
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Фифундрела
Честит ти рожденник, да ти е жив и здрав и много да се обичате   bouquet
Приятно празнуване

# 11
  • Мнения: 83
Ееее моят рожденик  е утре, но ще имаме гости.  ThinkingКаво ще кажете да го направим във Фантазия или Принца - там ще е добре и за децата.  PeaceСамо трябва да видим за кога. А за бирата - и моя Стефчо обича въпреки, че още е малък. Като види бутилка пощурява - цял на майка си. Crazy

# 12
  • Мнения: 83
Фифундрела как изкарахте празника? Надявам се приятно!!! За събота в колко и къде? Ако нямате предложения да го направим като миналия път - при слънчево време на Букси в 11?

# 13
  • в баира
  • Мнения: 861
Фифундрела как изкарахте празника? Надявам се приятно!!!

Ох, супер беше. Ходихме в "Родопски кът" и там ракийки, салатки, мезета....знаете как е. Децата бяха слушали бабите, само Стефка не е искала да ляга без нас. Чакаше ни като си прибрахме. Дори като тръгвахме я излъгахме, че отиваме на работа, защото иначе ревнува - как майка й и баща й ще излезнат на "дискотека" (тя така вика) без нея.

# 14
  • Мнения: 83
Ехоооооооооооооо. Къде сте??? Нещо за събота - ADY, ZUZI и другите включете се!!! Ady видя ли класацията за БАНДА на годината? Априлките водим класацията!

# 15
  • Мнения: 1 240
здравейте и от нас. много малко време остава за нет,а? в това хубаво време на никой не му се стои вътре   Nature Sunny

утре сме на консултация - да видим колко сме порастнали и да ни боцнат третата ДТК. ще ходим и до д-р Ставрев да видим как е пръстчето. според мен е по-добре, но той ще каже.

днес почти цял ден бяхме навънка, дано и утре е слънчево и топло.

хайде лека и до скоро.

# 16
  • Мнения: 71
Хаааа, много Стефчовци и Стефки  newsm62.

# 17
  • Мнения: 83
 
baloniЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН АДИ!!! ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ, ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ!!! baloni
baloni baloni baloni baloni baloni

# 18
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Какъв ден е днес  Thinking Embarassed

# 19
  • Мнения: 288
baloniЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН АДИ!!! ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ, ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ!!! baloni
baloni baloni baloni baloni baloni

Благодаря ви за вниманието - и вие да сте живи и здрави.  Heart Eyes

# 20
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Здравейте, мами от Родопите!
Първо, честит имен ден на Ади на патерица! Да те слушат много мъжете в къщи!
Нахълтвам така в темичката ви, за да ви попитам, има ли някой някакви координати на вили, къщи, семейни хотели в района ви, за празнуване на Нова година. От обявите по сайтовете всичко е заето, но една ваша мама ме посъветва да попитам тук. Благодаря за идеята, Фифундрела  bouquet Ще очаквам предложения на лични. Благодаря ви предварително Hug 
 

# 21
  • Мнения: 83
ЕХООООО. Много сте работливи!!! Няма никой - къде се покрихте! Да не сте направили нова темичка и аз да не знам???

# 22
  • Мнения: 184
Здравейте мамчета, в последно време съм много заета и отдавна не съм писала. Виждам че тук, живота си тече и вече сме на нова тема, чието заглавие е много сладурско.
Малкия Митко е добре и много ме слушка, храни се добре и качва килограмчета заедно с майка си. Май ще скоро няма да мога да отслабна, но някак си съм много спокойна, и като спра да кърмя ще му мисля.

# 23
  • Мнения: 288
Здравейте момичета,
да, много работим - напоследък важи в пълна степен за мен, за съжаление. Денят ми минава като миг. Ужас! Даже тая седмица в събота и неделя се наложи да работя. Та сега приключвам и реших малко да понапиша тук. Пък за четене по другите форуми - абсурд! Време няма! По-бързо да идват коледните празници, че да си почина малко.  cheers Почвам под ред  Laughing Вилка, добре дошла в отбора - може лятото да заформим една дружинка и да отслабваме дружно. Аз зимата си напълнявам по закон, така че до пролетта не мога да мисля да смъкна шкембето или дупето.  no Важното е сега да си кърмим дечицата и да растат спокойни - другото ще го оправим някак...някога!
микки... на лични  Peace
teedi welcome в екипа на смолянските мами. Надявам се скоро да се видим!
dew какво стана с пръстчето душа! Дано всичко да е наред и повече да няма такива притеснения   love001 ...и една   love001 за малката Гери
Зузи, ти къде се губиш бе мила. Аз мислех, че в събота сте се виждали на срещичка и много съжалих, че не можах да дойда, но Фифундрелката ме светна, че не съм изпуснала. Айде, дано се поосвободя тая седмица и да е хубаво времето, пък може да спретнеме една уговорка, че да се запознаем с новата мама  newsm51

Ами това е от мен...Сега отивам да  1ironing hang и food002, че иначе мъжо ще ме  fight

Целувки и до скоро. А...щях да забравя - днес Ванката прави 8 месеца и освен това вече казва  mamma, така че пийнете по едно виртуално от нас.  cheers

# 24
  • в баира
  • Мнения: 861
Хайде, всеки да си спомни какво е писал и да го пусне нановно!  smile3532 smile3532 smile3532

# 25
  • Мнения: 288
Хайде, всеки да си спомни какво е писал и да го пусне нановно!  smile3532 smile3532 smile3532
Как се случи тая случка, че ни изчезнаха постингите!  newsm78

# 26
  • в баира
  • Мнения: 861
Ето как.

# 27
  • Мнения: 649
здравейте, мацки!
аз вече съвсем го закъсах с времето   Cry направо не мога да седна пред компа да  си поприказвам с вас...  тук покрай коледа са големи приготовления, гости, сладки, украси.... пък и малкият вече расте и иска да си играя с него по цял ден. Иначе е много сладък- носи ми играчките и ме дърпа за ръката да ходя с него  Laughing обаче само да седна някъде и веднага идва да ми се качва на скута... така че се гответе от рано / тези, на които са им още по-малки сладурите  Joy
целувки от нас  hug

# 28
  • Мнения: 208
Мили мами от Родопите,
Може ли някой да ме насочи към уютна вила в Момчиловци и околността.
Иска ми се през ваканцията да идем на ски там и тъй като миналата зима бяхме в Чепеларе, сега искаме да разнообразим. Къде бихте ме посъветвали да отседна? (може и на ЛС).

# 29
  • Мнения: 71
http://www.journey.bg/hotels/hotels.php?city=2002
Ето rozov_pinko хотели в Момчиловци и инфо за тях.
Хайде дерзай  Peace

# 30
  • Мнения: 288
Мили мами от Родопите,
Може ли някой да ме насочи към уютна вила в Момчиловци и околността.
Иска ми се през ваканцията да идем на ски там и тъй като миналата зима бяхме в Чепеларе, сега искаме да разнообразим. Къде бихте ме посъветвали да отседна? (може и на ЛС).

Идеята - супер, но ми се струва, че вече няма да намерите места Sad
Хайде мами, ще се събираме ли на коледно парти? Аз предлагам на 16 в събота в 11. 00 часа във Фантазия - пишете кой е "ЗА"
  bigdance2

# 31
  • в баира
  • Мнения: 861
ЗА

# 32
  • Мнения: 288
Мили мами от Родопите,
Може ли някой да ме насочи към уютна вила в Момчиловци и околността.
Иска ми се през ваканцията да идем на ски там и тъй като миналата зима бяхме в Чепеларе, сега искаме да разнообразим. Къде бихте ме посъветвали да отседна? (може и на ЛС).

Идеята - супер, но ми се струва, че вече няма да намерите места Sad

А, извинявай! Аз се обърках, че става дума за празниците  Laughing за ваканцията сигурно ще има места.

# 33
# 34
  • Мнения: 71
Ъм, чиии кък. ЗА - много ясно  newsm68

# 35
  • Мнения: 288
Ъм, чиии кък. ЗА - много ясно  newsm68
Само така!   bigdance2

# 36
  • Мнения: 83
отивам да запазя залата. уговорката нали е от миналата седмица!

# 37
# 38
  • Мнения: 46
Здравейте смолянски мами,как сте?
Аз много отдавана не съм писала,но гледам редовно да ви чета Blushи много ви се радвам.
Ние вече 2-3 месеца на сме се връщали в смолян и доста ни липсва,но сега по празниците ще наваксаме отсъствието.
Коремчето ми вече започва помалко да пораства и дрехите по-малко ми отесняват,искам да ви питам има ли кякъде в смолян магазин за дрехи за бременни мами?
Пожелавам ви весели празници и много хубави емоции  bouquet

# 39
  • Мнения: 83
Цитат
скам да ви питам има ли кякъде в смолян магазин за дрехи за бременни мами?
  има само на едно място и е слаб избора. Намира се на улицата м/у Дома на учителя и сградата на полицията в посока - бившето училище по туризъм в дясно - викат му новото Сосари - една нова и красива сграда. Ако имаш от къде другаде да си ги купиш, направиго - избора е малък и скъп! Thinking

# 40
  • Мнения: 46
orell благодаря за отговора  bouquet,ще отида да  видя какво предлагат,може нещо все пак да си харесам.Апък ако не,винаги мога да си купя от софия,където има доста предлагане

# 41
  • Мнения: 71
Като за Смолян магазина си е направо супер. Дрехите за бременни по принцип са си скъпи. Аз лично доста дрехи харесах там. Нищо, че не съм бременна. Магазина беше факт малко след, като родих Simple Smile

# 42
# 43
  • Мнения: 83
Фуфундрела голяма си бързачка -ама как съм се намусила - хич не съм фотогенична - ЩЕ ГЛЕДАМЕ ДЕЧИЦАТА!!!

# 44
  • Мнения: 288

Браво! Много сте хубави - и вие и дечицата!  smile3521

# 45
  • Мнения: X
Много сте сладки момичета, a дечицата са големи сладури! Фуфундрела, благодаря за линка, явно добре сте си изкарали.
Маргарита, Райнето голяма госпожица станала. Да си я запазим за снаха, а?

# 46
  • Мнения: 138
Здравейте на всички, ние вече сме в Пловдив. Радвам се, че вчера се запознах и с останалите от Смолянската тема  Hug.
Ей, Мишенце, равесели ме, нашата мома беше много срамежлива и сериозна, а вкъщи нe спира да приказва. Помислете си пак  Joy .
Вие как сте с двамата сладури? Предполагам ,че за празниците тази година няма да си идвате, нали? Ще чакаме лятната среща с вас.

Последна редакция: нд, 17 дек 2006, 19:11 от magratea

# 47
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Браво на  Фифундрела , снимките са страхотни  Hug
Ади, определено ни липсваше, но за следващи срещи се надявам да се включиш  Simple Smile
magratea , дъщеричката ти наистина е много красива. Има много нежви черти  Flutter. Сигурно ще има голяма борба за нея от страна на момковците  Wink
Приятна вечер от нас  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 71
Фифундрелка що не каза да се обърнем и да кажем зелеееее  newsm47. Ся само гръб  blahblah blahblah.
Ай до скоро  smile3502 и   Kiss

# 49
  • Мнения: 649
 момичета, ма мноу сте убави! пу-пу-пу..  Mr. Green Пък дечицата са едни сладури  Hug Ей, завиждам ви за срещичките!
аз ако не влезна тези дни в нета, че много работа ми се е събрала, да ви пожелая от сега весели празници!
Ади, да целунеш малкият от мен!
Мишенце, вие как сте? Бобо свикна ли с бебчето? И ти да ги целунеш... и се надявам да се засечем тази година в Смолян!

# 50
  • Мнения: 83
Момичета, как сте? Подготвяте ли се за празниците? Нещо хич ви няма на линия! Май подготовката е в разгара си!? santa2 santa2 santa2

# 51
  • Мнения: 288
Здравейте, мами! М...да, май всички са в трескава подготовка за празниците  Party Аз днес сутринта направих някои последни покупки и вече съм готова  Laughing Дядо Коледа може да идва спокойно  Laughing, а иначе пързалките наистина вече са на път да побелеят, ама май пак ще е за кратко  Rolling Eyes
Я кажете какво ще донесе дядо Коледа на вашите малчугани, честно казано аз на моя още не знам  Laughing Дядо Коледа още се чуди и нищо не може да измисли по въпроса  #2gunfire
 Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 83
Здрасти Ади! И ние се вълнуваме от предстоящите празници, но още не сме се подготвили! Почти през ден пътуваме към Пловдив по работа и все нещичко харесваме за Стефанчо! Ето какво му купихме http://www.snimka.bg/album.php?album_id=76293&photo=10  -музикална кутийка, с гласове на животни и много шарена. То е само част от подаръците му. Аз мисля, че ти казвах за тази кутия - може и да не съм вече изключвам! Избрала съм му играчки - животни, куче което лае, жаба която крякя, крава която мучи и разни такива дребни нешица развиващи различни рецептори на мозъчето му. А пък му са и интересни. Всички подаръци съм скрила и на Коледа ще го пусна под елхата да си ги изрови и да усети /надали ще запомни, но ние със сигурност/ коледното настроение. Ако ти харесва това нещо, утре пътувам отново за Пловдив и може да ти го купя - 17 и нещо струваше. Извинявам се за лошото качество на снимката - малко е тъмничко в къщи! Целувки на Ванко!!!

# 53
  • Мнения: 83
Ади току-що ми казаха, че тази музикална кутия е имало и в "Детски свят".

# 54
  • Мнения: 288
Ади току-що ми казаха, че тази музикална кутия е имало и в "Детски свят".
blagodarja ti Snegi - az veche vzeh neshto podobno ot Detski svjat - podobna kutija - kub, kato ot vsichkite mu strani ima razlichna igra i- mnogo e interesno i mislaj che shte mu e zabavno na Ivanko. utre shte vidim Simple Smile
Veselo posreshtane na Koleda na vsichki vas i mnogo podaryci i usmivki za dechicata Simple Smile

# 55
  • Мнения: 83
ЧЕСТИТА КОЛЕДА! ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ИМЕННИЦИТЕ!


МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ И УСМИВКИ!

 santa2  madnoel santa2  madnoel santa2  madnoel santa2  madnoel

 Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman

# 56
  • Мнения: 288
Честита Коледа! Желая ви здраве, щастие и много късмет през новата година!

http://www.icq.com/specials/christmas_2006/

# 57
  • Мнения: 649
честита коледа! тя мина, но дано да сте си изкарали весело...

Добър старт в новата година! Много здраве и щастие!

 santa2 santa2 santa2 santa2

# 58
  • Мнения: 83
Teedy и Фуфундрела, ЧЕСТИТИ ИМЕННИЦИ!!!
ОСТАНАЛИТЕ АКО И ТЕ ПРАЗНУВАТ - ЧЕСТИТО!!!
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!

# 59
  • Мнения: 138
Честита Коледа и весело посрещане на Новата година на всички!  Nature Snowman



Ани, Честит 4-ти рожден ден и имен ден на Стефка!
  smile3510
Да е жива и здрава, много радост и щастие вкъщи, весло детско парти.
   party023  baloni   happy bd

# 60
  • Мнения: 138
ОРЕЛ, Teedy, честити именици - да са ви живи и здрави Стефчовците.   Two Hearts  baloni  Two Hearts

Много хубави мигове с малчовците и семейно щастие.

# 61
  • Мнения: 83
Ама Стефито имала и рожден ден?

Да ти е жива и здрава рожденичката Ани!

 newsm51 newsm51 newsm51

# 62
  • в баира
  • Мнения: 861
Много ви благодаря за пожеланията! Двете със Стефка тъкмо се прибрахме от болницата - от миналата сряда тя получи алергия (от тортата за празника на Дядо Коледа) и в петък постъпихме в болница.  За щастие, тя се оправи след системите и днес ни изписаха. Празника за рожденния й ден го отложихме за утре.

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА СТЕФЧОВЦИТЕ НА ORELL  И TEEDY!!! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!
[/size][/color]

# 63
  • Мнения: 83
На нас се оказа, че спазъма вчера сутринта сме си го предизвикали ние Weary с мастиката, която ни посъветваха да го намажем - не правете тая грешка. smile3513 Сега ще ядем антибиотик до събота. smile3515

# 64
  • Мнения: 288
Честит празник на всички, които имат повод да празнуват днес!


 newsm67 smile3525 newsm67 smile3525 newsm67 smile3525 newsm67

Желаем много здраве, щастие и хиляди усмивки и всички болнички да се оправят за новогодишното празнуване!
 Heart Eyes

# 65
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Честит празник на имениците и рожденниците  Heart Eyes желая ви много здраве и весело празнуване
  bouquet  bouquet  bouquet

Ани, защо така с тази торта, разрба ли се от какво точно е алергична. Милото сигурно е било гадно, добре че вече сте здрави  исте вкъщи.
Orell, гадна работа с тази мастика, обаче не мога да разбера как така от мазане на венци  Shocked аз никога не съм правила това, но знам, че доста майки мажат зъбките и не е имало проблеми. Вие колко пъти намазахте и в какво количество  Shocked
Целувки на всички всички бебоци  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 83
Zuzi не съм мазала венците, а гръбчето и гърдичките - никога повече smile3513

# 67
  • Мнения: 138
И аз не се доверявам на някои бабешки съвети, гърдичките и гръбчето съм мазала с PULMEX Baby кремче, има го в аптеките.

# 68
  • Мнения: 649
orell, много неприятно... дано бързо да се оправите и да забравите....
аз на бабешки съвети по принцип не се доверявам  Twisted Evil

малкият с един от подаръците...

Последна редакция: ср, 27 дек 2006, 22:05 от mopssy

# 69
  • Мнения: 288
малкият с един от подаръците...

Мопси, малкия е станал голяяяям сладур! Много се е изменил, вече изглежда като голямо момченце Специални целувки от нас с Ванката и се надявам скоро да се видим Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 71
Благорадско за пожеланията. Joy

# 71
  • в баира
  • Мнения: 861
Здравейте и от мен.
Стефкиния рожден и имен ден го празнувахме вчера (28.12), тъй като на Стефановден до обяд си бяхме още в болницата. Но вчера събрахме приятелчетата й от махалата, с мамите естествено, и успях да щракна 3-4 снимки.
Ето тук.

# 72
  • Мнения: 83
Големи са сладури!! На това момченце по средата с надписа на блузата му съм била учителка по туризъм. Нали учи в 6-то? Thinking

# 73
  • в баира
  • Мнения: 861
Големи са сладури!! На това момченце по средата с надписа на блузата му съм била учителка по туризъм. Нали учи в 6-то? Thinking

Да, Иван.

# 74
  • Мнения: 83
И той е голям сладур. Сега като се загледам и на момичето до него - май са в един клас.

# 75
  • Мнения: 288
И той е голям сладур. Сега като се загледам и на момичето до него - май са в един клас.
и естествено Стефчето пак е най-големия сладур на купона!  Heart Eyes

# 76
# 77
  • Мнения: 83
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!

САМО ЩЕ ПОЖЕЛАЯ ВСИЧКО НАЙ-................ /ХУБАВО - РАЗБИРА СЕ/!!!!

# 78
  • Мнения: 649
Честита нова година! Само весели и щастливи моменти да ви носи, момичета! И само усмивки на дечицата!

# 79
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Честита нова година, живи и здрави и мноооооого любов през тази година
  Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 288
Честита Нова Година и от нас с Ванката! Бъдете здрави, много щастие и късмет през новата 2007 година!  

Кажете сега как изкарахте купона. Ние си бяхме вкъщи, домашна обстановка, но имахме гости - кумовете и моите две бивши съквартирантки от София. Беше весело и доста шумничко. Ванката, естествено пребиваваше през почти цялата вечер на по-спокойно място - при баба си, на три етажа под нас  Laughing, но аз си прескачах чат-пат да си го видя и да си го вземам, така че все едно, че пак си беше при нас. На първи реанимация, за непиещите алкохол - почивка цял ден и така...лошото е, че утре пак сме на работа... Sad , но както обича да казва един мой стар приятел ..."лошото на хубавото и хубавото на лошото е, че свършват".
Лека нощ и до скоро, Европейци!  Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 71
И ние домашна обстановка /цялата къща/. Много весело беше. Стефан за мое голямо у4удване не се събуди. Сигурно се е досетило милото, 4е трябва да мирува  Laughing. После. след 12 ходихме на площада. Еййййй, много хора беее. 4ак неможах да повярвам. Претъпкано бе6е. И мнооого заря. Абе весело.

# 82
  • в баира
  • Мнения: 861
Честита Нова Година и от мен!

Ние бяхме в едно махленско заведение няколко семейства. Марио беше заточен при баба си, а Стефка с нас. Цяла вечер щурееше с другите деца. В 0.00 ч. взривихме солидно количество фойерверки и в суматохата забравих да щракна няколко снимки. А зарята от площада беше невероятна. Марио се е събудил от гърмежите и майка го е държала на ръце докато спрат. Стефка пък се криеше в заведението и не излезе да гледа. Ох, емоции....

# 83
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Момичета имам нужда от помощ. Моля ви ако някой знае къде леят куршум да ми даде координати. Моля  Praynig Praynig Praynig
Предварително благодаря  Hug Heart Eyes  bouquet

# 84
  • Мнения: 71
Звезди4ка мила, една баба до нас лее куршум. И аз се назландисвам да водя Стеф4о, но все отлагам. Айде заедно

# 85
  • Мнения: 83
Zuzi, и аз съм ходила при тази бабичка дето римския мост - нали там teedi_ но най-много ми е помогнала една баба от Смилян. Стефчо като малък се стряскаше даже като посегнех да го облека. Като отидох при тази бабичка - ходих 2-3 пъти и много му помогна. icq - 413272200. ако искаш да ти обясня по-точно. Целувки на всички сладурковци и сладурки!

# 86
  • Мнения: 83
Ади честит ти именник!

 Да е жив и здрав и след време да ви дари с правнуци!!!

Честито и на останалите, които празнуват!!!

# 87
  • в баира
  • Мнения: 861
Честит имен ден на Иван!
Ади, да ви е жив и здрав!

# 88
  • Мнения: 288
Благодаря ви момичета!   bouquet

# 89
  • Мнения: 71
Да бабата е до римския мост Simple Smile

# 90
  • Мнения: 184
Честита Нова Година и от мен на всички.
Ади честит именник на патерици.
 Радвам се че всички, вие сте изкарали добре по празниците. Ние бяхме в болница. Малкия Митко направи пневмония  Sad. Влязохме в болницата на 22декември и ни изписаха миналия четвъртък. Така че тези празници за нас не бяха много весели, но пък важното е че вече е добре малкия.Фифундрела май сме се зясякли в болницата, но предполагам че вие сте били в детското отделение на 3тия етаж, а ние на 2рия в кърмаческото.

# 91
  • в баира
  • Мнения: 861
vilka: Много жалко, че по празниците сте били в болница, но някой път се налага. Важното е да сте вече здрави. Да, бяхме на 3-тия етаж от 22 до 27-ми декември.

# 92
  • Мнения: 288
Желая на всички дечица да оздравяват бързо!  newsm51

# 93
  • Мнения: 46
Честита Нова Година и от мен на всички.
Желая на всички ви много много здраве и много усмивки, и живот и здраве през лятото и аз да стана една от вас-смолянските мами с нах-хубавите бебета newsm51

# 94
  • Мнения: 288
Честита Нова Година и от мен на всички.
Желая на всички ви много много здраве и много усмивки, и живот и здраве през лятото и аз да стана една от вас-смолянските мами с нах-хубавите бебета newsm51

Дай боже! Само хубави емоции през следващата година  newsm51

# 95
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Здравейте, как сте сладурки  Simple Smile. Нещо се позагубихте  Naughty
Айде приятен слънчев ден  Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 649
мамчета, има ли сняг в Смолян? тук направо пролетни температури... днес бяха 15°  Rolling Eyes чудя се вече как да го обличам малкият....

# 97
  • в баира
  • Мнения: 861
мамчета, има ли сняг в Смолян?

Какво беше това "сняг"?  newsm78

# 98
  • Мнения: 288
Мопси, днес беше много топъл ден, на много места в БГ са измерени рекордни температури от порядъка на 20 градуса. Ненормално време!  newsm78
Изглежда, че не само аз ами и останалите смолянски мами сте доста ангажирани, че не ви остава време да пишете във форума. Аз съм доста ангажирана напоследък, че тази седмица даже в събота се наложи да работя и почивката в неделя изобщо не можах да я усетя. Много ми се насъбра, но се надявам до края на следващата седмица да свърши зора и ще взема малко въздух. Вие сигурно по хубавото време не изпускате да излезете навън, оф...завиждам ви  Thinking
Хубави емоции и до скоро   bouquet

# 99
  • Мнения: 288
ау....темичката ни отишла накрая на втора страница. Къде се губите момичета, как сте? На мен днес ми приключи една супер важна среща, която подготвях от месец, така че вече дишам по-свободно  Flutter
Вие сигурно по цял ден обикаляте на разходки с дечицата. А отразява ли ви се грипния период или сте от щастливците дето засега не са били поразени като нас  Blush

# 100
  • Мнения: 649
ади, и аз в момента имам доста работа... имах 2 изпита, сега чета за още един... а и с малкият се занимавам по цял ден- ходим на разходки, по детски площадки... да се измори добре, за да спи после  Peace

# 101
  • Мнения: 83
Здравейте! Нямам спомен  от кога не съм писала /както и спомен от кога не съм спала/, но ми се събра множко!! Баща ми оперираха, майка ми и предстои сърдечна операция на 06.02, а на всичкото отгоре Стафан хвана рубеола и сега си стоим вкъщи и си чешем пъпките!  CrazyАз започнах работа и сега неотърва да я оставя наново!!! Луднах бе!! Twisted Evil

# 102
  • Мнения: 288
Здравейте! Нямам спомен  от кога не съм писала /както и спомен от кога не съм спала/, но ми се събра множко!! Баща ми оперираха, майка ми и предстои сърдечна операция на 06.02, а на всичкото отгоре Стафан хвана рубеола и сега си стоим вкъщи и си чешем пъпките!  CrazyАз започнах работа и сега неотърва да я оставя наново!!! Луднах бе!! Twisted Evil
Ау...Снежи, тя при вас работата много натопорчена  Sad Пожелавам ви всичко да се оправи по-бързо и да забравите гадните моменти.
  bouquet
mopssy , силно ли се усети при вас урагана "Кирил" - оказа се, че ураганът е кръстен на българин-не знам дали разбрахте - германските метеорологични служби разрешавали да си купиш област с ниско или високо налягане и така някакви две момичета купили на баща си съответната област, от която се зародил "кирил" Simple Smile Голям майтап, а!

# 103
  • Мнения: 649
ади, това за Кирил го научих от сестра ми  Laughing тук не са споменавали...  при нас не го осетихме много, малко духаше и валеше, но не беше чак толкова страшно....

орел, дано да се оправяте бързо  Peace

# 104
  • София
  • Мнения: 2 530
Здравейте момичета. Много ви моля за информация. Вали ли сняг при вас.
От 05.02 имам резервация за Пампорово и живо ме интересува. Благодаря ви предварително   bouquet.

# 105
  • Мнения: 288
Здравейте момичета. Много ви моля за информация. Вали ли сняг при вас.
От 05.02 имам резервация за Пампорово и живо ме интересува. Благодаря ви предварително   bouquet.
не, не вали! В момента вали дъжд, но пък прогнозите са за сняг, така че може да завали тия дни, надяваме се! Най-малкото да скрие калта на Пампорово  Mr. Green

# 106
  • в баира
  • Мнения: 861
bifana - колко им плащаш на тия ски учители?  newsm08

# 107
  • Мнения: 1 321
Здравейте на всички сладки мамчета от моя роден и най-прекрасен град Смолян Hug
Все се каня да се включа във тази родопска китна компанийка но все не се наемам и днес вече се престраших. Mr. Green Grinning
Ще се радвам да ме включите във вашата дружинка  Hug и да споделме заедно  Hug
Да ви напиша малко за себе си :ами в момента се пребивавам в София след като обиколих почти цяла България и вече се омъжих и имам един прекрасен син ,който е цялото щастие за мен и татито.
Скоро не съм си идвала в градчето и се надявам много да се е разхубавил  Party smile3521
Ами то това е в общи линии  newsm12
Приятна вечер на всички ви   bouquet Hug

# 108
  • София
  • Мнения: 2 530
Много благодаря за отговорите.
А таксата на ски учителите.....как да ви кажа  newsm78, натурално.

# 109
  • Мнения: 649
 welcome мира, аз първа да те поздравя в смолянската темичка  newsm62 ами и аз съм родом от Смолян, но както виждаш отдавна не живея вече там ( за съжаление...)
П.С. много позната ми изглеждаш на снимката  newsm78 пиши къде си учила там....

# 110
  • Мнения: 1 321
welcome мира, аз първа да те поздравя в смолянската темичка  newsm62 ами и аз съм родом от Смолян, но както виждаш отдавна не живея вече там ( за съжаление...)
П.С. много позната ми изглеждаш на снимката  newsm78 пиши къде си учила там....
Благодаря за гостоприемството. Hug И на мен ми е малко мъчно за градчето но все пак съм по-близо от теб и винаги имам възможност да се прибера за малко. Mr. Green Laughing
Ами учих в Техникума по Дървообработване и облекло /Дървото/.Завърших технолог на облеклото и сега работя като моделиер-конструктор тука в София.
А ти къде си учила?
Аз много менках като си бях в града така че може да си ме виждала по дискотеките. Sick Mr. Green hahaha

# 111
  • Мнения: 649
Аз много менках като си бях в града така че може да си ме виждала по дискотеките. Sick Mr. Green hahaha


ами значи някъде по дискотеките съм те виждала, аз бях в 6-то...

# 112
  • Мнения: 288
 welcome на mira sm и от мен, макар и със закъснение  smile3525
уф...напоследък никакво време нямам за форума, ама като гледам и вие сте като мен. Къде се губите мами, какво правите в тия бури. Абе, дано най-после заглавието на нашата темичка да стане адекватно, че да не си увисна без ски и тая година! Sad

# 113
  • Мнения: 184
Привет на всички.
Уф, че гадно време. Само дъжд и само вкъщи си стоим с мъниците. Баткото не е на детска  градина, понеже има хепатит в групата и аз от началото на годината не съм го пращала.И то горкото издивява вече вкъщи(аз също покрай него).Но не мога да рискувам точно сега да го пратя. Разбрах, че освен опасността от хепатит в градината, доста са зачестили и случаите на скарлатина в града. Така че, вкъщи е лудница, но пък е весело. Дано само завали и снежец скоро, че това дъждовно време вече ми омръзна.

# 114
  • Мнения: 288
Вилка, как е малкия Митко - я качи някоя снимка да го видим малкия сладурчо  Laughing

# 115
  • Мнения: 184
Митака е добре, вече сме 8кг, все още наддаваме по килограм на месец, което не е съвсем добре, но явно ще прилича на майка си.
http://f7.yahoofs.com/users/bTGCR12y.EJY/__tn_/18cd.jpg?phcd1uFBaK_HoBq.

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 14:59 от vilka

# 116
  • Мнения: 184
Май нещо не става. Ще опитам по-късно.

# 117
# 118
  • Мнения: 288
Вилка, той голям бузан тоя Митак   love001
Не се притеснявай за наддаването - нека трупа килца, че после като започне да се движи повече я слага по 100 грама, я не. При Иван беше точно така и в 8 и 9 месец наддаваше много малко, вече расте само на височина. Ама аз какво ти обяснявам - ти си с по-богат опит от мен. Предполагам, че се кърмите, нали  breastfeeding
Въпреки идеалното за разходки време аз отивам малко да  needle prostor  и clean, че напоследък никакво време не остава за домакинстване.  ooooh!

# 119
  • Мнения: X
Здравейте!
От доста време не съм писала тук, ама ... с тия двамата не ми остава много време за форума.
Ники също расте едричък - над 7 кила е със сигурност. Само на кърма сме, режима му е приличен - нощем яде само 1 път, не 3-4 пъти като Бобо.
Нямаме търпение да си дойдем лятото в Смолян.
Чакате ли снега вече? Застудя ли? При нас е страшна зима....ама ските ще ги пропусна тая година, че няма кой да помага с дребосъците.

Поздрави и целувки на всички!

# 120
  • Мнения: 649
Вилка, той голям бузан тоя Митак   love001

Вилка, много доволен изглежда   newsm10 хич не се притеснявай за килограмите....

Мишенце, къде се загубихте вие??? Ники е голям сладур   love001 ех, жалко че няма да можем да се видим с вас тази година... аз ще си отивам за великден, лятото май няма да си ходя до БГ....

момичета, стискам ви палците за сняг  smile3503 тук валя преди един ден, имаше малко натрупал, но на сутринта вече нищо не беше останало  smile3518 

# 121
  • Мнения: 288
Здравейте момичета,
Мишенце, радвам се че успяваш да си починеш през нощта. При нас ситуацията е доста плачевна - сега от тия зъби се кърмим по около n-на брой пъти на нощ, което значи че ако не спеше при мен направо щях да изперкам....Сняг...какво беше това сняг?  newsm78 От доста време насам хвърлят някакив прогнози за сняг, ама все още няма...прати малко от вашата зима, че да се възползваме поне ние дето има кой да ни помага с бебоците  Laughing

Мопси, ми то до Великден не остана...ще се видим скоро, а?
Целувки    love001

# 122
  • Мнения: 1 321
Ники също расте едричък - над 7 кила е със сигурност. Само на кърма сме, режима му е приличен - нощем яде само 1 път, не 3-4 пъти като Бобо.
Браво много добре растете и ние сме горе долу колкото вас големи но сме едва 5 кг .Той се роди и мъничък 2.600 кг,но аз не се притеснявам.Да ти е жив и здрав.Ние също сме само на кърма за сега и смятам да захранвам по-късно.
По тоя повод да попитам по-опитните мами вече с какво и кога започнаха да дават на малките по-сериозна храна?
Ето ви малко снимки да ни видите и нас http://www.snimka.bg/album.php?album_id=75920&view=1&photo=121
Лека вечер на всички и много целувки на малките бебоци и вече пораснали дечица.

# 123
  • Мнения: 288
mira sm , много е хубав малкия Калоян! Да ви е жив и здрав! Моя Ванко и той се роди около 2400, но след това много бързо дръпна. Иначе ние бяхме на 6 месечно изключително кърмене и след шестия месец захраних с картофче силно разредено в кърма, след това сгъстявах консистенцията и след около 15ина дена добавих и морковче и така през три дена нещо ново. Много съм доволна от начина по който го захраних, в момента яде почти всичко и храните му понасят добре, не е дал реакция  и не отказва никоя храна, разбира се най-много обича млякото на мама  Laughing Дай боже и с второто бебенце смятам да захранвам късно  Peace
Лека вечер и целувки и от нас  Heart Eyes

# 124
  • Мнения: 1 321
Adyto благодаря ти много. Ще взема под внимание съвета ти.Аз също имах предвид да захраня някъде към 5-6 месец и така и ще направя. Hug

# 125
  • Мнения: X
Мира, абсолютно съм съгласна с Адито.
и аз съм захранвала Бобо след 6 месец, с малкия смятам пак така да процедирам. Влез в кърмаческия форум - има голяма библиотека с много статии по въпроса. Има и шеми удобни за разпечатване, изобщо - каквото ти трябва е там.
Само да добавя че като първа храна много добре се приема и моркова, тиквата, кашата (безглутенова).
След като захраниш с зеленчукови можеш да почнеш и пресните плодове - добре пасирани и без топлинна обработка. банан, ябълка, круша....без проблем можеш да даваш на 6-7 месечно бебче.

Мопси, жалко че пак ще се разминем. Нищо де, може на немска или френска земя да се засечем. Защо не?

Ади, не съм казала че мога да си почина през нощта (че и през деня). Все някой е буден, болен, мрънкащ , гладен....изобщо въртележката е страшна. Сам човек с 2 деца не си е работа. Липсва ми една баба, която да поема нещата за по 1-2 часа на ден, или за 1 ден в седмицата. Не искам много, ама...нямаааа. А с 1 бебче колко беше лесно....За почивка - надявам се лятото. И съм си обещала че ще се поглезя максимално тогава.
Днес пак е страшен студ и не е за излизане изобщо. Полудяхме!

# 126
  • Мнения: 184
Вилка, той голям бузан тоя Митак   love001
Не се притеснявай за наддаването - нека трупа килца, че после като започне да се движи повече я слага по 100 грама, я не. При Иван беше точно така и в 8 и 9 месец наддаваше много малко, вече расте само на височина. Ама аз какво ти обяснявам - ти си с по-богат опит от мен. Предполагам, че се кърмите, нали  breastfeeding
Въпреки идеалното за разходки време аз отивам малко да  needle prostor  и clean, че напоследък никакво време не остава за домакинстване.  ooooh!
Да Ади кърмим се, но през 3часа, много се радвам,че имам кърма и мога  да кърмя, защото с големия нямах(вероятно поради тежкото раждане) и  се хранихме с адаптирано мляко.
Момичета, вие на колко месеца сложихте децата в проходилка и ползвахте ли я изобщо?Гледам във форума, че някои мами са категорично против тях. Питам защото докато бях в болницата една лекарка каза, че на 5 месеца бебето трябва да се постави в проходилката. Мони го сложихме на 5месеца също в проходилката, но мисля че беше станал доста ленив -не правеше опит да пълзи, дори и по-коремче не искаше да стои.Общо взето никакви усилия извън проходилката не правеше. Не случайно едва когато я счупи, се пусна да ходи.

# 127
  • Мнения: X
Sory za latinicata.

Az Bobo ne sum go slagala v prohodilka. Tuk lekarite sa protiv prohodilkite.
Bobo si lazeshe mnogo, sam se izpravyashe , sam prohodi - tochno na godinka bez nyakolko dni. Ne sum go vodila za ruce, ne sum polzvala kaishki za prohojdane, nishto. Beshe mnogo stabilen kato prohodi, znaeshe i kak da padne....Mislya che tova e pravilniya nachin - deteto samo da se spravi s tova.

# 128
  • Мнения: 1 321
Vilka аз не съм чак с такъв опит но тук в София ходихме на един от най-добрите ортопеди и той беше абсолютно категоричен никакви проходилки -те само вредят на малките слънчица.
Освен това и ти самата си стигнала до някъде до този извод.
Айде и другите мами да се включат. Hug

# 129
  • Мнения: 649
айде и аз да се включа....
за захранването, ние бяхме като адито, само че аз захраних първо с ранен морков, после картоф и така... плодовете му ги дадох след това- първо от пюренце, после и пресни (пасирани, не на сок) - ябълка, банан, круша....
а за проходилкити- и тук докторите са против тях... лоренцо нямаше и бях абсолютно против някой да му подарява... проходи на 15 месеца, много стабилно, почти не падаше... а пропълзя още на 6 и се предвижваше в началото като червейче

мишенце, за срешичка съм винаги "навита", обаче май ние трябва да ви дойдем на гости  Laughing  Joy  hahaha

# 130
  • Мнения: 184
Здравейте мамчета, минавам само да споделя, че мъника пак ми е болничък.В момента сме на антибиотик и ако не му повлие май пак ще влизаме в болница. Не мога да повярвам колко бързо ми направи хрипове.Миналата вечер се изкашля веднъж, вчера сутринта го заведох на преглед и вече беше с хрипове.Ужасия!

# 131
  • Мнения: 1 321
Vilka ще се молим за малкия да му се размине боницата и да се оправя много бързо Praynig Hug.Не се отчайвай всичко ще се нареди.  Grinning Laughing

# 132
  • Мнения: 288
Вилка, стискаме палци бързо да се оправи  Praynig
Проходилка, ами честно казано Иван е в проходилка от края на седмия месец. Не съм имала възможност да прочета за негативните въздействия върху детенцето, ако някой има инфо по въпроса, моля да ми прати. Иначе той много се кефи в проходилката и обикаля из нас като щур. Иначе много го водим за ръце вече, става все по-стабилен.  А какво ще кажете за каишите за прохождане? Чудя се дали да взема такива, но за тях съм чувала негативни изказвания, че се чувствали стабилни, че после не искали да се пускат. Я кажете вашето впечатление по темата  Heart Eyes

# 133
  • Мнения: 1 321
Здравейте аз само влизам за да кажа:
 Tada bdbaloninewsm59 adyto да си жива и здрава и много обичана жена а малкия разбойник да е най-щастливото родопско чадо.
Желая ви весело изкарване и НАЗДРАВЕ beer2 Wine Glass baloni

# 134
  • в баира
  • Мнения: 861
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АДИ!

newsm67 newsm67 newsm67
newsm59 newsm59 newsm59
Пожелавам ти много здраве, щастие и любов в семейството!

# 135
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Честит рожден ден Ади   bouquet, жива и здрава и мноооого мноооого обичана   bouquet
За каишките за прохождане : Таско не искаше да ходи да година и 4 месеца. Отначало с каишките изобщо не беше стабилен, пускаше се на тях и буквално се люлееше  ooooh!. След известно верме пак пробвах и така той се пусна от ръката ми, но усещаше каишите, когато губеше стабилност. За около седмица с каишите проходи. После ги махнах и вече не мога да го спра.
Целувки на всички малки сладури.
Orel, какво става с теб, как върви работата?

# 136
  • Мнения: 288
Здравейте момичета,
благодаря на всички ви за вниманието и за хубавите пожелания  newsm51
Рожденния си ден този път го изкарах в София  Laughing Бях на едно обучение няколко дни и ме свари там  Laughing Естествено бях със детето и съпруга ми и много други приятели, с които много отдавна не се бяхме виждали, така че, съм доволна, че празнувах малко по-различен рожден ден и много емоционален  Grinning
От вчера съм си вече в Смолян и пак съм на работа. Това е живота няма как!
Иначе с Ванката сме екстра, да чукна на дърво не се разболява, като изключим тази гадна хрема, дето го мъчи от два месеца, но според педката е от зъбите, които упорито никнат като гъби вече  Laughing За няколко дена пробиха два и вече сме с четири зъбчета  moresmile Сега, след като изникнаха определено спи и изобщо е по-спокоен. Чудя се докога ли  newsm78
Това е засега от мен.  Вилка, оздравя ли твоя сладур?  Heart Eyes

# 137
  • Мнения: 649
момичета, от няколко дни не съм влизала, че имах изпити...

ади, честит рожден ден! на патирици

 newsm51 newsm67 Two Hearts

ами, аз мога да ви кажа, че тук  нито проходилките, нито каиши и др. подобни препоръчват... даже имаше дискусия да ги забранят изцяло проходилките, както е мисля в една от скандинавските страни.... препоръчва се децата да се развиват от само себеси, да си пълзят, да се изправят по мебелите, и така да се предвижват като те си намират къде да се хващат- така се учат да стъпват правилно- не на пръсти, да са стабилни като ходят и се учат да падат правилно!  даже не се препоръчва да се водят много за ръка, защото "увисват" на ръката....

ние не ползвахме абсолютно нищо, проходи си сам....

момичета, стискам палци да оздравяват бързо болните мъничета  newsm17

# 138
  • Мнения: 83
АДИ, честито и от мен-макар и с малко закъснение! newsm51

Много малко време ми остава да се включвам - просот страшно много проблеми! smile3511
Но  сега ще ви кажа само за Стефан набързо! На 10 месеца - 13 кг. и 81 см. Имаме 6 зъбчета и 1 на път! И най-важното newsm68 ВЕЧЕ ПРОХОДИ!!! newsm44 newsm44 newsm44 В неделя ще правим прощъпулника!!! Това е от мен на бързичко! Приятно ми е с вас момичета, но годината почна кофти, но имам надежди...... ЧАО!!!


  love001
НАЦЕЛУВАЙТЕ СИ МАЛЧУГАНИТЕ!!!!

# 139
  • Мнения: 288
Браво, ОрелHands Clap
Да ви е жив и здрав малкия сладурко, да тича напред назад и много да ви радва  newsm51
Вярвам, че скоро проблемите ви ще се разрешат и всичко ще е по-спокойно  smile3521
Целувки   love001

# 140
  • Мнения: 649
Браво на Стефан!  newsm68 newsm44

# 141
  • Мнения: 184
orel, честито прохождане на малкия сладур, да ти е жив и здрав!
Митко вече 2 седмици кашля, миналия ден правихме снимка, но излезна чиста, т.е. няма пневмония. Ама кашлицата не спира, пихме антибиотик, сменяхме сиропчетата за кашлица, но все така си кашля. Лекарката ме "успокои", като каза че не знаела какво става вече с това дете. Иначе няма температура, нито хрема. Тъй, че не знам и аз какво му става на детето.

# 142
  • Мнения: 288
Вилка, кофти работа! Що не се консултирате и с друг лекар  newsm78

# 143
  • Мнения: 184
Вилка, кофти работа! Що не се консултирате и с друг лекар  newsm78
Миналия ден, лекарката ни успокои, като ни каза, че се оправяме.Сега сме на хомеопатични лекарства

# 144
  • Мнения: 288
Айде от вчера и ние сме в кюпа на дечицата с висока температура!  Tired Само дето нямаме други симптоми на грип и според педито чакаме да избият пъпки за рубеола. Имало било рубеола в града и най-вероятно сме я лепнали, което не ме притеснява особено, защото съм на мнение, че шарките трябва да се карат в по-ранна детска възраст. Лошото е, че през нощта беше с температура и много-много не спи, ама ... вярвам, че ще се оправи  Praynig

# 145
  • Мнения: 1 321
Е много лошо така да са болни малките слънчица,желая ви скорошно оздравяване и никакви по-сериозни полседствия. Hug Praynig
Оправяйте се по-скоро. Heart Eyes

# 146
  • Мнения: 288
След тридневна борба с температурата, тия пъпки най-после избиха  Party

# 147
  • Мнения: 71
Ай 4естито. Ние досега никаква шарка не сме карали.

# 148
  • Мнения: 288
Eй, мами смолянчанки, къде изчезнахте. Май от разходки време за форум не остава, а?  Heart Eyes

# 149
  • Мнения: 649
ади, къде я намерихте толкова рано тази шарка??? Да му минава бързо на Иванчо, че да излизате навън да си играете  Peace то така по принцип е по- добре, колкото по-малки са децата по-лесно я карат

днес Лоренцо се храни цял ден сам, въобще не го дохранвах... доста добре се справи, дори не се изпоцапа целият  Blush

# 150
  • Мнения: 71
Ади мила, в слън4ево и хубаво време сме навън, ама ти тва го знае6, щот се заси4аме Simple Smile. Останалото време... newsm79 wash hang beer3 и евентуално  luvbed

# 151
  • Мнения: 649
айдеее, и Лоренцо е болен  Twisted Evil не знам от къде я прихвана тази болест (импетиго контагиоза), но е изключително заразна и сега се чудем дали и ние с таткото ще я прихванем...  иначе детето изобщо не изглежда болно- няма температура, яде, играе, щурее... ама тези рани по кожата  #2gunfire сега трябва поне 10 дни да си стоим вкъщи- направо не знам как ще го удържам  newsm78

ех, пък аз се надявах да изкараме зимата без тежки болести....

# 152
  • Мнения: 1 321
Е мамчета недейте така дано малките мишоци по-скоро се оправят и всичко да бъде наред.
Ние за сега сме добре малкия се опитва тука да ме шашка и мене и ми казаха че има начална фаза на рахит.И сега сме увеличили капките Вигантол пием калции и правим неуморно гимнастика.
Но да ви кажа честно много съм притеснена.Доки каза че за около 20 дни и всичко щяло да отмине. Praynig

# 153
  • Мнения: 649
и ми казаха че има начална фаза на рахит.И сега сме увеличили капките Вигантол пием калции и правим неуморно гимнастика.

а как установиха, че имал рахит??? Защото в БГ  съм установила, че тази диагноза я дават много бързо  #Cussing out даже във форума преди време една майка разказваше, че са им казали, че имат рахит защото бебето било бледо  #Crazy не се притеснявай!!! давай му капките и излизайте на чист въздух...

# 154
  • Мнения: 1 321
Mopssy доста е напрегнат/на прегледа риташе много с крачета и мяташе ръчички/ и личната педи каза че е било свързано с нервната система Shocked #Crazy при което направо изпаднах в шок.
Оттам отивам на частно и тя веднага напипа малката фонтанела даже ме накара и аз да пипна.Имаше малко като дупчица и това именно било начала фаза,но каза че не е нищо притеснително Sick.Иначе малко се поти и наистина е превъзбуден на моменти предимно когато много му се спи а не успява да ги затвори тия пусти очи. Mr. Green

# 155
  • Мнения: 649
не се притеснявай  Praynig ще се оправите!!! просто е превъзбудено бебчето сигурно на моменти и не може да заспи.... те колкото повече растат и започват да се оглеждат... ако го кърмиш ще забележиш как се озърта наляво и надясно  Laughing

 а за потенето- сигурна ли си, че не го обличаш много дебело или стои на много топло?

  bouquet

# 156
  • Мнения: 71
Мира не се притеснявай. И Стефан има6е рахит. ДОк казва, 4е вси4ки зимни бебета имали и 4е не било притеснително. Ние ли4но взимахме деавит 2 пъти на ден, калций и вит.С. Само, когато не е валяло сме си стоели вкъщи. През останалото време постоянно навън. Сега ела ни виж, какви сме палавници Simple Smile

# 157
  • Мнения: 288
айдеее, и Лоренцо е болен  Twisted Evil не знам от къде я прихвана тази болест (импетиго контагиоза)...

Мопси, що за болест е това, душа! Нещо на кожата явно, ама повече нищо не ми говори  newsm78

# 158
  • Мнения: 649
Мопси, що за болест е това, душа! Нещо на кожата явно, ама повече нищо не ми говори  newsm78

ади, много странна болест  Twisted Evil и аз не я бях чувала, хваща се от някакви бактерии- при нас най-вероятно от пясъчника на площадката. ние докато разберем, че е болен мина една седмица, а то било и много заразно.... имаше първо една рана на гърба- изглежда сякаш се е ударил някъде с коричка отгоре- и ние си мислехме, че е ударено  ooooh! обаче после му се появиха още няколко такива ранички и чак тогава го заведох на лекар.... иначе нищо му няма- ако знаеш как щурее из къщи, сега не мога и да го изведа... нали вече знам, че било заразно (кой знае колко дечица сме заразили докато го разберем  #2gunfire)

# 159
  • Мнения: X
Честита баба Марта,
смолянски дечица и мами, да сте здрави, румени и засмени!

# 160
  • Мнения: 649
Честита Баба Марта!

Мишенце, вие как сте?

# 161
  • Мнения: 1 321
Честит баба Марта и от мен
Hug Hug Hug
Да сте живи и здрави и вечно засмяни.

# 162
  • Мнения: X

Мишенце, вие как сте?

Болни сме... Писна ми тая зима, да идва пролетта вече !

# 163
  • Мнения: 46
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ МАМИ И ДЕЧИЦА!ЖИВИ И ЗДРАВИ И ВСИЧКИ ЛОШИ БОЛЕСТИ НА ДАЛЕЧЕ ДАЛЕЧЕ ДА БЯГАТ ОТ МАЛКИТЕ СЛАДУРИ

# 164
  • Мнения: 649
момичета, засрамете се  темичката ни отишла на 4-ра страница    oops

Аз да попитам Адито ( понеже нея я познавам), иначе и всички други разбира се... Хайде да се съберем за една след-великденска  среща   bouquet Обаче аз пак съм за много малко в Смолян- само1-2 дни ! Ама много искам срещичка  Heart Eyes

# 165
  • Мнения: 1 321
момичета, засрамете се  темичката ни отишла на 4-ра страница    oops

Аз да попитам Адито ( понеже нея я познавам), иначе и всички други разбира се... Хайде да се съберем за една след-великденска  среща   bouquet Обаче аз пак съм за много малко в Смолян- само1-2 дни ! Ама много искам срещичка  Heart Eyes
Това е великолепна идея.И аз се прибирам за великден в Смолян за 3-4 дена така че съм навита.
Давайте казвайте кога. Mr. Green

# 166
  • Мнения: 649
mira sm , ами аз да си призная съм много малко в Смолян   Embarassed  идвам на 9.4- понеделник и си отивам на 11.4- сряда.... Обаче мноооооооооооооооого искам срещичка   bouquet

# 167
  • Мнения: 1 321
Аз идвам на 6.04 и може би ще си тръгна на 10.04.
Ако съм там и се разберем нещо и аз ще се радвам да се видим. Hug

# 168
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Чудесна е идеята за срещичка. Хубаво е, че ще присъстват и други момичета, които иначе не жвеят в Смолян. Трябва задължително да се организираме. Моят син тогава ще има имен ден и ще съм много щастлива  Simple Smile

# 169
  • Мнения: X
И да направите снимки от срещата, ей!

А аз ще се отчета с голямо лятно гости при мама в Смолян, така че за тогава и аз искам срещички. Става?

# 170
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Как да не става  Naughty с удоволствие  Hug

# 171
  • Мнения: 288
Айдеее...и аз да се запиша най-после  Laughing
Аз съм твърдо "за" среща, казвайте къде и кога.

# 172
  • Мнения: 649
ами ако искате на 10.4 ? така може и мира да дойде...
ех, мишенце, много ме е яд, че пак ще се разминем   bouquet

# 173
  • Мнения: 227
здравейте мами на смолян аз съм от разграт но тати е от смолан батко и кака живеят в смолян обжавам вашия грат страхо тен е миналото л;ъто идвах нама по красив краи на бг от смолян

# 174
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Моля всички с добри сърца да разгледат двете теми за инициативите на Сдружение на българските майки и фотошопската дружина:

По-различният конкурс: "Работилница за Великденски чудеса" - ГЛАСУВАНЕ!!!

ПРОЛЕТНО НАСТРОЕНИЕ ЩЕ ВИ СЪЗДАДЕ ФОТОШОПСКОТО "СДРУЖЕНИЕ"!

# 175
  • в баира
  • Мнения: 861
Ама много искам срещичка  Heart Eyes

И аз, и аз!  newsm68

# 176
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Момичета много ви Моля да помогнем на това детенце. Става въпрос за едно смолянско момченце, Моля прочетете http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=174315.new#new

# 177
  • Мнения: 288
Момичета много ви Моля да помогнем на това детенце. Става въпрос за едно смолянско момченце, Моля прочетете http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=174315.new#new

Ау....ужас! Милото дете!

# 178
  • в баира
  • Мнения: 861
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!

ЗУЗИ, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ТАСКО! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, И МНОГО ДА ВИ РАДВА!

# 179
  • Мнения: 350
Хей момичета привет! На 30,03 със секцио се роди още едно полуродопчанче-моят Тома! Чакайте ни лятото живот и здраве, поздрави на Смолян!

# 180
  • Мнения: 288
Хей момичета привет! На 30,03 със секцио се роди още едно полуродопчанче-моят Тома! Чакайте ни лятото живот и здраве, поздрави на Смолян!
Честита ви рожба! Да сте живи и здрави и много да му се радвате на Томата!

Момичета, имаше ли среща на 10-ти? Разкажете как мина.
Аз много съжалявам, че не дойдох, но тая седмица цялата бях в командировка и за първи път се разделихме с Ванката за през нощта от една година насам. Слава богу, кърменето не му е липсвало и са изкарали спокойно нощите.   Peace
Следващия уикенд сме на сватба във Варна и вече ще бъда много по-спокойна да го оставя на бабите  Laughing  Heart Eyes

# 181
  • Мнения: 46
Здравейте мами,
Smooth честита радост,да ти е жив и здрав и много усмивки да ти носи.
И при мене вече все повече и повече наближава съдбоносният момент,моля се всичко да мине нормално и скоро и аз да мога да ви се похваля.
А защо всички смолянски мами така изчезват,защо така не пишете.Дали мъниците ви ангажират цялото време и внимание?

# 182
  • Мнения: 288
Ау...в смолянската темичка бомба е паднала...що така мами  newsm78
happywoman , сигурно вече те тресе тръпката. Желая ти всичко да мине нормално и да се похвалиш със здраво и хубаво бебче  Heart Eyes

Я да задам един въпрос и на вас - чудя се дали да купя перяща прахосмукачка за вкъщи, само че нямам никакво впечетление за качеството на най-масовите марки на пазара, нито за предимства и недостатъци...нищо. Ако някой от вас ползва такава или знае нещо по въпроса, ще съм благодарна да сподели.  Heart Eyes

# 183
  • Мнения: 1 321
Ама наистина голям застой има в Смолянските редици.
Аз такаа и не разбрах ама май среща нямаше.Когато пристигнахме в Смолян първите дни имахме големи ядове с малкия понеже новата обстановка му се отрази много и спря да се храни.При което кърмата ми намаля и имах голями проблеми. Close
Та не ми беше до среща.Иначе си прекарахме много хубаво когато нещата се оправиха и много си починахме. Laughing
На бременелките пожелавам леко добременяване и стискаме палци всичко да мине нормално. Praynig Peace
Adyto нямаме такава прахосмукачка и не мога да ти дам съвет.
Айде включвайте се повече. Hug

# 184
  • Мнения: 227

Ау...в смолянската темичка бомба е паднала...що така мами  newsm78
happywoman , сигурно вече те тресе тръпката. Желая ти всичко да мине нормално и да се похвалиш със здраво и хубаво бебче  Heart Eyes

Я да задам един въпрос и на вас - чудя се дали да купя перяща прахосмукачка за вкъщи, само че нямам никакво впечетление за качеството на най-масовите марки на пазара, нито за предимства и недостатъци...нищо. Ако някой от вас ползва такава или знае нещо по въпроса, ще съм благодарна да сподели.  Heart Eyes
Здравеи аз съм на полвина от Смолян аз имам и съм много доволна на зануси ми е.Всичко се измива перфектно.Много съм доволна newsm10

# 185
  • Мнения: 288
Здравеи аз съм на полвина от Смолян аз имам и съм много доволна на зануси ми е.Всичко се измива перфектно.Много съм доволна newsm10
[/quote]

Благодаря ти MILA_84, малко по-подробно дали можеш да ми кажеш за кой модел на Зануси говориш   Rolling Eyes

# 186
  • Мнения: 227

Извиняваи обърках марката делонги е много ми помага в домакинската работа страхотна е има доста накрайника навсякъде можеш да переш и стълби и пердета и килими.има дълъг кабел и 10 степени.Мишо често вече си хвърля лажицата на пода със плодово пюре веднага изчезват петната много бързо става прането на килими за 15-20 мин измивам и подсушавам много ми е удобна и е лека.

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 20:56 от MILA_84 (mishi)

# 187
  • Мнения: 288
Извиняваи обърках марката делонги ...
Благодаря ти много, аз пуснах тема и в "на пазар" и освен твоето получих и други мнения, чрез които се ориентирах в ситуацията.  Peace

# 188
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Привет  Hug
Нещо хич ни няма в темата, сигурно всички сме заети с разходки и с работа. Предлагам да направим още един опит да организираме среща, да се видим и да поиграят децата.
Аз да се похваля, че вече си имам кола и се готвя да шофирам непрекъснато да ходя на работа, да карам Таско на ясли и така.
Сега и 3-мата сме болни и се лекуваме с хомеопатия, но на Таско кашлицата не се променя и сигурно ще се наложи АБ.
От другия месец ще пробваме Устовската ясла и от сега ми е притеснено, дано всичко мине леко.
Това е от нас, приятен ден и със здраве  Heart Eyes

# 189
  • Мнения: X
Честит рожден ден на Марио на Фифундрела.
Да е жив, здрав, умен и палав !

Весело празнуване днес!

# 190
  • в баира
  • Мнения: 861
Честит рожден ден на Марио на Фифундрела.
Да е жив, здрав, умен и палав !

Весело празнуване днес!


Ееееееее, много мило, Мишенце. Приятно ме изненада. Благодаря ти за пожеланията!

# 191
  • Мнения: X
Ааааа, моля...Удоволствието беше изцяло за мен.
Имаше ли купон днес?

Края на юни си идваме, ще се засечем по главната, нали?
И за срещичка ще се обадя, има ли навити?

# 192
  • Мнения: 1 321
Честит рожден ден и от мен на Марио да е живо и здраво детето Hug/извинявам се малко на патерици/Мишенце и аз се прибирам в Смолян средата на юни, така че този път съм на линия за срещата.Дано да нямаме пак ексцесии с малкия.Айде като наближи времето ще се уговорим. Simple Smile

# 193
  • Мнения: 589
Здравейте смолянски мами!
  Аз и съпруга ми сме от Смолян, но работим в София. Влизах във вашата темичка преди време и разбрах за Светльо. Днес чух, че са събрани само 1/3 от необходимите средства и ще пусна призив и в някои други теми, в които пиша. Надявам се да мога да помогна.
  Поздрави на мами и бебоци от най-красивия град.

# 194
  • в баира
  • Мнения: 861
Да изтупам прахта от темата, че доста се е насъбрала.  newsm75

# 195
  • Мнения: 330
Привет смолянски майчета.
Хайде и аз се записвам в тази тема.

# 196
  • в баира
  • Мнения: 861
Привет смолянски майчета.
Хайде и аз се записвам в тази тема.



Добре дошла!  smile3525
Разкажи нещо повече за себе си.

# 197
  • Мнения: 350
Здравейте родопчанки! При мен започна обратното броене до идването ни в Смолян  Grinning Живот и здраве на 14-ти юли ще пътуваме и ще стоим 16 дни.Смятам да го заведе и в Девин, там ще бъдем на хотел, но малко ми е притеснено с това малкото бебче.Обаче мама е решила да си направи два-три масажа, че доста ме наболява гръбчето....

# 198
  • Мнения: 330
Съвсем случайно открих темата за смолянските дечица и реших и аз да се включа. Радвам се, че ме приемате в темата.
Ами какво да разкажа - живея със съпруга ми и дъщеричката ни Габи в Райково. От есен живот и здраве ще отива на ясла. Тогава ще трябва и да си търся нова работа, че на старата не ми се пази мястото. Ами това накратко от мен. Като имам време, че от разходки напоследък не ми остава - ще пиша пак.

# 199
  • Мнения: 288
Е, здравейте и от мен.
Доста отдавна не съм писала в нашата темичка, честно казано доста отдавна не съм влизала изобщо във форума - нещо не ми остава никакво време напоследък..........   ooooh!
Радвам се, че се включват нови мами в темата  welcome, макар и да сме позанемарили писането в нея.
Иначе, изключвайки многото ангажименти в офиса сме добре. Ванката вече ходи много по-стабилно и е много забавен.  Laughing Често излизаме на разходки най-вече след 17,30, но не ми се отдава да срещна някой от вас, за съжаление. Трябва да уговорим една среща специално, та да се видим, че се забравихме, ей...
А може и някоя от "чуждоземните" смолянчанки да се появи скоро, дали... newsm78

Хайде, аз ще се опитам да пиша по-често, пък за срещата съм "за", когато решите  Peace  Heart Eyes

# 200
  • Мнения: X
Мамита, от 1 седмица съм си в Смолян.
Срещичка?

# 201
  • Мнения: 1 240
То както е тръгнало ще пишем темата до другата зима  Mr. Green

Момичета, моля да ми кажете от къде да поръчам детска торта - Фантазия или Принц или от някъде другаде? Кои са по-вкусни? Предстои ни първи рожден ден и се чудя какво да правя. И къде евентуално можем да отпразнуваме празника? Знам, че във Фантазия има детски кът, но със сигурност няма да е там, така че всякакви съвети приемам.

Благодаря ви   bouquet

# 202
  • Мнения: 330
Миналата година за първия рожден ден поръчахме торта от сладкарница Принц, а тази година за втория рожден ден от сладкарница Фантазия. Повече ни хареса тортата от  Фантазия някак си беше по-лека т.е. по неподсладена, само дето бяха сменили фигурките отгоре, защото тези с които поръчах тортата бяха свършили. Казаха ми че могат да приготвят тортата и с млечен варен крем /доплаща се 3 лв, но не съм сигурна/, който бил много лекичък и подходящ за малки деца, но аз не поръчах такъв, защото празнувахме с близки и приятели в къщи.
Дано съм ти помогнала.
Да е живо и здраво детенцето ви и много да ви радва. newsm67 newsm38

# 203
  • Мнения: 1 240
Ili@n@, благодаря! Утре ще ходя да проверя как стоят нещата.

# 204
  • Мнения: X
За торта - на Фантазия са им по-вкусни и винаги пресни.
Внимание ! Като си избираш торта от каталога им имай предвид че импровизират с украсата и не винаги става точно това което си искала. Ако не искаш неприятни изненади - предупреди ги няколко пъти че искаш ТОЧНО това което си си избрала. Ако не могат да го направят в момента, да те предупредят за да си прецениш сама дали да не избереш друго нещо. На мен така ми развалиха настроението с една зверски кичозна торта за 1-вия рожден ден на баткото, която нямаше нищо общо с това което бях избрала от каталога им. Тортата обаче пък беше страшно вкусна.
За втория рожден ден пак си поръчах торта от тях, но тоя път ги предупредих че искам точно тази от картинката и наистина всичко беше идеално.

Никой не се обажда за среща, или всички сте на море или не знам.
Ние сме почти всеки преди обед на разходки към стария център. Като видите пухкава мама с 2 руси момченца - да знаете че сме ние. Обадете се за по кафенце и да се запознаем. Познавам се само с Адито и Фифундрела, другите мами само виртуално...

# 205
  • Мнения: 288
Никой не се обажда за среща, или всички сте на море или не знам.

 Rolling Eyes ами ...тук съм си...обаче съм толкова ангажирана , че направо не смея да се обадя за среща...През седмицата съм на работа, излизам понякога след 18 часа по главната. Последните уикенди сме все или някъде или имаме гости. Положението е много натопорчено, наистина  ooooh! На всичкото отгоре мъжът ми влезе в болница за седмица, а Иванко хвана някакъв вирус с афти на гърлото, и поддържаше 24 часа 39 и половина температура. Абе какво да ви разправям, в един момент всичко накуп. Слава богу, сега вече положението се нормализира и горе-долу влязохме в ритъм. От понеделник пак тръгвам в командировка из Родопите и изобщо нямам как за среща  Tired Ако има ентусиасти - кажете кога и къде пък аз ще видя дали ще мога Tired

Dew, честно казано, във Фантазията като го гледам ония как се разхожда с цигарата с по 2 сантиметра пепел висяща от нея изобщо не бих поръчала оттам. Аз за нашия рожденник поръчах от Нипекс торта, беше мног вкусна и много атрактивна. Представляваше главата на  Мики-Маус и беше страшно вкусна, даже дадох едно пръстче сметанка на малкия да опита  Laughing. Имат каталог с торти за РД и всички са интересни. Ако искаш иди там.

Целувки на всички вас и до скоро чуване/виждане и т.н  Heart Eyes

# 206
  • Мнения: 288
То както е тръгнало ще пишем темата до другата зима  Mr. Green

Ако всички дружно се напънем може следващата зима да се наложи да си помислим за ново заглавие за тема    Laughing (а пък може следващата година пързалките да са бели Twisted Evil)

# 207
  • Мнения: 1 240
Dew, честно казано, във Фантазията като го гледам ония как се разхожда с цигарата с по 2 сантиметра пепел висяща от нея изобщо не бих поръчала оттам. Аз за нашия рожденник поръчах от Нипекс торта, беше мног вкусна и много атрактивна. Представляваше главата на  Мики-Маус и беше страшно вкусна, даже дадох едно пръстче сметанка на малкия да опита  Laughing. Имат каталог с торти за РД и всички са интересни. Ако искаш иди там.

Ади, благодаря за идеята. И аз не исках да поръчвам нито от Принц, нито от Фантазия, но не знаех, че имам и друг избор. Вчера след работа ходих до там, но беше затворено  Sad ще пращам днес Васил да провери какви торти има.
Целувки

# 208
  • Мнения: 83
еййййййййй момичета как сте?? направо забравих как се пишеше в този форум!
и аз така като Ади нямам грам време.
Накратко за нас - ходихме на море със Стефан в най-големите жеги УЖАС - повече никога или май или септември. Crazy
след две-три седмици вече сме на ясли, че започвам да си работя на редовно работно време а с моята болна майка ще е трудно да се гледат с този калпазанин Twisted Evil
вече имаме 10 зъби в това число и два кътника и прави куп бели....
нека да чукнем една срещичка - има майки с които не се познаваме
поздрави на всички  Party

# 209
  • Мнения: 46
Здравейте смолянски мамчета,
аз се поизгубих защото преди месец и един ден т.е на 17.06 родих,имам си син Валентин
От 4-5 август ще бъдем в смолян за 2-3 седмици,но незнам дали ще мога да се запозная с вас,защото детенцето ми е доста ревливо и незнам как ще сме с разходките.

Поздрави на всички  bouquet

# 210
  • Мнения: 1 321
Happywoman честита ти рожба да ти е жив и здрав сина. Hug
Не се притеснявай те на чистия въздух малките се променят.Нашия преди да отидем в Смолян не спеше по цял ден и само мрънкаше но след посещението ми там и нещата коренно се промениха.Сега си спи и е много кротък.
Късмет.
Ние за сега няма да мърдаме от София така че ви желая приятни срещи.  bouquet Hug

# 211
  • Мнения: 83
happywoman честита ти рожба - да сте живи и здрави цялото семейство.
с рева вече е друга работа ама се свиква. и ние бяхме така  #Crazy
чака ме ви  в смолян

# 212
  • Мнения: 1 240
happywoman, честито бебче! Пожелавам ви много здраве и късмет!

# 213
  • Мнения: 288

happywoman, Честита рожба! Да сте живи и здрави за да се радвате на умно и щастливо дете! А реването....кърмете се по- често и всичко ще е ок!!!  Hug Heart Eyes

# 214
  • София
  • Мнения: 533
Момичета, мами от форума ме насочиха към вас Simple Smile

Дали имате координати на къщи за гости в Момчиловци?

Благодаря ви!   bouquet

# 215
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Момичета, здравейте!  Hug Имаме къща в Момчиловци и другата седмица заминаваме за целия август там на чист въздух. Молбата ми е да ми препоръчате педиатър в Смолян за всеки случай, ако малкия се разболее нещо, защото лекарката в селото е меко казано ужасно некомпетентна/имам опит от миналата година/. Така че моля ви за препоръка, координати и т.н. Благодаря предварително.   bouquet

# 216
  • Мнения: 288
Момичета, здравейте!  Hug Имаме къща в Момчиловци и другата седмица заминаваме за целия август там на чист въздух. Молбата ми е да ми препоръчате педиатър в Смолян за всеки случай, ако малкия се разболее нещо, защото лекарката в селото е меко казано ужасно некомпетентна/имам опит от миналата година/. Така че моля ви за препоръка, координати и т.н. Благодаря предварително.   bouquet

0887279781 - д-р Дариткова, Тя е нашия педиатър и съм много доволна!  Peace

# 217
  • в баира
  • Мнения: 861
Happywoman, честита ти рожба!

Аз да се похваля, че и ние се отчетохме с морската почивка. Две седмици бяхме в Ахтопол и много ни хареса. Децата много се радваха на водата, голямо разкисване му удариха. Сега ми е малко тъпо, че почивката свърши, пък и отпуската вече е към края - на 6-ти съм вече на работа.  newsm45

Та това е от мен на кратко.

# 218
  • Мнения: 288
Happywoman, честита ти рожба!

Аз да се похваля, че и ние се отчетохме с морската почивка. Две седмици бяхме в Ахтопол и много ни хареса. Децата много се радваха на водата, голямо разкисване му удариха. Сега ми е малко тъпо, че почивката свърши, пък и отпуската вече е към края - на 6-ти съм вече на работа.  newsm45

Та това е от мен на кратко.

Искам и аз море... Sad, за съжаление чак 4 септември - ужас!  #2gunfire

# 219
  • Мнения: 350
Ей родопски мами здравейте!
Честита рожба на Happywoman, да ти е жив и здрав ,много късмет в живота!
Ние бяхме в Смолян до преди седмица и вече познавам задочно всички майки, които се разхождаха по главната.Най-вече ги познава мъжът ми, който гледаше малкия докато аз бях на масаж.Даже научи кой в колко часа пристига, кога отива към детската кухня и т.н.,даваше ми отчет после..голям клюкар е моят мъж Laughing
Прекарахме страхотно 2 седмици, малкия само спеше и ядеше,страхотно му се отрази чистия балкански въздух.Ходихме и до Девин 3 дни на хотел.Въобще иделна работа!Последния ден се качихме на вр.Перелик на събора и дребосъка дори не се събуди за кърменето. Мисията по запознаването на Томи с Родопите завърши успешно.Сега вече е видял и двете места от които е!
Жалко, че свърши, сега ще чакам с нетърпение Велик ден за ново посещение!

# 220
  • Мнения: 330
Честита рожба и от нас на HAPPYWOMAN, да ви е живо и здраво детенцето и много да ви радва!  bouquet
SMOOTH, много се радвам, че ви е харесало пътуването до Родопите.
Заповядайте отново! welcome

# 221
  • София
  • Мнения: 529
Мами от Смолян,

Продавам лятна количка Hauck. Купена е от магазина в стария център преди 2 месеца и е ползвана буквално 5 пъти, т.е. направо си е чисто нова. След една седмица си пътуваме за София и нямам намерение да я карам, така или иначе мааме пеша.  Laughing  В магазина количката струва 95 лв., аз я продавам за 60. Синя е, с нарисуван Мечо Пух на гръбчето и с плюшен такъв закачен на сенника.   Peace

Моля, пишете ми на лични, ако проявявате интерес.
  bouquet

# 222
  • Мнения: 184
Здравейте смолянски мамчета!От много време не съм писала в темичката, защото все не ми остава време.Цялото лято се гледаме освен с мънинкото и с баткото, и вкъщи е лудница голяма.
 Иначе ходихме на море още в началото на лятото, но  точно в големите жеги. На всичкото отгоре Митака беше с херпангина и няколко дни беше с температура.
Сега отново беше с температура, и му изби херпесче на ъгълчето на устната.
Ами това е най-интересното при нас напоследък, ама ще гледам по- често да се завъртам покрай  форума, и да пиша в темичката.

# 223
  • Мнения: 46
Здравейте мамчета,как сте

ние сме добре,растем и дебелеем
бяхме на гости на Смолян 2 седмици и малко,изкарахме си добре Валентинчо беше обсипан с много внимание от всички близки и се държеше добре и не плачеше много.Но на разходки по далечни не сме ходили само в квартала,зашото бебо необича особенно да стои в количката и ако напраим опит за разходка обикновенно един носи Валентин а друг бута количката.И такива бебешки работи при нас.

П.П vilka защо ми се струва че с теб сме комшиики?

# 224
  • Мнения: 184
Здравейте мамчета,как сте

ние сме добре,растем и дебелеем
бяхме на гости на Смолян 2 седмици и малко,изкарахме си добре Валентинчо беше обсипан с много внимание от всички близки и се държеше добре и не плачеше много.Но на разходки по далечни не сме ходили само в квартала,зашото бебо необича особенно да стои в количката и ако напраим опит за разходка обикновенно един носи Валентин а друг бута количката.И такива бебешки работи при нас.

П.П vilka защо ми се струва че с теб сме комшиики?
Може би. Но за сега не се сещам. Thinking Пиша ти на лични за да се разберем.

# 225
  • Мнения: 46
Хей   Митко на vilka  днес става на една годинка!!!

Да ти е честит рожденика Вили,
да е жив и здрав малкият Митко и много много да ви радва!Весел празник  bouquet newsm59

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 16:51 от happywoman

# 226
  • Мнения: 83
малеее забравих ме се Rolling Eyes
нещо ни изчезна времето за нет, ама те и зверчетата вече искат повечко внимание
какво ще кажете за една срещичка Crazy
с Ади вече няколко пъти се подминаваме - е не е нарочно - айде на реванш Hug

# 227
  • Мнения: 1 240
Е, най-после! Съгласна съм, само ако може срещата да е в събота или неделя, че съм на работа.

# 228
  • в баира
  • Мнения: 861
какво ще кажете за една срещичка Crazy
Хубава идея!  newsm18

# 229
  • Мнения: 83
айдееее всеки за напише дали е съгласен за събота, а в петъка вечерта ще се уговорим къде и кога и кой да чакаме

# 230
  • Мнения: 1 240
айдееее всеки за напише дали е съгласен за събота, а в петъка вечерта ще се уговорим къде и кога и кой да чакаме

Съгласна за събота към 10-10.30 или след обяд към 16-16.30.

# 231
  • Мнения: 83
аз съм за 10-10,30 Peace

# 232
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
И аз и аз!

# 233
  • Мнения: 1 240
Момичета, налага ни се в събота да пътуваме.
Приятно прекарване.

# 234
  • Мнения: 1 321
Майчета здравейте. Hug
Не сме писали отдавна. Wink
Иначе ние сме добре скоро навършихме 1 годинка и празнувахме по случая.Ето и малко снимки.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=189504&photo=2
Искам да ви попитам вие какво ще правите за Нова година?Ние сме решили че тази година ще празнуваме в Смолян обаче днес цял ден звъня и се оказва че всичко е запазено. Shocked
Ако някой знае нещо което за момента е свободно моля ви пишете. Praynig
Лека вечер от мен. Hug

# 235
  • Мнения: 1 240
 newsm75

Мира, за съжаление не мога да помогна. И как така толкова рано всичко е заето?  newsm78

И аз да ви питам от къде мога да купя ботушки в Смолян? Търся тип апрески, толпи и удобни!
Мерси.

# 236
  • Мнения: 49
  Здравейте Смолянски мами,
 Още не съм изчела докрай темичката ама бързам да ви кажа колко се радвам ,че има смолянска темичка.Ние още не сме се върнали в Смолян,ама имаме такова намерение и тогава ще се радвам да се запознаеме.
 Дано повече да пишем и да пълним темичката само с хубави неща.Пожелавам ви лек ден.

# 237
  • Мнения: 1 240
nqmawreme, здравей!
А къде си в момента, ако не е тайна? И разбира се ако искаш да кажеш нещо за теб и семейството ти.

# 238
  • Мнения: 330
nqmawreme, добре дошла в нашата тема!

# 239
  • Мнения: 1 321
Nqmawreme добре дошла и от мен ще се радваме да разкажеш малко повече за себе си.
Момичета на 21.12 сме в Смолян за около 5 дни ако искате можем да спретнем една Коледна срещичка а какво ще кажете. Peace

# 240
  • Мнения: 49
  Здравейте отново ,
 в момента сме в чужбина но само за една година.След това имаме намерение да се прибраме в Родопите. Аз съм 76 набор.Завършила съм Езиковата.Но почти 13 години вече не съм в Смолян.Имам три деца,три момчета.Най-малкото е бебе на 8 месеца.
   Кажете какво ново в Смолян?

# 241
  • в баира
  • Мнения: 861
  Здравейте отново ,
 в момента сме в чужбина но само за една година.След това имаме намерение да се прибраме в Родопите. Аз съм 76 набор.Завършила съм Езиковата.Но почти 13 години вече не съм в Смолян.Имам три деца,три момчета.Най-малкото е бебе на 8 месеца.
   Кажете какво ново в Смолян?
Значи трябва да се познаваме  newsm78 - и аз съм завършила Езиковата, 77 набор съм.

# 242
  • Мнения: 49
  Ха ха да може би !Аз съм завършила 1994 защот съм почанала училще на шест години.Та иначе съм завършила немската. Малко гъдел.

# 243
  • Мнения: 49
 Момичета мног ми е интересно от къде пазарувате  най-добре в Смолян.Мног ме ядосва това ,че няма големи вериги.А малките магазинчета държат отвратително високи цени.
 Може би е един от най скъпите градове в България.Вие как мислите?

# 244
  • Мнения: 1 240
За съжаление е така!  Rolling Eyes Когато имаме възможност пазаруваме от Пловдив, но не е същото, а и не винаги имаме път натам.
Иначе най-добре е като че ли от складовете или суперите. Но никъде не съм забелязала да има намаления или промоции.

# 245
  • в баира
  • Мнения: 861
  Ха ха да може би !Аз съм завършила 1994 защот съм почанала училще на шест години.Та иначе съм завършила немската. Малко гъдел.
Сега ме хвърли в размисъл  newsm78. Аз съм завършила 1996 с английски, но предполагам, че сме се засичали и се познаваме.

А както е казала Дю, предпочитам като имам път към Пловдив, да си напазаря от големите хипермаркети. Дрехите тук са с много големи надценки и също предпочитам да си ги купувам от другаде. Но това не е възможно всеки път, за това си правим смолянски шопинг.

# 246
  • Мнения: 49
  Всъщност някой ми каза ,че самата кметица не дава да влезнат големите вериги в града ,за да не фалират малките магазинчета.е да ама какво да правят хората без магазинчета.
 Друго да питам има ли ски училище за през ваканцият за децата от Смолян и ако има горе долу колко струва,имате ли представа?

# 247
  • Мнения: 49
  Момичета ,а колко струва и нтернета в Смолян?   bouquet

# 248
  • Мнения: 1 240
Момичета ,а колко струва и нтернета в Смолян?   bouquet

Аз съм на БТК АДСЛ - 30 лв. такса + такса за телефон ок. 4 лв.
За другите доставчици незнам.

# 249
  • Мнения: 330
Момичета ,а колко струва и нтернета в Смолян?   bouquet

Аз съм на БТК АДСЛ - 30 лв. такса + такса за телефон ок. 4 лв.
За другите доставчици незнам.

И ние сме на БТК АДСЛ - 30 лв. Не зная да има други доставчици - поне тук в Райково.

# 250
  • Мнения: 49
 Мили момичета ,пожелавам ви най-незабравимите празници.МНого усмивки,по малко стрес и повече стойностни неща в живота през Новата Година. Hug  bouquet

# 251
  • Мнения: 288
Здравейте момичета,
Аз много отдавна не съм чела или писала в темата, но се радвам, че вие я поддържате. Даже има нови мами, браво и  welcome само така! Дано все повече момичета се включват да компенсират отсъствието на такива като мен, дето са затрупани с работа и хойкане и нямат време да четат или пишат тук  Tired
Иначе какво да ви кажа...ние сме добре, горе-долу, защото последните три-четири дена с Ванко сме болни и даже стигнахме до антибиотици, има някакъв гаден грип с гадна кашлица и температура...но, вече се оправяме, слава богу! Надявам се, утре другиден вече да сме фарситки  Whistling
Желая на всички ви весело посрещане на Коледа, много здраве, усмивки и подаръци за малките бонбони и семейно щастие за всички ви!   Hug Heart Eyes
Наздраве!


# 252
  • Мнения: 330
Весела Коледа мили мами!  santa2
Бъдете живи, здрави и много щастие и късмет в къщи!  Close-mas:
Малката също е болничка от два дни - кашля, има малко хрема и снощи вдигна и температура.  IllСигурно е грип, но все още не сме я водили на доктор /ще изчакам още ден-два/ и се надявам да не се стигне до антибиотици. Много е неприятно по празниците да има болен в къщи, но се надявам до към края на седмицата да оздравее.  newsm17

# 253
  • Мнения: 49
 Честита Нова Година ,мили момичета.чакам с нетърпение да си дойдем в Смолян.още повече че брат ми ще се жени лятото. сигурно сега е приказка при вас с този сняг ,за който четем.
  Много щастие,разбирателство в семейството и  успешна професионална реализация ви пожелавам.Дори и като майки,това е най-хубавата професия за жена. 

# 254
  • Мнения: 330
Много ни е изостанала темата - чак на четвърта страница...

Как сте мами? Надявам се гадния грип да ви е прескочил!
Ние в къщи и тримата бяхме болни от грип, но вече сме здрави.

# 255
  • Мнения: 1 240
Мира, честит рожден ден!!!
С пожелания за много здраве, щастие и повече усмивки!

# 256
  • Мнения: 1 321
O Дю благодаря ти много Hug Hug Hug
А това е и почерпката за вас...

Айде бе сладурки какво се криете.Направо я затрихме тая темичка.
Аз февруари смятам да намина малко към Смолян за около седмица и ще пиша ако някой иска можем да се видим. Hug

# 257
  • Мнения: 49
   Здравейте мили хора,
 ма смолянските мами много са заети наистина. И не пишат.Кажете какво ново в Смолян.Ние имаме добра новина Венци проходи.Слава Богу .има ли  изглед да идва вече пролетта.Искам навън......... Grinning

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Здравейте мили мами от нашия прекрасен край.

Видях  Ви и ми стана много мило че и Вие сте си направили темичка .Аз не съм млада имам трима внука и съм родом от Момчиловци.Само исках да ви поздравя .

Бъдете винаги здрави и щастливи с вашите дечица -съкровища


# 259
  • Мнения: 330
Много мило от твоя страна zi4e57 , че ни поздравяваш!  bouquetЩе се радваме да пишеш в нашата темичка!
Да са ти живи и здрави внучетата и много да те радват!

# 260
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Много мило от твоя страна zi4e57 , че ни поздравяваш!  bouquetЩе се радваме да пишеш в нашата темичка!
Да са ти живи и здрави внучетата и много да те радват!

Благодаря ти миличка за поканата ще се въсползвам с удоволствие.Стига да не ви додявам с бабешките си приказки.Пък с каквото мога да ви помогна с удоволствие ще го правя.Защото всички сте така мили, млади хора.Аз живея в Пловдив от 33г и когато срещна човек от нашия край ми става много драго.
Бъдет здрави цялото домучадие ,близки ,вие , и най вече дечицата.

# 261
  • Мнения: 1 240
orell, честит рожден ден!!! Много здраве и късмет и незабравим празник днес!!!


zi4e57, добре дошла! Темата ни не е от най-активните  Confused
Пожелавам ти много весели моменти с твоите трима внука!

Общи условия

Активация на акаунт