Смолянски дечица малки и големи, тичат към пързалки побелели

  • 11 999
  • 261
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 330
Привет смолянски майчета.
Хайде и аз се записвам в тази тема.

# 196
  • в баира
  • Мнения: 861
Привет смолянски майчета.
Хайде и аз се записвам в тази тема.



Добре дошла!  smile3525
Разкажи нещо повече за себе си.

# 197
  • Мнения: 350
Здравейте родопчанки! При мен започна обратното броене до идването ни в Смолян  Grinning Живот и здраве на 14-ти юли ще пътуваме и ще стоим 16 дни.Смятам да го заведе и в Девин, там ще бъдем на хотел, но малко ми е притеснено с това малкото бебче.Обаче мама е решила да си направи два-три масажа, че доста ме наболява гръбчето....

# 198
  • Мнения: 330
Съвсем случайно открих темата за смолянските дечица и реших и аз да се включа. Радвам се, че ме приемате в темата.
Ами какво да разкажа - живея със съпруга ми и дъщеричката ни Габи в Райково. От есен живот и здраве ще отива на ясла. Тогава ще трябва и да си търся нова работа, че на старата не ми се пази мястото. Ами това накратко от мен. Като имам време, че от разходки напоследък не ми остава - ще пиша пак.

# 199
  • Мнения: 288
Е, здравейте и от мен.
Доста отдавна не съм писала в нашата темичка, честно казано доста отдавна не съм влизала изобщо във форума - нещо не ми остава никакво време напоследък..........   ooooh!
Радвам се, че се включват нови мами в темата  welcome, макар и да сме позанемарили писането в нея.
Иначе, изключвайки многото ангажименти в офиса сме добре. Ванката вече ходи много по-стабилно и е много забавен.  Laughing Често излизаме на разходки най-вече след 17,30, но не ми се отдава да срещна някой от вас, за съжаление. Трябва да уговорим една среща специално, та да се видим, че се забравихме, ей...
А може и някоя от "чуждоземните" смолянчанки да се появи скоро, дали... newsm78

Хайде, аз ще се опитам да пиша по-често, пък за срещата съм "за", когато решите  Peace  Heart Eyes

# 200
  • Мнения: X
Мамита, от 1 седмица съм си в Смолян.
Срещичка?

# 201
  • Мнения: 1 241
То както е тръгнало ще пишем темата до другата зима  Mr. Green

Момичета, моля да ми кажете от къде да поръчам детска торта - Фантазия или Принц или от някъде другаде? Кои са по-вкусни? Предстои ни първи рожден ден и се чудя какво да правя. И къде евентуално можем да отпразнуваме празника? Знам, че във Фантазия има детски кът, но със сигурност няма да е там, така че всякакви съвети приемам.

Благодаря ви   bouquet

# 202
  • Мнения: 330
Миналата година за първия рожден ден поръчахме торта от сладкарница Принц, а тази година за втория рожден ден от сладкарница Фантазия. Повече ни хареса тортата от  Фантазия някак си беше по-лека т.е. по неподсладена, само дето бяха сменили фигурките отгоре, защото тези с които поръчах тортата бяха свършили. Казаха ми че могат да приготвят тортата и с млечен варен крем /доплаща се 3 лв, но не съм сигурна/, който бил много лекичък и подходящ за малки деца, но аз не поръчах такъв, защото празнувахме с близки и приятели в къщи.
Дано съм ти помогнала.
Да е живо и здраво детенцето ви и много да ви радва. newsm67 newsm38

# 203
  • Мнения: 1 241
Ili@n@, благодаря! Утре ще ходя да проверя как стоят нещата.

# 204
  • Мнения: X
За торта - на Фантазия са им по-вкусни и винаги пресни.
Внимание ! Като си избираш торта от каталога им имай предвид че импровизират с украсата и не винаги става точно това което си искала. Ако не искаш неприятни изненади - предупреди ги няколко пъти че искаш ТОЧНО това което си си избрала. Ако не могат да го направят в момента, да те предупредят за да си прецениш сама дали да не избереш друго нещо. На мен така ми развалиха настроението с една зверски кичозна торта за 1-вия рожден ден на баткото, която нямаше нищо общо с това което бях избрала от каталога им. Тортата обаче пък беше страшно вкусна.
За втория рожден ден пак си поръчах торта от тях, но тоя път ги предупредих че искам точно тази от картинката и наистина всичко беше идеално.

Никой не се обажда за среща, или всички сте на море или не знам.
Ние сме почти всеки преди обед на разходки към стария център. Като видите пухкава мама с 2 руси момченца - да знаете че сме ние. Обадете се за по кафенце и да се запознаем. Познавам се само с Адито и Фифундрела, другите мами само виртуално...

# 205
  • Мнения: 288
Никой не се обажда за среща, или всички сте на море или не знам.

 Rolling Eyes ами ...тук съм си...обаче съм толкова ангажирана , че направо не смея да се обадя за среща...През седмицата съм на работа, излизам понякога след 18 часа по главната. Последните уикенди сме все или някъде или имаме гости. Положението е много натопорчено, наистина  ooooh! На всичкото отгоре мъжът ми влезе в болница за седмица, а Иванко хвана някакъв вирус с афти на гърлото, и поддържаше 24 часа 39 и половина температура. Абе какво да ви разправям, в един момент всичко накуп. Слава богу, сега вече положението се нормализира и горе-долу влязохме в ритъм. От понеделник пак тръгвам в командировка из Родопите и изобщо нямам как за среща  Tired Ако има ентусиасти - кажете кога и къде пък аз ще видя дали ще мога Tired

Dew, честно казано, във Фантазията като го гледам ония как се разхожда с цигарата с по 2 сантиметра пепел висяща от нея изобщо не бих поръчала оттам. Аз за нашия рожденник поръчах от Нипекс торта, беше мног вкусна и много атрактивна. Представляваше главата на  Мики-Маус и беше страшно вкусна, даже дадох едно пръстче сметанка на малкия да опита  Laughing. Имат каталог с торти за РД и всички са интересни. Ако искаш иди там.

Целувки на всички вас и до скоро чуване/виждане и т.н  Heart Eyes

# 206
  • Мнения: 288
То както е тръгнало ще пишем темата до другата зима  Mr. Green

Ако всички дружно се напънем може следващата зима да се наложи да си помислим за ново заглавие за тема    Laughing (а пък може следващата година пързалките да са бели Twisted Evil)

# 207
  • Мнения: 1 241
Dew, честно казано, във Фантазията като го гледам ония как се разхожда с цигарата с по 2 сантиметра пепел висяща от нея изобщо не бих поръчала оттам. Аз за нашия рожденник поръчах от Нипекс торта, беше мног вкусна и много атрактивна. Представляваше главата на  Мики-Маус и беше страшно вкусна, даже дадох едно пръстче сметанка на малкия да опита  Laughing. Имат каталог с торти за РД и всички са интересни. Ако искаш иди там.

Ади, благодаря за идеята. И аз не исках да поръчвам нито от Принц, нито от Фантазия, но не знаех, че имам и друг избор. Вчера след работа ходих до там, но беше затворено  Sad ще пращам днес Васил да провери какви торти има.
Целувки

# 208
  • Мнения: 83
еййййййййй момичета как сте?? направо забравих как се пишеше в този форум!
и аз така като Ади нямам грам време.
Накратко за нас - ходихме на море със Стефан в най-големите жеги УЖАС - повече никога или май или септември. Crazy
след две-три седмици вече сме на ясли, че започвам да си работя на редовно работно време а с моята болна майка ще е трудно да се гледат с този калпазанин Twisted Evil
вече имаме 10 зъби в това число и два кътника и прави куп бели....
нека да чукнем една срещичка - има майки с които не се познаваме
поздрави на всички  Party

# 209
  • Мнения: 46
Здравейте смолянски мамчета,
аз се поизгубих защото преди месец и един ден т.е на 17.06 родих,имам си син Валентин
От 4-5 август ще бъдем в смолян за 2-3 седмици,но незнам дали ще мога да се запозная с вас,защото детенцето ми е доста ревливо и незнам как ще сме с разходките.

Поздрави на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт