Смолянски дечица малки и големи, тичат към пързалки побелели

  • 11 973
  • 261
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 288
Здравейте момичета. Много ви моля за информация. Вали ли сняг при вас.
От 05.02 имам резервация за Пампорово и живо ме интересува. Благодаря ви предварително   bouquet.
не, не вали! В момента вали дъжд, но пък прогнозите са за сняг, така че може да завали тия дни, надяваме се! Най-малкото да скрие калта на Пампорово  Mr. Green

# 106
  • в баира
  • Мнения: 861
bifana - колко им плащаш на тия ски учители?  newsm08

# 107
  • Мнения: 1 321
Здравейте на всички сладки мамчета от моя роден и най-прекрасен град Смолян Hug
Все се каня да се включа във тази родопска китна компанийка но все не се наемам и днес вече се престраших. Mr. Green Grinning
Ще се радвам да ме включите във вашата дружинка  Hug и да споделме заедно  Hug
Да ви напиша малко за себе си :ами в момента се пребивавам в София след като обиколих почти цяла България и вече се омъжих и имам един прекрасен син ,който е цялото щастие за мен и татито.
Скоро не съм си идвала в градчето и се надявам много да се е разхубавил  Party smile3521
Ами то това е в общи линии  newsm12
Приятна вечер на всички ви   bouquet Hug

# 108
  • София
  • Мнения: 2 530
Много благодаря за отговорите.
А таксата на ски учителите.....как да ви кажа  newsm78, натурално.

# 109
  • Мнения: 649
 welcome мира, аз първа да те поздравя в смолянската темичка  newsm62 ами и аз съм родом от Смолян, но както виждаш отдавна не живея вече там ( за съжаление...)
П.С. много позната ми изглеждаш на снимката  newsm78 пиши къде си учила там....

# 110
  • Мнения: 1 321
welcome мира, аз първа да те поздравя в смолянската темичка  newsm62 ами и аз съм родом от Смолян, но както виждаш отдавна не живея вече там ( за съжаление...)
П.С. много позната ми изглеждаш на снимката  newsm78 пиши къде си учила там....
Благодаря за гостоприемството. Hug И на мен ми е малко мъчно за градчето но все пак съм по-близо от теб и винаги имам възможност да се прибера за малко. Mr. Green Laughing
Ами учих в Техникума по Дървообработване и облекло /Дървото/.Завърших технолог на облеклото и сега работя като моделиер-конструктор тука в София.
А ти къде си учила?
Аз много менках като си бях в града така че може да си ме виждала по дискотеките. Sick Mr. Green hahaha

# 111
  • Мнения: 649
Аз много менках като си бях в града така че може да си ме виждала по дискотеките. Sick Mr. Green hahaha


ами значи някъде по дискотеките съм те виждала, аз бях в 6-то...

# 112
  • Мнения: 288
 welcome на mira sm и от мен, макар и със закъснение  smile3525
уф...напоследък никакво време нямам за форума, ама като гледам и вие сте като мен. Къде се губите мами, какво правите в тия бури. Абе, дано най-после заглавието на нашата темичка да стане адекватно, че да не си увисна без ски и тая година! Sad

# 113
  • Мнения: 184
Привет на всички.
Уф, че гадно време. Само дъжд и само вкъщи си стоим с мъниците. Баткото не е на детска  градина, понеже има хепатит в групата и аз от началото на годината не съм го пращала.И то горкото издивява вече вкъщи(аз също покрай него).Но не мога да рискувам точно сега да го пратя. Разбрах, че освен опасността от хепатит в градината, доста са зачестили и случаите на скарлатина в града. Така че, вкъщи е лудница, но пък е весело. Дано само завали и снежец скоро, че това дъждовно време вече ми омръзна.

# 114
  • Мнения: 288
Вилка, как е малкия Митко - я качи някоя снимка да го видим малкия сладурчо  Laughing

# 115
  • Мнения: 184
Митака е добре, вече сме 8кг, все още наддаваме по килограм на месец, което не е съвсем добре, но явно ще прилича на майка си.
http://f7.yahoofs.com/users/bTGCR12y.EJY/__tn_/18cd.jpg?phcd1uFBaK_HoBq.

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 14:59 от vilka

# 116
  • Мнения: 184
Май нещо не става. Ще опитам по-късно.

# 117
# 118
  • Мнения: 288
Вилка, той голям бузан тоя Митак   love001
Не се притеснявай за наддаването - нека трупа килца, че после като започне да се движи повече я слага по 100 грама, я не. При Иван беше точно така и в 8 и 9 месец наддаваше много малко, вече расте само на височина. Ама аз какво ти обяснявам - ти си с по-богат опит от мен. Предполагам, че се кърмите, нали  breastfeeding
Въпреки идеалното за разходки време аз отивам малко да  needle prostor  и clean, че напоследък никакво време не остава за домакинстване.  ooooh!

# 119
  • Мнения: X
Здравейте!
От доста време не съм писала тук, ама ... с тия двамата не ми остава много време за форума.
Ники също расте едричък - над 7 кила е със сигурност. Само на кърма сме, режима му е приличен - нощем яде само 1 път, не 3-4 пъти като Бобо.
Нямаме търпение да си дойдем лятото в Смолян.
Чакате ли снега вече? Застудя ли? При нас е страшна зима....ама ските ще ги пропусна тая година, че няма кой да помага с дребосъците.

Поздрави и целувки на всички!

Общи условия

Активация на акаунт